VÍZITÚRA KUPA - Ráckeve 2017.07.29.

2017. 07. 29.

160 egység 256 versenyző 24 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
100
Nagy Árpád
Göd SE
10p
48mp
2
283
Szekeres Miklós
AVSE
13p
20mp
3
63
Fehér László
Kiskunlacháza DSE
15p
17mp
4
348
Sebastian IOVANEL
Temesvar
15p
27mp
5
92
Németh Géza
19p
47mp
6
354
Koller Dániel
Ráckeve Városi Sportegyesület
25p
30mp
7
25
Rácz Miklós
Velencei tó
26p
39mp
8
343
Marcel Tamás
28p
39mp
9
273
Kollár Péter
Göd
30p
54mp
10
326
Geönczeöl Gáspár
39p
33mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
128
Maléth Julianna
AVSE
30p
24mp
2
364
Szöllősi Judit
Kiskunlacháza DSE
33p
11mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
103
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
11p
50mp
2
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
12p
10mp
3
136
Szalai József
Kiskunlacháza DSE
14p
12mp
4
79
Neumann Gergő
KDSE Szigethalom
26p
0mp
5
131
Vince Róbert
28p
31mp
6
398
Sen.Mészáros András Smith András
SiófokiTK
33p
42mp
7
82
Szecsődi András
37p
12mp
8
315
Székely Szabolcs
Duna Sztk
38p
43mp
9
396
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
39p
29mp
10
384
Schrauf István
40p
7mp
11
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve Városi Sportegyesület
41p
6mp
12
376
Katona Gábor
46p
12mp
13
71
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
46p
20mp
14
299
Czira Zoltán
58p
39mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
388
Bartos Rita
39p
51mp
2
309
Hargitai Katalin
40p
43mp
3
289
Siket Anna
vitalitas balassagyarmat
8p
19mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
412
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
55p
57mp
2
407
Agócs Dániel, Polonkai Dávid
Szigetszentmiklósi VSE
56p
4mp
3
386
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
56p
13mp

TK-N2

Tagok Egyesület
1
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
26p
23mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
372
Horváth Andrea, Mészáros Sándor
Lágymányosi Spari
1p
42mp
2
362
Barabás József, Dominkovics Kriszta
ELMŰ
7p
0mp
3
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
9p
41mp
4
293
Pénzes Csaba, Saftics Dóra
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
12p
54mp
5
393
Fehér József, Fehér Viola
hobby
49p
27mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
22p
9mp
2
29
Pataki András, Prohászka Péter
Pörnyeszi Team
23p
38mp
3
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
23p
42mp
4
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
36p
24mp
5
270
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
47p
29mp
6
330
Balla Gyula, Komáromi Károly
Szada
26p
29mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
33p
55mp
2
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
37p
29mp
3
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
38p
16mp
4
375
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
38p
57mp
5
4
Varga Béla, Varga Nina
52p
54mp
6
392
Bagyula Kristóf, Dütsch Lívia
23p
27mp
7
387
Csengei Ágota, Horváth Attila
hobby
48p
52mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás
SZTK
23p
58mp
2
366
Denke Sándor, Sándor Tamás, Szabó Atilla
Kiskunlacháza DSE
28p
3mp
3
383
Csákó István, Rapcsák László, Schrauf László
42p
37mp
4
11
Balogh István, Harmath Ilona, Kiss Alajos
19p
55mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
15
Horváth Attila, Jónás Zoltán, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
Weking SKKE
25p
34mp
2
72
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
51p
31mp
3
389
Csereklye Zoltán, Novák István, Novák Zalán Levente, Vanyák Dávid
Kiskunlacháza
8p
53mp
4
397
Kátai László, Kátai Szabina, Mocsáry Noémi, Szabó Bernadett
10p
18mp

