VII. Rába Lapátolás 2017 - OLIMPIAI ÖTPRÓBA

2017. 06. 10.

94 egység 156 versenyző 18 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
208
Péter Zsolt
Weking SKKE
2p
34mp
2
92
Németh Géiza
Temesvár
10p
0mp
3
23
IOVANEL Sebastian
Timisoara/Temesvar
10p
10mp
4
198
Nagy Árpád
11p
3mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
204
Őri Zsolt
Weking SKKE
9p
46mp
2
131
Vince Róbert
13p
33mp
3
82
Szecsődi András
20p
44mp
4
142
Beck László
23p
0mp
5
193
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
24p
25mp
6
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve VSE
32p
32mp
7
137
Valach Mihály
37p
2mp
8
181
Czibor Krisztián
KUVIK Egyesület - Komárom
37p
56mp
9
149
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
40p
30mp
10
165
Szabó Zsolt
53p
43mp
11
159
Molnár János
Budapest
40p
23mp
12
186
Schubert Gábor
43p
24mp
-
180
Pohlmüller Csaba
KUVIK Egyesület - Komárom
DNF

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
160
Fekete Melinda
11p
51mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
218
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
52p
36mp
2
153
Fehér Bendegúz, Fehér László
Kiskunlacháza DSE
2p
19mp
3
190
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
MVM Óbuda
17p
27mp
4
156
Kovács József, Szalai József
24p
29mp
5
148
Schrauf István, Schrauf Zsombor
32p
2mp
6
192
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
50p
58mp
7
207
Hodossy Sándor, Széplaki Tamás
Körmend
29p
29mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
157
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
17p
35mp
2
197
Willinger Krisztián, Willinger Nikolett
21p
28mp
3
182
Farkas Tünde, Iglódi Attila
KUVIK Egyesület - Komárom
23p
9mp
-
177
Czibor Noémi, Horváth Csaba
KUVIK Egyesület - Komárom
DNF

TC-F1

Tagok Egyesület
1
144
Sásdi László
44p
4mp
2
168
Palkovics Róbert
45p
8mp
3
163
Dienes András
51p
51mp
4
188
Blazovits Zoltán
Weking SKKE
57p
5mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
5p
47mp
2
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
6p
5mp
3
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
7p
24mp
4
200
Barbai Kristóf, Lajtafalvi Tamás
Kék Bálna Sport – Veszprém
21p
38mp
5
70
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
26p
8mp
6
220
Horváth Tamás, Kozó József
Kormorán Kenu Egyesület
40p
54mp
7
213
Horváth Péter, Zsigmond András
5p
51mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
170
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
14p
59mp
2
161
Koch Marianne Judit, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
19p
14mp
3
205
Faltusz Róbert, Kószás Estilla
22p
20mp
4
187
Varga Béla, Varga Nina
30p
23mp
5
143
Klszak Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
32p
0mp
6
51
Klszak Tamásné, Nagy Zsolt
Dömsöd
50p
6mp
7
189
Bognár Anita, Tahin Péter
57p
26mp
8
166
Nagy Alexandra, Nagy Gábor
8p
45mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
221
Horváth László, Imre András, Tóth Tamás
Weking SKKE
18p
35mp
2
140
Csákó István, ifj Csákó István, Rapcsák László Ropi
23p
39mp
3
184
Héri Gergő, Lakatos Tóth István, Végh Dominik
KUVIK Egyesület - Komárom
28p
52mp
4
147
Oszvald Gábor, Oszvald Titán, Schrauf László
30p
9mp
5
183
Mayer Ferenc, Mayerné Farkas Báta, Petrovicz Balázs
KUVIK Egyesület - Komárom
40p
46mp
6
185
Borbély József, Hruby Tamás, Hülber Krisztián
KUVIK Egyesület - Komárom
5p
45mp
-
178
Babják Csaba, Koleno Marián, Zsugya Lóránt
KUVIK Egyesület - Komárom
DNF

TC-4

Tagok Egyesület
1
145
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
15p
35mp
2
210
Bálint László, Gergye József, László Krisztián, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
22p
29mp
3
257
Kolman Norbert, Kozó Roland, Szakály György, Tóth-Edrei Virág
36p
23mp

K-1

Tagok Egyesület
1
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
49p
45mp
2
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
0p
11mp
3
53
Fekete István
0p
35mp
4
217
Bordács Imre
5p
2mp
5
150
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
33p
41mp
6
500
Storcz Botond
37p
58mp
7
173
Pfeiffer Dániel
40p
55mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
112
Ham Zoltán, Vona Csaba
Brezdan (SRB)/Göd SE
52p
42mp
2
169
Fekete Csenge, Potoniec Zsófia
1p
19mp
3
212
Klszak Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
10p
45mp

