VÍZITÚRA KUPA BAJA 2017.05.27.

2017. 05. 27.

80 egység 127 versenyző 20 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
56
Szekeres Miklós
3p
29mp
2
92
Németh Géiza
Temesvár
6p
28mp
3
107
Fehér Mázlista László
Peregi Vad Darazsak SE
8p
51mp
4
25
Rácz Miklós
hobby
10p
13mp
5
139
Szabó Sándor
Szigetszentmiklósi VSE
26p
29mp
6
12
Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
40p
27mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
128
Maléth Julianna
AUSE
19p
4mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
4p
34mp
2
84
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
5p
35mp
3
131
Vince Róbert Gábor
10p
48mp
4
81
Szabadkai Gábor
11p
25mp
5
114
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
11p
53mp
6
79
Gergő Neumann
KDSE Szigethalom
16p
15mp
7
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve VSE
16p
22mp
8
118
Sápi Gergely
17p
11mp
9
85
Geönczeöl Gáspár
MVM Evezős Szakosztály
19p
4mp
10
96
Horváth János
24p
55mp
11
82
Szecsődi András
27p
38mp
12
137
Valach Mihály
39p
14mp
-
52
Fekete Gábor
KDSE Szigethalom
DNF

TK-F2

Tagok Egyesület
1
109
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
45p
51mp
2
138
Bak Károly, Horák Attila
DSE Kiskunlacháza
47p
53mp
3
83
Bodovics Gábor, Simon Balázs
Szigetszentmiklósi VSE
58p
42mp

TK-N2

Tagok Egyesület
1
50
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
52p
17mp
2
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
19p
37mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Sztk
0p
37mp
2
121
Fehér József, Fehér Viola
36p
54mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
125
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
5p
24mp
2
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
5p
53mp
3
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
6p
8mp
4
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
27p
59mp
5
93
Csömöri Péter, Kirchner Árpád
Kiskunlacháza DSE
31p
44mp
6
42
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
31p
54mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
115
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
20p
6mp
2
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
20p
49mp
3
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
24p
43mp
4
130
Varga Béla, Varga Nina
34p
54mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
38
Csákó István, Rapcsák László, Varga István
KKLDSE
23p
8mp
2
119
Balogh István, Harmath Ilona, Németh Gábor
hobby
34p
59mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
97
Foki Vilmos, Horváth Antal, Horvátné Kovács Katalin, Sándor Tamás
Kiskunlacháza DSE
10p
48mp
2
15
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
13p
16mp
3
86
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
30p
18mp
-
127
Rigó János, Rigó Jánosné, Szatmári Béla, Tomó Sándor
DNF

K-1

Tagok Egyesület
1
108
Hám Zoltán
45p
7mp
2
134
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
51p
59mp
3
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
52p
4mp
4
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
53p
42mp
5
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
58p
48mp
6
124
Bordács Imre
3p
27mp
7
133
Bacsó Károly
Dunaharaszti
5p
39mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
47
Angyal Villő, Fekete Csenge
KDSE Szigethalom
45p
14mp
2
113
Néder Ádám, Vona Csaba
Gödi SE
46p
55mp
3
78
Ambruska Péter, Bálint Miklós
DUSE
56p
35mp
-
55
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
DNF

C

Tagok Egyesület
1
40
Martinkó György
Rácalmás SE
14p
53mp

Outrigger

Tagok Egyesület
1
91
Szabó Gábor
Dunai Sárkányok Vác
12p
37mp
2
57
Tóth János
Pörnyeszi Team
15p
26mp
3
89
Ring József
Dunai Sárkányok Vác
16p
5mp
4
126
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
17p
28mp
5
135
Márton Mihály
34p
39mp

Outrigger páros

Tagok Egyesület
1
87
Buday Balázs, Vajda Béla
Dunai Sárkányok Vác
6p
58mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
58
Bacsa György
Agárd
3p
48mp
2
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
4p
6mp
3
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
20p
12mp
4
132
Kollár Ferenc
27p
52mp
5
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
33p
15mp
6
3
Sághy Balázs
hobby
38p
3mp

