VI. KÉZI HAJTÁSÚAK NAPJA 2017

2017. 05. 06.

90 egység 152 versenyző 18 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
100
Nagy Árpád
Gödi SE
5p
3mp
2
22
Németh Géza
18p
43mp
3
63
Fehér László
19p
21mp
4
25
Rácz Miklós
Sukoró
21p
58mp
5
23
Sebastian IOVANEL
Timisoara/Temesvar
22p
31mp
6
69
Szekeres Miklós
Agárd
25p
28mp
7
105
Szabó Sándor
Szigetszentmiklósi VSE
31p
48mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
75
Beck László
14p
30mp
2
14
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
15p
51mp
3
67
Bacsa György
19p
32mp
4
201
Mészáros András
20p
28mp
5
20
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
20p
33mp
6
49
Szabadkai Gábor
Dunaföldvár
25p
30mp
7
18
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
30p
11mp
8
103
Juhász Gábor
33p
36mp
9
2
Kalocsai Sándor
39p
54mp
10
71
Horváth János
51p
48mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
309
Hargitai Katalin
1p
24mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
415
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
55p
53mp
2
99
Albert Csaba, Nagy Dániel
Angyalföldi Sportiskola
12p
24mp
3
9
Willinger Krisztián
17p
45mp
4
26
Bodovics Gábor, Simon András
Szigetszentmiklósi VSE
23p
24mp
5
214
Szőke Barnabás, Tóth Endre
50p
25mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
66
Kolb Tamás, Maléth Julianna
Pörnyeszi Team - AVSE
59p
34mp
2
31
Fekete István, Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
16p
6mp
3
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Sztk
17p
43mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
428
Pétervári Pál, Süvegh László
Szentendrei Kajak-Kenu SE
6p
1mp
2
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
9p
24mp
3
73
Öreglaki Gábor, Vajda Béla
Dunai Sárkányok Vác
10p
21mp
4
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
10p
32mp
5
211
Balogh Gábor, Benyó Pál
13p
8mp
6
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
44p
35mp
7
5
Mészáros Bence, Temesvári Attila
48p
32mp
8
70
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
59p
51mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
34p
24mp
2
43
Dr. Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert
Faltusz Team - Győr
37p
30mp
3
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
42p
29mp
4
4
Varga Béla, Varga Nina
2p
0mp
5
444
Ádám Dorka, Virágh Attila
4p
35mp
6
98
Adolf Anna, Rittgasszer Ákos
Szentendrei Kajak-Kenu SE
7p
47mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
10
Aipli Sándor, Sándor Tamás, Szabó Attila
20p
11mp
2
48
Jakab Gábor, , Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
20p
30mp
-
32
Lőrincz Csaba, Lőriwcz Reka, Názáreti Jézus Krisztus
DNF

TC-4

Tagok Egyesület
1
102
Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám
Szentendrei Kajak-Kenu SE
5p
58mp
2
28
Bolyki Barna, Csíkszentmihályi Márk, László Ábel, Olman Csanád
38p
20mp
3
72
Boros Zsuzsanna, Foki Vilmos, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
47p
28mp
4
15
Horváth Attila, Horváth László, Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
49p
42mp
5
11
Bagyula Kristóf, Dolmány Anikó, Harmath Ilona, Németh Gábor
11p
50mp
6
13
Dömötör Virág, Fehér József, Fehér Viola, Gulácsy Fanni
22p
10mp
-
123
Dudás Medárd, Juhász István, Rapcsák László , Varga István
Kiskunlacháza DSE
DNF

K-1

Tagok Egyesület
1
7
Kiss Péter
48p
27mp
2
101
Metz László
52p
23mp
3
35
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
56p
22mp
4
310
Potoniec Zsofia
1p
59mp
5
202
Potoniec Vencel
1p
59mp
6
1
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
4p
7mp
7
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
4p
8mp
8
33
Borbély Dorina
15p
44mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
110
Angyal Villő, Fekete Csenge
47p
46mp
2
222
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
53p
21mp
3
301
Bratu Zsigmond, Fejős Andor
54p
54mp
4
302
Ménes Zsombor, Vavrik Zsombor
57p
2mp
5
303
Bilicz Miklós, Király Győző
57p
15mp
6
304
Cs. Nagy András, Kerényi Barnabás
17p
30mp
-
30
Báthory Máté, Vona Csaba
Gödi SE
DNF

