VÍZITÚRA KUPA - Szigetszentmiklós 2017.07.01.

2017. 07. 01.

95 egység 158 versenyző 18 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
63
Fehér László
Kiskunlacháza DSE
31p
14mp
2
100
Nagy Árpád
Göd SE
35p
6mp
3
136
Szalai József
39p
9mp
4
240
Sallay Miklós
39p
17mp
5
25
Rácz Miklós
hobby
39p
22mp
6
209
Molnár Csaba
39p
40mp
7
279
Vígh János
54p
51mp
8
273
Kollár Péter
Göd
2p
57mp
9
237
Geönczeöl Gáspár
MVM Óbuda
6p
33mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
236
Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
39p
11mp
2
258
Gohér Tímea
48p
38mp
3
128
Maléth Julianna
AVSE
53p
54mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
30p
4mp
2
242
Beck László
30p
10mp
3
103
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
37p
1mp
4
223
Szekeres Miklós
Agárd
37p
50mp
5
79
Neumann Gergő
KDSE-Szigethalom
46p
23mp
6
262
Perger József
DUSE Dömsöd
55p
23mp
7
82
Szecsődi András
Tatabánya
56p
18mp
8
71
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
57p
40mp
9
269
Schrauf István
58p
24mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
309
Hargitai Katalin
2p
44mp
2
264
Karácsony Tünde
Duna Sztk
37p
57mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
225
Kolb Tamás, Mészáros Zoltán
Pörnyeszi Team
10p
20mp
2
277
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
10p
59mp
3
234
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
14p
43mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
35p
57mp
2
248
Barabás József, Dominkovics Kriszta
45p
12mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE-Szigethalom
37p
48mp
2
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
40p
42mp
3
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
45p
9mp
4
282
Hajdú István, Huszár Attila
23p
21mp
5
224
Dornbach István, Horváth Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
24p
5mp
6
261
Bagyula Kristóf, Fehér József
hobby
26p
19mp
7
278
Novák István, Novák Zalán Levente
48p
18mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
55p
9mp
2
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
58p
47mp
3
43
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
4p
43mp
4
130
Varga Béla, Varga Nina
15p
51mp
5
241
Salzer Tünde, Szatmári József
Mosonmagyaróvári VSE
18p
57mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
272
Aipl Sándor, Denke Sándor, Szabó Attila
Kiskunlacháza DSE
41p
30mp
2
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
41p
47mp
3
80
Gál Tamás, Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
53p
16mp
4
227
Csákó István, ifj. Csákó István, Rapcsák László
Kiskunlacháza DSE
3p
11mp
5
280
Csoma Krisztián, Majer Sára, Némethné Keresztes Andrea
Ráckeve Városi Sportegyesület
48p
59mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
15
Foki Vilmos, Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
48p
47mp
2
72
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
16p
47mp

K-1

Tagok Egyesület
1
226
Metz László
10p
32mp
2
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
11p
50mp
3
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
14p
50mp
4
7
Kiss Péter
Lapátolók
19p
11mp
5
230
Forró Tibor
22p
55mp
6
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
24p
8mp
7
251
Sóti István
30p
53mp
8
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
44p
16mp
9
276
Regele Barbara
Fradi-Multi
52p
49mp
10
275
Gombos Csaba
55p
45mp
-
271
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
DNF

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
255
Néder Ádám, Vona Csaba
22p
45mp

C

Tagok Egyesület
1
274
Márton Károly
55p
21mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
243
Bacsa György
Agárd
30p
49mp
2
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
35p
47mp
3
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
43p
18mp
4
132
Kollár Ferenc
Göd
6p
12mp
5
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
6p
56mp
6
229
Simon Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
25p
7mp
7
239
Szabó Richárd
Szigetszentmiklósi VSE
38p
5mp