K1-F

Tagok Egyesület
1
369
Minde Morten
strand kajakk-klubb
49p
3mp
2
368
Máthé Krisztián
UTE
49p
5mp
3
313
Forró Tibor
MTK / Budapest
55p
29mp
4
394
Horváth Kristóf
55p
41mp
5
345
Kaszai Zoltán
Ráckeve Városi Sportegyesület
57p
40mp
6
331
Böröcz András
57p
47mp
7
340
Korompay András
59p
42mp
8
414
Bozóki Barna
Ráckeve Városi Sportegyesület
0p
39mp
9
292
Novák Botond
1p
52mp
10
291
Novák Miklós
3p
43mp
11
403
Bárány László
3p
46mp
12
332
Böröcz Ákos
Szolnoki Sportcentrum
4p
4mp
13
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
4p
44mp
14
317
Novák Gábor
5p
17mp
15
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
6p
53mp
16
408
Czimer János
8p
39mp
17
325
Bordács Imre
10p
46mp
18
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
11p
55mp
19
406
Bacsó Károly
14p
19mp
20
350
Rácz László
Ráckeve Városi Sportegyesület
25p
36mp
-
410
Storcz Botond
DNF

K1-N

Tagok Egyesület
1
324
Váczai Enikő
Göd SE
54p
36mp
2
327
Nagy Napsugár
Ráckeve Városi Sportegyesület
1p
49mp
3
358
Borbély Dorina
7p
47mp
4
347
Kaszai Lili
Ráckeve Városi Sportegyesület
9p
10mp
5
405
Horváth Réka
Lágymányosi Spari
11p
11mp
6
380
Regele Barbara
Fradi-Multi
58p
33mp
-
378
Gohér Tímea
DNF

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
370
Mészáros Márton, Zöllner Dániel
37p
8mp
2
321
Bíró Zsombor, Vona Csaba
Göd SE
51p
41mp
3
320
Jászai Kornél, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
55p
4mp
4
337
Metz László, Metzné Nagy Andrea
55p
50mp
5
212
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
11p
14mp
6
367
Ambruska Péter, Pergerné kozma Katalin
12p
6mp
7
373
Barkóczay László, Cseke Gergely
Lágymányosi Spari
12p
40mp

C

Tagok Egyesület
1
371
Kövér Márton
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
23p
47mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
323
Bacsa György
Agárd
10p
51mp
2
382
Turi Attila
Pelso Keszthely
10p
55mp
3
329
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
13p
6mp
4
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
18p
13mp
5
132
Kollár Ferenc
Göd
43p
29mp
6
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
46p
55mp
7
3
Sághy Balázs
hobby
58p
25mp
8
318
Palotay Zsolt
Szigetszentmiklósi VSE
22p
51mp
9
319
Horváth Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
22p
58mp

sárkányhajó

Tagok Egyesület
1
409
Berecz Ádám, Feigl Gábor, Kacsez Zoltán, Kapitány Zoltán, Kovács Edina, Kovács Gabriella, Lukácsy Tamás, Markó Katalin, Markó Petra, Nagy Csaba, Rideg Roland, Tóth Ildikó, Tóth Zsolt
47p
14mp

FT-K1-F-OPEN

Tagok Egyesület
1
359
Perger Máté
DUSE Dömsöd
55p
17mp
2
62
Kovács Zsolt
Kiskunlacháza DSE
59p
44mp
3
311
Mikola Bálint
59p
49mp
4
346
Bölcskei Attila
Kiskunlacháza DSE
0p
40mp
5
365
Köböl Zsolt
0p
44mp
6
361
Farkas Zsolt
DUSE
0p
51mp
7
298
Borovics károly
hobby
4p
5mp
8
290
Kerti Bence
6p
16mp
9
379
dr. Jólesz József
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
7p
42mp
10
300
Mikola Bence
10p
6mp
11
363
Koller András
Ráckeve VSE
10p
9mp
12
377
Dr. Szigeti Tamás
Faltusz Team - Győr
14p
15mp
13
316
Tóth Sándor István {2005.}
Ráckeve Városi Sportegyesület
16p
25mp
14
336
Kiss-Szirmai Félix
Ráckeve VSE
16p
25mp
15
338
Szabó János László
Ráckeve VSE
17p
2mp
16
322
Rierpl Tibor Erik
21p
19mp
17
381
Nagy Máté
Ráckeve VSE
22p
50mp
18
360
Slezák Péter
DUSE Dömsöd
23p
20mp
19
312
Forró Tibor
27p
39mp
20
339
Szűcs Ferenc
36p
57mp
21
341
Matola Rudolf
Pumpa kft
39p
31mp
22
76
Sallay-Apor Dániel
Építők
41p
22mp
23
295
Csikós Balázs
Polythlon ETK
43p
27mp
24
395
Huszák Attila
Szigetszentmárton
34p
45mp