Outrigger

Tagok Egyesület
1
195
Tóth János
Pörnyeszi Team
24p
18mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
191
Bacsa György
Agárd
59p
38mp
2
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
3p
14mp
3
117
Turi Attila
Pelso Keszthely
7p
18mp
4
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
9p
13mp
5
171
Konkoly Imre
19p
7mp
6
175
Rónai Balázs
19p
42mp
7
132
Kollár Ferenc
KUVIK Egyesület - Komárom
22p
45mp
8
151
Simon Balázs
23p
7mp
9
172
Tóth Norbert
27p
13mp
10
8
Schnitzer Zoltán
hobby
27p
25mp
11
219
Lőrincz Endre
27p
32mp
12
162
Németh Zoltán
Weking SKKE
28p
12mp
13
176
Ladó Miklós
Velem
37p
16mp
14
215
Szücs Zoltán
40p
6mp
15
216
Cserpes Tibor Ferenc
40p
10mp
16
179
Mojzes Ákos
KUVIK Egyesület - Komárom
42p
40mp
17
199
Horváth Zsolt
57p
10mp
18
152
Kézdi Gábor
Szigetszentmiklósi VSE
24p
42mp

SEAK-N1

Tagok Egyesület
1
174
Végh Mariann
29p
4mp

kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak

Tagok Egyesület
1
194
Molnár Csaba, Molnárné Verbényi Beáta
Oroszlány
37p
28mp
2
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
55p
5mp