SEAK-N1

Tagok Egyesület
-
259
Balog Eszter
Szigetszentmiklósi VSE
DNF

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
228
Bálint László, Poór Andrea, Sárvári Andrea, Soós Zoltán
Kormorán Kenu Egyesület
51p
41mp
2
270
Metzger Dalma, Metzger Péter
Szigetszentmiklósi VSE
52p
31mp
3
252
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
52p
43mp
4
254
Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc
Szigetszentmiklósi VSE
54p
57mp
5
246
Nagy Donát, Rusz Balázs, Rusz Gergely
55p
16mp
6
256
Faith Márton, Köblös Nóra, Kovács Róza
Szigetszentmiklósi VSE
56p
27mp
7
263
Czira Botond, Czira Zoltán, Tóth Melinda
59p
48mp
8
250
Dultner Albert, Lörincz Csaba, Lörincz Réka, Szegedi Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
0p
32mp
9
267
Bálint András, Bálint Botond, Szabó László, Szabó László Barnabás
Szigetszentmiklósi VSE
3p
39mp
10
244
Földesi Katalin, Földesi Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
6p
9mp
11
238
Bedécs István, Bedécsné Ludányi Izabella
hobby
7p
56mp
12
265
Bakó Benedek, Bakó Krisztián, Bakó Levente, Bakóné Viktória
38p
13mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
287
Balogh László, Szikora János
Kiskunlacháza DSE
35p
21mp
2
266
Földházi Tibor, Tóth Anikó
40p
44mp
3
245
Jólesz dr. József
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
40p
50mp
4
235
Kézdi Gergő, Orbán Norbert
Szigetszentmiklósi VSE
46p
14mp
5
253
Szabados Gábor
47p
5mp
6
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
52p
7mp
7
247
Karsza Ágnes, Karsza László
53p
6mp
8
231
Forró Tibor
59p
10mp
9
233
Geönczeöl Lászlóné
2p
35mp
10
281
Megyer Éva
Szigetszentmiklósi VSE
11p
19mp
11
249
Potondi László
Szigetszentmiklósi VSE
11p
38mp
12
232
Jordán Gábor
Szigetszentmiklósi VSE
14p
55mp
13
268
Bakó Dominik
Kormorán Kenu Egyesület
38p
2mp