FT-K1-N-OPEN

Tagok Egyesület
1
357
Volter Evelin
DUSE
2p
28mp
2
352
Popovics Sára
DUSE Dömsöd
6p
57mp
3
355
Lantai Tímea
DUSE Dömsöd
6p
59mp
4
356
Keresztes Adrienn
DUSE Dömsöd
12p
23mp
5
284
Csábi Dorka
vitalitas balassagyarmat
13p
27mp
6
351
Tóth Judit
K-N Team / DUSE - Dömsöd
18p
5mp
7
285
Jámbor Karina
vitalitas balassagyarmat
20p
33mp
8
349
Klszák Evelin
DUSE Dömsöd
22p
28mp
9
353
Hajdu Fanni
K-N Team / DUSE - Dömsöd
22p
32mp
10
286
Ulveczki Edina
vitalitas balassagyarmat
26p
15mp
11
192
Geönczeöl Lászlóné
41p
33mp

FT-K2-OPEN

Tagok Egyesület
1
314
Németh Máté, Székely Bálint
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
53p
1mp
2
328
Kézdi Gergely, Orbán Norbert
Szigetszentmiklósi VSE
14p
33mp
3
247
Karsza Ágnes, Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
15p
45mp
4
288
Jámbor Versény, Ódor Barnabás
vitalitas balassagyarmat
26p
5mp
5
391
Fehér Levente, Fehérné Sipos Enikő
hobby
30p
32mp
6
333
Bányai Alfonz, Fodor István
Gödi SE
39p
23mp
7
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
6p
39mp

FT-C1-OPEN

Tagok Egyesület
1
296
Vida Vendel
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
20p
23mp
2
297
Vida Péter
20p
39mp

FT-C2-OPEN

Tagok Egyesület
1
252
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
25p
45mp
2
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
30p
0mp
3
411
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
7p
33mp
4
416
Hajnal Péter László, Hajnalné Filipich Adrienn
28p
57mp

FT-C3-4-OPEN

Tagok Egyesület
1
334
Albrecht Éva, Kágel Beáta, Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta
Szigetszentmiklósi VSE
23p
23mp
2
399
Molnárka Tünde, Nyíri-Nagy Boglárka, Veresné Köblös Nóra
Szigetszentmiklósi VSE
23p
33mp
3
385
Ölvegyi István, Ölvegyi Istvánné, Ölvegyi Roland, Ölvegyi Szandra
Tapolca
48p
54mp
4
374
Berkes Lajos, Berkes Mihály, Jakab Katalin
Zirc
4p
10mp