C

Tagok Egyesület
1
21
Kövér Márton
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
33p
27mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
17p
48mp
2
203
Szalai József
Kiskunlacháza DSE
17p
53mp
3
117
Turi Attila
Pelso Keszthely
17p
54mp
4
401
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
48p
4mp
5
74
Viling Krisztián
48p
23mp
6
8
Schnitzer Zoltán
Mosonmagyaróvár
49p
54mp
7
3
Sághy Balázs
hobby
0p
53mp

SEAK-N1

Tagok Egyesület
1
27
Sipos Tünde
Tatabánya
43p
52mp
2
34
Nagy Éva
Budapest Római SE
49p
11mp
-
16
Balogh Eszter
Szigetszentmiklósi VSE
DNF

Kenu 1 OPEN

Tagok Egyesület
1
111
Széles Tamás
42p
22mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
6
Horlik László, Horlik Lászlóné
21p
9mp
2
36
Kunz Zoltán, Szabó László
39p
59mp
3
19
Faith Márton, Köblös Eleonóra, Molnárka Tünde
Szigetszentmiklósi VSE
41p
24mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
306
Bódy Ágoston, Kios Noé
43p
45mp
2
307
Bándi Ádám
43p
45mp
3
305
Bata Norman, Pataki Dominic
56p
15mp
4
12
Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
0p
49mp
5
308
Garancs Ábris, Markay Bálint
22p
39mp
6
104
Kálmánczhelyi Gábor
Budapest
32p
55mp
7
106
Molnár János
39p
8mp
-
37
Kakas Mátyás
DNF