tengeri kajak férfi egyes -50cm

Tagok Egyesület
1
136
Szalai József
5p
12mp

SEAK-N1

Tagok Egyesület
1
90
Sipos Tünde
56p
35mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
116
Köblös Eleonóra, Molnárka Tünde, Nagy Boglárka
Szigetszentmiklósi VSE
11p
40mp
2
122
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
11p
50mp
3
45
Dékány Levente, Tamás Balázs
Bajai Spartacus SC. BAJA
15p
16mp
4
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
15p
50mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
94
IOVANEL Andrei, Sebastian, Sebastian IOVANEL
Temesvar
52p
22mp
2
112
Vona Ágoston, Vona Csaba Béla
Dunakeszi
52p
36mp
3
59
Glaser Gergő
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
2p
54mp
4
54
Klszák Evelin
K-N Team / DUSE - Dömsöd
10p
20mp
5
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
12p
13mp
6
129
Csősz Judit
Pörnyeszi Team
14p
19mp
7
120
Fehér Boróka, Fehérné Sipos Enikő
hobby
14p
42mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
108
Hám Zoltán
K-1
45p
7mp
2
47
Angyal Villő, Fekete Csenge
KDSE Szigethalom
K-2 OPEN
45p
14mp
3
109
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
TK-F2
45p
51mp
4
113
Néder Ádám, Vona Csaba
Gödi SE
K-2 OPEN
46p
55mp
5
138
Bak Károly, Horák Attila
DSE Kiskunlacháza
TK-F2
47p
53mp
6
134
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
K-1
51p
59mp
7
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
52p
4mp
8
50
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
TK-N2
52p
17mp
9
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
K-1
53p
42mp
10
78
Ambruska Péter, Bálint Miklós
DUSE
K-2 OPEN
56p
35mp
11
83
Bodovics Gábor, Simon Balázs
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F2
58p
42mp
12
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K-1
58p
48mp
13
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Sztk
TK-V2
0p
37mp
14
124
Bordács Imre
K-1
3p
27mp
15
56
Szekeres Miklós
TK-F1-50–
3p
29mp
16
58
Bacsa György
Agárd
SEAK-F1
3p
48mp
17
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
4p
6mp
18
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
TK-F1-50+
4p
34mp
19
136
Szalai József
tengeri kajak férfi egyes -50cm
5p
12mp
20
125
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
5p
24mp
21
84
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
TK-F1-50+
5p
35mp
22
133
Bacsó Károly
Dunaharaszti
K-1
5p
39mp
23
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
TC-F2
5p
53mp
24
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
TC-F2
6p
8mp
25
92
Németh Géiza
Temesvár
TK-F1-50–
6p
28mp
26
87
Buday Balázs, Vajda Béla
Dunai Sárkányok Vác
Outrigger páros
6p
58mp
27
107
Fehér Mázlista László
Peregi Vad Darazsak SE
TK-F1-50–
8p
51mp
28
25
Rácz Miklós
hobby
TK-F1-50–
10p
13mp
29
131
Vince Róbert Gábor
TK-F1-50+
10p
48mp
30
97
Foki Vilmos, Horváth Antal, Horvátné Kovács Katalin, Sándor Tamás
Kiskunlacháza DSE
TC-4
10p
48mp
31
81
Szabadkai Gábor
TK-F1-50+
11p
25mp
32
114
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
11p
53mp
33
91
Szabó Gábor
Dunai Sárkányok Vác
Outrigger
12p
37mp
34
15
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
TC-4
13p
16mp
35
40
Martinkó György
Rácalmás SE
C
14p
53mp
36
57
Tóth János
Pörnyeszi Team
Outrigger
15p
26mp
37
89
Ring József
Dunai Sárkányok Vác
Outrigger
16p
5mp
38
79
Gergő Neumann
KDSE Szigethalom
TK-F1-50+
16p
15mp
39
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve VSE
TK-F1-50+
16p
22mp
40
118
Sápi Gergely
TK-F1-50+
17p
11mp
41
126
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
Outrigger
17p
28mp
42
128
Maléth Julianna
AUSE
TK-N1-50–
19p
4mp
43
85
Geönczeöl Gáspár
MVM Evezős Szakosztály
TK-F1-50+
19p
4mp
44
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
TK-N2
19p
37mp
45
115
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
20p
6mp
46
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
SEAK-F1
20p
12mp
47
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
20p
49mp
48
38
Csákó István, Rapcsák László, Varga István
KKLDSE
TC-3
23p
8mp
49
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
24p
43mp
50
96
Horváth János
TK-F1-50+
24p
55mp
51
139
Szabó Sándor
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50–
26p
29mp
52
82
Szecsődi András
TK-F1-50+
27p
38mp
53
132
Kollár Ferenc
SEAK-F1
27p
52mp
54
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
27p
59mp
55
86
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
TC-4
30p
18mp
56
93
Csömöri Péter, Kirchner Árpád
Kiskunlacháza DSE
TC-F2
31p
44mp
57
42
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
31p
54mp
58
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
33p
15mp
59
135
Márton Mihály
Outrigger
34p
39mp
60
130
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
34p
54mp
61
119
Balogh István, Harmath Ilona, Németh Gábor
hobby
TC-3
34p
59mp
62
121
Fehér József, Fehér Viola
TK-V2
36p
54mp
63
3
Sághy Balázs
hobby
SEAK-F1
38p
3mp
64
137
Valach Mihály
TK-F1-50+
39p
14mp
65
12
Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
TK-F1-50–
40p
27mp
66
90
Sipos Tünde
SEAK-N1
56p
35mp
-
127
Rigó János, Rigó Jánosné, Szatmári Béla, Tomó Sándor
TC-4
DNF
-
52
Fekete Gábor
KDSE Szigethalom
TK-F1-50+
DNF
-
55
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
K-2 OPEN
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
94
IOVANEL Andrei, Sebastian, Sebastian IOVANEL
Temesvar
Kajak 1-2 OPEN
52p
22mp
2
112
Vona Ágoston, Vona Csaba Béla
Dunakeszi
Kajak 1-2 OPEN
52p
36mp
3
59
Glaser Gergő
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Kajak 1-2 OPEN
2p
54mp
4
54
Klszák Evelin
K-N Team / DUSE - Dömsöd
Kajak 1-2 OPEN
10p
20mp
5
116
Köblös Eleonóra, Molnárka Tünde, Nagy Boglárka
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
11p
40mp
6
122
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
Kenu 2-3-4 OPEN
11p
50mp
7
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
Kajak 1-2 OPEN
12p
13mp
8
129
Csősz Judit
Pörnyeszi Team
Kajak 1-2 OPEN
14p
19mp
9
120
Fehér Boróka, Fehérné Sipos Enikő
hobby
Kajak 1-2 OPEN
14p
42mp
10
45
Dékány Levente, Tamás Balázs
Bajai Spartacus SC. BAJA
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
16mp
11
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
50mp
Másik verseny