FT Óriás kenu

Tagok Egyesület
1
342
Csömöri Gréta, Csömöri Hédi, Csömöri Péter, Csömöri Péter, Csömöriné Szabados Andrea
17p
17mp
2
294
Harton Gábor, Kopis Beáta, Répás József, Répás Szabolcs, Répás Zoltán, Varga Tamás
Kiskunlacháza DSE
21p
48mp
3
335
Horváth Antal, Horváth Dorka, Horváth Virág, Horváthné Kovács Katalin, Pásztor Boglárka, Pásztor Dorina
Kiskunlacháza DSE
40p
11mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
370
Mészáros Márton, Zöllner Dániel
K-2 OPEN
37p
8mp
2
369
Minde Morten
strand kajakk-klubb
K1-F
49p
3mp
3
368
Máthé Krisztián
UTE
K1-F
49p
5mp
4
321
Bíró Zsombor, Vona Csaba
Göd SE
K-2 OPEN
51p
41mp
5
324
Váczai Enikő
Göd SE
K1-N
54p
36mp
6
320
Jászai Kornél, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
K-2 OPEN
55p
4mp
7
313
Forró Tibor
MTK / Budapest
K1-F
55p
29mp
8
394
Horváth Kristóf
K1-F
55p
41mp
9
337
Metz László, Metzné Nagy Andrea
K-2 OPEN
55p
50mp
10
412
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
55p
57mp
11
407
Agócs Dániel, Polonkai Dávid
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F2
56p
4mp
12
386
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
TK-F2
56p
13mp
13
345
Kaszai Zoltán
Ráckeve Városi Sportegyesület
K1-F
57p
40mp
14
331
Böröcz András
K1-F
57p
47mp
15
340
Korompay András
K1-F
59p
42mp
16
414
Bozóki Barna
Ráckeve Városi Sportegyesület
K1-F
0p
39mp
17
372
Horváth Andrea, Mészáros Sándor
Lágymányosi Spari
TK-V2
1p
42mp
18
327
Nagy Napsugár
Ráckeve Városi Sportegyesület
K1-N
1p
49mp
19
292
Novák Botond
K1-F
1p
52mp
20
291
Novák Miklós
K1-F
3p
43mp
21
403
Bárány László
K1-F
3p
46mp
22
332
Böröcz Ákos
Szolnoki Sportcentrum
K1-F
4p
4mp
23
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
K1-F
4p
44mp
24
317
Novák Gábor
K1-F
5p
17mp
25
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
K1-F
6p
53mp
26
362
Barabás József, Dominkovics Kriszta
ELMŰ
TK-V2
7p
0mp
27
358
Borbély Dorina
K1-N
7p
47mp
28
408
Czimer János
K1-F
8p
39mp
29
347
Kaszai Lili
Ráckeve Városi Sportegyesület
K1-N
9p
10mp
30
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-V2
9p
41mp
31
325
Bordács Imre
K1-F
10p
46mp
32
100
Nagy Árpád
Göd SE
TK-F1-50–
10p
48mp
33
323
Bacsa György
Agárd
SEAK-F1
10p
51mp
34
382
Turi Attila
Pelso Keszthely
SEAK-F1
10p
55mp
35
405
Horváth Réka
Lágymányosi Spari
K1-N
11p
11mp
36
212
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
K-2 OPEN
11p
14mp
37
103
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
TK-F1-50+
11p
50mp
38
400
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K1-F
11p
55mp
39
367
Ambruska Péter, Pergerné kozma Katalin
K-2 OPEN
12p
6mp
40
39
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
TK-F1-50+
12p
10mp
41
373
Barkóczay László, Cseke Gergely
Lágymányosi Spari
K-2 OPEN
12p
40mp
42
293
Pénzes Csaba, Saftics Dóra
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
TK-V2
12p
54mp
43
329
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
SEAK-F1
13p
6mp
44
283
Szekeres Miklós
AVSE
TK-F1-50–
13p
20mp
45
136
Szalai József
Kiskunlacháza DSE
TK-F1-50+
14p
12mp
46
406
Bacsó Károly
K1-F
14p
19mp
47
63
Fehér László
Kiskunlacháza DSE
TK-F1-50–
15p
17mp
48
348
Sebastian IOVANEL
Temesvar
TK-F1-50–
15p
27mp
49
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
18p
13mp
50
92
Németh Géza
TK-F1-50–
19p
47mp
51
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
TC-F2
22p
9mp
52
29
Pataki András, Prohászka Péter