családi kenu 2-3-4

Tagok Egyesület
1
206
Csősz Judit, Kolb Tamás, Varga Katica, Varga Simon
Pörnyeszi Team
41p
35mp
2
158
Kiss Attila, Kiss-Molnár Áron, Molnár Julianna
58p
12mp
3
154
Horváth Péter, Horváth Péter
9p
5mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
196
Horváth Valéria, Nagy László, Sófalvi János
Weking SKKE
49p
39mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
49p
45mp
2
218
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
52p
36mp
3
112
Ham Zoltán, Vona Csaba
Brezdan (SRB)/Göd SE
K-2 OPEN
52p
42mp
4
191
Bacsa György
Agárd
SEAK-F1
59p
38mp
5
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K-1
0p
11mp
6
53
Fekete István
K-1
0p
35mp
7
169
Fekete Csenge, Potoniec Zsófia
K-2 OPEN
1p
19mp
8
153
Fehér Bendegúz, Fehér László
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
2p
19mp
9
208
Péter Zsolt
Weking SKKE
TK-F1-50–
2p
34mp
10
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
3p
14mp
11
217
Bordács Imre
K-1
5p
2mp
12
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
TC-F2
5p
47mp
13
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
6p
5mp
14
117
Turi Attila
Pelso Keszthely
SEAK-F1
7p
18mp
15
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
TC-F2
7p
24mp
16
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
SEAK-F1
9p
13mp
17
204
Őri Zsolt
Weking SKKE
TK-F1-50+
9p
46mp
18
92
Németh Géiza
Temesvár
TK-F1-50–
10p
0mp
19
23
IOVANEL Sebastian
Timisoara/Temesvar
TK-F1-50–
10p
10mp
20
212
Klszak Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
K-2 OPEN
10p
45mp
21
198
Nagy Árpád
TK-F1-50–
11p
3mp
22
160
Fekete Melinda
TK-N1-50+
11p
51mp
23
131
Vince Róbert
TK-F1-50+
13p
33mp
24
170
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
14p
59mp
25
145
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
TC-4
15p
35mp
26
190
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
MVM Óbuda
TK-F2
17p
27mp
27
157
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-V2
17p
35mp
28
221
Horváth László, Imre András, Tóth Tamás
Weking SKKE
TC-3
18p
35mp
29
171
Konkoly Imre
SEAK-F1
19p
7mp
30
161
Koch Marianne Judit, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
19p
14mp
31
175
Rónai Balázs
SEAK-F1
19p
42mp
32
82
Szecsődi András
TK-F1-50+
20p
44mp
33
197
Willinger Krisztián, Willinger Nikolett
TK-V2
21p
28mp
34
200
Barbai Kristóf, Lajtafalvi Tamás
Kék Bálna Sport – Veszprém
TC-F2
21p
38mp
35
205
Faltusz Róbert, Kószás Estilla
TC-V2
22p
20mp
36
210
Bálint László, Gergye József, László Krisztián, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
TC-4
22p
29mp
37
132
Kollár Ferenc
KUVIK Egyesület - Komárom
SEAK-F1
22p
45mp
38
142
Beck László
TK-F1-50+
23p
0mp
39
151
Simon Balázs
SEAK-F1
23p
7mp
40
140
Csákó István, ifj Csákó István, Rapcsák László Ropi
TC-3
23p
39mp
41
195
Tóth János
Pörnyeszi Team
Outrigger
24p
18mp
42
193
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
TK-F1-50+
24p
25mp
43
156
Kovács József, Szalai József
TK-F2
24p
29mp
44
70
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
26p
8mp
45
172
Tóth Norbert
SEAK-F1
27p
13mp
46
8
Schnitzer Zoltán
hobby
SEAK-F1
27p
25mp
47
219
Lőrincz Endre
SEAK-F1
27p
32mp
48
162
Németh Zoltán
Weking SKKE
SEAK-F1
28p
12mp
49
174
Végh Mariann
SEAK-N1
29p
4mp
50
187
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
30p
23mp
51
143
Klszak Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
TC-V2
32p
0mp
52
148
Schrauf István, Schrauf Zsombor
TK-F2
32p
2mp
53
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve VSE
TK-F1-50+
32p
32mp
54
150
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
K-1
33p
41mp
55
257
Kolman Norbert, Kozó Roland, Szakály György, Tóth-Edrei Virág
TC-4
36p
23mp
56
137
Valach Mihály
TK-F1-50+
37p
2mp
57
176
Ladó Miklós
Velem
SEAK-F1
37p
16mp
58
194
Molnár Csaba, Molnárné Verbényi Beáta
Oroszlány
kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak
37p
28mp
59
181
Czibor Krisztián
KUVIK Egyesület - Komárom
TK-F1-50+
37p
56mp
60
500
Storcz Botond
K-1
37p
58mp
61
215
Szücs Zoltán
SEAK-F1
40p
6mp
62
216
Cserpes Tibor Ferenc
SEAK-F1
40p
10mp
63
149
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
40p
30mp
64
220
Horváth Tamás, Kozó József
Kormorán Kenu Egyesület
TC-F2
40p
54mp
65
173
Pfeiffer Dániel
K-1
40p
55mp
66
206
Csősz Judit, Kolb Tamás, Varga Katica, Varga Simon
Pörnyeszi Team
családi kenu 2-3-4
41p
35mp
67
179
Mojzes Ákos
KUVIK Egyesület - Komárom
SEAK-F1
42p
40mp
68
144
Sásdi László
TC-F1
44p
4mp
69
168
Palkovics Róbert
TC-F1
45p
8mp
70
51
Klszak Tamásné, Nagy Zsolt
Dömsöd
TC-V2
50p
6mp
71
192
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
TK-F2
50p
58mp
72
163
Dienes András
TC-F1
51p
51mp
73
165
Szabó Zsolt
TK-F1-50+
53p
43mp
74
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak
55p
5mp
75
188
Blazovits Zoltán
Weking SKKE
TC-F1
57p
5mp
76
199
Horváth Zsolt
SEAK-F1
57p
10mp
77
189
Bognár Anita, Tahin Péter
TC-V2
57p
26mp
78
158
Kiss Attila, Kiss-Molnár Áron, Molnár Julianna
családi kenu 2-3-4
58p
12mp
79
213
Horváth Péter, Zsigmond András
TC-F2
5p
51mp
80
166
Nagy Alexandra, Nagy Gábor
TC-V2
8p
45mp
81
154
Horváth Péter, Horváth Péter
családi kenu 2-3-4
9p
5mp
82
182
Farkas Tünde, Iglódi Attila
KUVIK Egyesület - Komárom
TK-V2
23p
9mp
83
152
Kézdi Gábor
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-F1
24p
42mp
84
184
Héri Gergő, Lakatos Tóth István, Végh Dominik
KUVIK Egyesület - Komárom
TC-3
28p
52mp
85
207
Hodossy Sándor, Széplaki Tamás
Körmend
TK-F2
29p
29mp
86
147
Oszvald Gábor, Oszvald Titán, Schrauf László
TC-3
30p
9mp
87
159
Molnár János
Budapest
TK-F1-50+
40p
23mp
88
183
Mayer Ferenc, Mayerné Farkas Báta, Petrovicz Balázs
KUVIK Egyesület - Komárom
TC-3
40p
46mp
89
186
Schubert Gábor
TK-F1-50+
43p
24mp
90
185
Borbély József, Hruby Tamás, Hülber Krisztián
KUVIK Egyesület - Komárom
TC-3
5p
45mp
-
178
Babják Csaba, Koleno Marián, Zsugya Lóránt
KUVIK Egyesület - Komárom
TC-3
DNF
-
180
Pohlmüller Csaba
KUVIK Egyesület - Komárom
TK-F1-50+
DNF
-
177
Czibor Noémi, Horváth Csaba
KUVIK Egyesület - Komárom
TK-V2
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
196
Horváth Valéria, Nagy László, Sófalvi János
Weking SKKE
Kenu 2-3-4 OPEN
49p
39mp
Másik verseny