Outrigger

Tagok Egyesület
1
91
Szabó Gábor
48p
30mp
2
57
Tóth János
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
53p
41mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
225
Kolb Tamás, Mészáros Zoltán
Pörnyeszi Team
TK-F2
10p
20mp
2
226
Metz László
K-1
10p
32mp
3
277
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
10p
59mp
4
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
11p
50mp
5
234
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
TK-F2
14p
43mp
6
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
K-1
14p
50mp
7
7
Kiss Péter
Lapátolók
K-1
19p
11mp
8
255
Néder Ádám, Vona Csaba
K-2 OPEN
22p
45mp
9
230
Forró Tibor
K-1
22p
55mp
10
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
K-1
24p
8mp
11
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
TK-F1-50+
30p
4mp
12
242
Beck László
TK-F1-50+
30p
10mp
13
243
Bacsa György
Agárd
SEAK-F1
30p
49mp
14
251
Sóti István
K-1
30p
53mp
15
63
Fehér László
Kiskunlacháza DSE
TK-F1-50–
31p
14mp
16
100
Nagy Árpád
Göd SE
TK-F1-50–
35p
6mp
17
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
35p
47mp
18
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-V2
35p
57mp
19
103
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
TK-F1-50+
37p
1mp
20
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE-Szigethalom
TC-F2
37p
48mp
21
223
Szekeres Miklós
Agárd
TK-F1-50+
37p
50mp
22
136
Szalai József
TK-F1-50–
39p
9mp
23
236
Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
TK-N1-50–
39p
11mp
24
240
Sallay Miklós
TK-F1-50–
39p
17mp
25
25
Rácz Miklós
hobby
TK-F1-50–
39p
22mp
26
209
Molnár Csaba
TK-F1-50–
39p
40mp
27
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
40p
42mp
28
272
Aipl Sándor, Denke Sándor, Szabó Attila
Kiskunlacháza DSE
TC-3
41p
30mp
29
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
TC-3
41p
47mp
30
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
SEAK-F1
43p
18mp
31
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K-1
44p
16mp
32
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
TC-F2
45p
9mp
33
248
Barabás József, Dominkovics Kriszta
TK-V2
45p
12mp
34
79
Neumann Gergő
KDSE-Szigethalom
TK-F1-50+
46p
23mp
35
91
Szabó Gábor
Outrigger
48p
30mp
36
258
Gohér Tímea
TK-N1-50–
48p
38mp
37
15
Foki Vilmos, Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
TC-4
48p
47mp
38
276
Regele Barbara
Fradi-Multi
K-1
52p
49mp
39
80
Gál Tamás, Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
TC-3
53p
16mp
40
57
Tóth János
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
Outrigger
53p
41mp
41
128
Maléth Julianna
AVSE
TK-N1-50–
53p
54mp
42
279
Vígh János
TK-F1-50–
54p
51mp
43
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
55p
9mp
44
274
Márton Károly
C
55p
21mp
45
262
Perger József
DUSE Dömsöd
TK-F1-50+
55p
23mp
46
275
Gombos Csaba
K-1
55p
45mp
47
82
Szecsődi András
Tatabánya
TK-F1-50+
56p
18mp
48
71
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
57p
40mp
49
269
Schrauf István
TK-F1-50+
58p
24mp
50
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
58p
47mp
51
309
Hargitai Katalin
TK-N1-50+
2p
44mp
52
273
Kollár Péter
Göd
TK-F1-50–
2p
57mp
53
227
Csákó István, ifj. Csákó István, Rapcsák László
Kiskunlacháza DSE
TC-3
3p
11mp
54
43
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
TC-V2
4p
43mp
55
132
Kollár Ferenc
Göd
SEAK-F1
6p
12mp
56
237
Geönczeöl Gáspár
MVM Óbuda
TK-F1-50–
6p
33mp
57
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
6p
56mp
58
130
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
15p
51mp
59
72
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
TC-4
16p
47mp
60
241
Salzer Tünde, Szatmári József
Mosonmagyaróvári VSE
TC-V2
18p
57mp
61
282
Hajdú István, Huszár Attila
TC-F2
23p
21mp
62
224
Dornbach István, Horváth Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
24p
5mp
63
229
Simon Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-F1
25p
7mp
64
261
Bagyula Kristóf, Fehér József
hobby
TC-F2
26p
19mp
65
264
Karácsony Tünde
Duna Sztk
TK-N1-50+
37p
57mp
66
239
Szabó Richárd
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-F1
38p
5mp
67
278
Novák István, Novák Zalán Levente
TC-F2
48p
18mp
68
280
Csoma Krisztián, Majer Sára, Némethné Keresztes Andrea
Ráckeve Városi Sportegyesület
TC-3
48p
59mp
-
271
Agócs Dániel
Szigetszentmiklósi VSE
K-1
DNF
-
259
Balog Eszter
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-N1
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
287
Balogh László, Szikora János
Kiskunlacháza DSE
Kajak 1-2 OPEN
35p
21mp
2
266
Földházi Tibor, Tóth Anikó
Kajak 1-2 OPEN
40p
44mp
3
245
Jólesz dr. József
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Kajak 1-2 OPEN
40p
50mp
4
235
Kézdi Gergő, Orbán Norbert
Szigetszentmiklósi VSE
Kajak 1-2 OPEN
46p
14mp
5
253
Szabados Gábor
Kajak 1-2 OPEN
47p
5mp
6
228
Bálint László, Poór Andrea, Sárvári Andrea, Soós Zoltán
Kormorán Kenu Egyesület
Kenu 2-3-4 OPEN
51p
41mp
7
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
Kajak 1-2 OPEN
52p
7mp
8
270
Metzger Dalma, Metzger Péter
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
52p
31mp
9
252
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
Kenu 2-3-4 OPEN
52p
43mp
10
247
Karsza Ágnes, Karsza László
Kajak 1-2 OPEN
53p
6mp
11
254
Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
54p
57mp
12
246
Nagy Donát, Rusz Balázs, Rusz Gergely
Kenu 2-3-4 OPEN
55p
16mp
13
256
Faith Márton, Köblös Nóra, Kovács Róza
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
56p
27mp
14
231
Forró Tibor
Kajak 1-2 OPEN
59p
10mp
15
263
Czira Botond, Czira Zoltán, Tóth Melinda
Kenu 2-3-4 OPEN
59p
48mp
16
250
Dultner Albert, Lörincz Csaba, Lörincz Réka, Szegedi Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
0p
32mp
17
233
Geönczeöl Lászlóné
Kajak 1-2 OPEN
2p
35mp
18
267
Bálint András, Bálint Botond, Szabó László, Szabó László Barnabás
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
3p
39mp
19
244
Földesi Katalin, Földesi Tamás
Szigetszentmiklósi VSE
Kenu 2-3-4 OPEN
6p
9mp
20
238
Bedécs István, Bedécsné Ludányi Izabella
hobby
Kenu 2-3-4 OPEN
7p
56mp
21
281
Megyer Éva
Szigetszentmiklósi VSE
Kajak 1-2 OPEN
11p
19mp
22
249
Potondi László
Szigetszentmiklósi VSE
Kajak 1-2 OPEN
11p
38mp
23
232
Jordán Gábor
Szigetszentmiklósi VSE
Kajak 1-2 OPEN
14p
55mp
24
268
Bakó Dominik
Kormorán Kenu Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
38p
2mp
25
265
Bakó Benedek, Bakó Krisztián, Bakó Levente, Bakóné Viktória
Kenu 2-3-4 OPEN
38p
13mp
Másik verseny