Outrigger

Tagok Egyesület
1
88
Ring József
36p
37mp
2
57
Tóth János
48p
59mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
21
Kövér Márton
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
C
33p
27mp
2
110
Angyal Villő, Fekete Csenge
K-2 OPEN
47p
46mp
3
7
Kiss Péter
K-1
48p
27mp
4
101
Metz László
K-1
52p
23mp
5
222
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
K-2 OPEN
53p
21mp
6
301
Bratu Zsigmond, Fejős Andor
K-2 OPEN
54p
54mp
7
415
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
55p
53mp
8
35
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
K-1
56p
22mp
9
302
Ménes Zsombor, Vavrik Zsombor
K-2 OPEN
57p
2mp
10
303
Bilicz Miklós, Király Győző
K-2 OPEN
57p
15mp
11
66
Kolb Tamás, Maléth Julianna
Pörnyeszi Team - AVSE
TK-V2
59p
34mp
12
310
Potoniec Zsofia
K-1
1p
59mp
13
202
Potoniec Vencel
K-1
1p
59mp
14
1
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
4p
7mp
15
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K-1
4p
8mp
16
100
Nagy Árpád
Gödi SE
TK-F1-50–
5p
3mp
17
102
Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-4
5p
58mp
18
428
Pétervári Pál, Süvegh László
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-F2
6p
1mp
19
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
9p
24mp
20
73
Öreglaki Gábor, Vajda Béla
Dunai Sárkányok Vác
TC-F2
10p
21mp
21
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
TC-F2
10p
32mp
22
99
Albert Csaba, Nagy Dániel
Angyalföldi Sportiskola
TK-F2
12p
24mp
23
211
Balogh Gábor, Benyó Pál
TC-F2
13p
8mp
24
75
Beck László
TK-F1-50+
14p
30mp
25
33
Borbély Dorina
K-1
15p
44mp
26
14
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
TK-F1-50+
15p
51mp
27
31
Fekete István, Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
TK-V2
16p
6mp
28
304
Cs. Nagy András, Kerényi Barnabás
K-2 OPEN
17p
30mp
29
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Sztk
TK-V2
17p
43mp
30
9
Willinger Krisztián
TK-F2
17p
45mp
31
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
17p
48mp
32
203
Szalai József
Kiskunlacháza DSE
SEAK-F1
17p
53mp
33
117
Turi Attila
Pelso Keszthely
SEAK-F1
17p
54mp
34
22
Németh Géza
TK-F1-50–
18p
43mp
35
63
Fehér László
TK-F1-50–
19p
21mp
36
67
Bacsa György
TK-F1-50+
19p
32mp
37
10
Aipli Sándor, Sándor Tamás, Szabó Attila
TC-3
20p
11mp
38
201
Mészáros András
TK-F1-50+
20p
28mp
39
48
Jakab Gábor, , Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
TC-3
20p
30mp
40
20
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
20p
33mp
41
25
Rácz Miklós
Sukoró
TK-F1-50–
21p
58mp
42
23
Sebastian IOVANEL
Timisoara/Temesvar
TK-F1-50–
22p
31mp
43
26
Bodovics Gábor, Simon András
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F2
23p
24mp
44
69
Szekeres Miklós
Agárd
TK-F1-50–
25p
28mp
45
49
Szabadkai Gábor
Dunaföldvár
TK-F1-50+
25p
30mp
46
18
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
TK-F1-50+
30p
11mp
47
105
Szabó Sándor
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50–
31p
48mp
48
103
Juhász Gábor
TK-F1-50+
33p
36mp
49
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
TC-V2
34p
24mp
50
88
Ring József
Outrigger
36p
37mp
51
43
Dr. Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert
Faltusz Team - Győr
TC-V2
37p
30mp
52
28
Bolyki Barna, Csíkszentmihályi Márk, László Ábel, Olman Csanád
TC-4
38p
20mp
53
2
Kalocsai Sándor
TK-F1-50+
39p
54mp
54
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
TC-V2
42p
29mp
55
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
44p
35mp
56
72
Boros Zsuzsanna, Foki Vilmos, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
TC-4
47p
28mp
57
401
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
48p
4mp
58
74
Viling Krisztián
SEAK-F1
48p
23mp
59
5
Mészáros Bence, Temesvári Attila
TC-F2
48p
32mp
60
57
Tóth János
Outrigger
48p
59mp
61
15
Horváth Attila, Horváth László, Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
TC-4
49p
42mp
62
8
Schnitzer Zoltán
Mosonmagyaróvár
SEAK-F1
49p
54mp
63
71
Horváth János
TK-F1-50+
51p
48mp
64
70
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
59p
51mp
65
3
Sághy Balázs
hobby
SEAK-F1
0p
53mp
66
309
Hargitai Katalin
TK-N1-50+
1p
24mp
67
4
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
2p
0mp
68
444
Ádám Dorka, Virágh Attila
TC-V2
4p
35mp
69
98
Adolf Anna, Rittgasszer Ákos
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-V2
7p
47mp
70
11
Bagyula Kristóf, Dolmány Anikó, Harmath Ilona, Németh Gábor
TC-4
11p
50mp
71
13
Dömötör Virág, Fehér József, Fehér Viola, Gulácsy Fanni
TC-4
22p
10mp
72
27
Sipos Tünde
Tatabánya
SEAK-N1
43p
52mp
73
34
Nagy Éva
Budapest Római SE
SEAK-N1
49p
11mp
74
214
Szőke Barnabás, Tóth Endre
TK-F2
50p
25mp
-
32
Lőrincz Csaba, Lőriwcz Reka, Názáreti Jézus Krisztus
TC-3
DNF
-
30
Báthory Máté, Vona Csaba
Gödi SE
K-2 OPEN
DNF
-
123
Dudás Medárd, Juhász István, Rapcsák László , Varga István
Kiskunlacháza DSE
TC-4
DNF
-
16
Balogh Eszter
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-N1
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
307
Bándi Ádám
Kajak 1-2 OPEN
43p
45mp
2
306
Bódy Ágoston, Kios Noé
Kajak 1-2 OPEN
43p
45mp
3
305
Bata Norman, Pataki Dominic
Kajak 1-2 OPEN
56p
15mp
4
12
Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Kajak 1-2 OPEN
0p
49mp
5
6
Horlik László, Horlik Lászlóné
Kenu 2-3-4 OPEN
21p
9mp
6
308
Garancs Ábris, Markay Bálint
Kajak 1-2 OPEN
22p
39mp
7
104
Kálmánczhelyi Gábor
Budapest
Kajak 1-2 OPEN
32p
55mp
8
36
Kunz Zoltán, Szabó László
Kenu 2-3-4 OPEN
39p
59mp
9
19
Faith Márton, Köblös Eleonóra, Molnárka Tünde
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
41p
24mp
10
106
Molnár János
Kajak 1-2 OPEN
39p
8mp
11
111
Széles Tamás
Kenu 1 OPEN
42p
22mp
-
37
Kakas Mátyás
Kajak 1-2 OPEN
DNF
Másik verseny