Pörnyeszi Team
TC-F2
23p
38mp
53
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
TC-F2
23p
42mp
54
371
Kövér Márton
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
C
23p
47mp
55
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás
SZTK
TC-3
23p
58mp
56
354
Koller Dániel
Ráckeve Városi Sportegyesület
TK-F1-50–
25p
30mp
57
15
Horváth Attila, Jónás Zoltán, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
Weking SKKE
TC-4
25p
34mp
58
350
Rácz László
Ráckeve Városi Sportegyesület
K1-F
25p
36mp
59
79
Neumann Gergő
KDSE Szigethalom
TK-F1-50+
26p
0mp
60
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
TK-N2
26p
23mp
61
25
Rácz Miklós
Velencei tó
TK-F1-50–
26p
39mp
62
366
Denke Sándor, Sándor Tamás, Szabó Atilla
Kiskunlacháza DSE
TC-3
28p
3mp
63
131
Vince Róbert
TK-F1-50+
28p
31mp
64
343
Marcel Tamás
TK-F1-50–
28p
39mp
65
128
Maléth Julianna
AVSE
TK-N1-50–
30p
24mp
66
273
Kollár Péter
Göd
TK-F1-50–
30p
54mp
67
364
Szöllősi Judit
Kiskunlacháza DSE
TK-N1-50–
33p
11mp
68
398
Sen.Mészáros András Smith András
SiófokiTK
TK-F1-50+
33p
42mp
69
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
33p
55mp
70
80
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
36p
24mp
71
82
Szecsődi András
TK-F1-50+
37p
12mp
72
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
37p
29mp
73
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
38p
16mp
74
315
Székely Szabolcs
Duna Sztk
TK-F1-50+
38p
43mp
75
375
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
TC-V2
38p
57mp
76
396
Sápi Gergely
Berettyóújfalu
TK-F1-50+
39p
29mp
77
326
Geönczeöl Gáspár
TK-F1-50–
39p
33mp
78
388
Bartos Rita
TK-N1-50+
39p
51mp
79
384
Schrauf István
TK-F1-50+
40p
7mp
80
309
Hargitai Katalin
TK-N1-50+
40p
43mp
81
95
Kalocsai Sándor
Ráckeve Városi Sportegyesület
TK-F1-50+
41p
6mp
82
383
Csákó István, Rapcsák László, Schrauf László
TC-3
42p
37mp
83
132
Kollár Ferenc
Göd
SEAK-F1
43p
29mp
84
376
Katona Gábor
TK-F1-50+
46p
12mp
85
71
Horváth János
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
46p
20mp
86
402
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
46p
55mp
87
409
Berecz Ádám, Feigl Gábor, Kacsez Zoltán, Kapitány Zoltán, Kovács Edina, Kovács Gabriella, Lukácsy Tamás, Markó Katalin, Markó Petra, Nagy Csaba, Rideg Roland, Tóth Ildikó, Tóth Zsolt
sárkányhajó
47p
14mp
88
270
Hajdú István, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
TC-F2
47p
29mp
89
393
Fehér József, Fehér Viola
hobby
TK-V2
49p
27mp
90
72
Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor, Szomor Julianna
Kiskunlacháza DSE
TC-4
51p
31mp
91
4
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
52p
54mp
92
3
Sághy Balázs
hobby
SEAK-F1
58p
25mp
93
380
Regele Barbara
Fradi-Multi
K1-N
58p
33mp
94
299
Czira Zoltán
TK-F1-50+
58p
39mp
95
289
Siket Anna
vitalitas balassagyarmat
TK-N1-50+
8p
19mp
96
389
Csereklye Zoltán, Novák István, Novák Zalán Levente, Vanyák Dávid
Kiskunlacháza
TC-4
8p
53mp
97
397
Kátai László, Kátai Szabina, Mocsáry Noémi, Szabó Bernadett
TC-4
10p
18mp
98
11
Balogh István, Harmath Ilona, Kiss Alajos
TC-3
19p
55mp
99
318
Palotay Zsolt
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-F1
22p
51mp
100
319
Horváth Tibor
Szigetszentmiklósi VSE
SEAK-F1
22p
58mp
101
392
Bagyula Kristóf, Dütsch Lívia
TC-V2
23p
27mp
102
330
Balla Gyula, Komáromi Károly
Szada
TC-F2
26p
29mp
103
387
Csengei Ágota, Horváth Attila
hobby
TC-V2
48p
52mp
-
378
Gohér Tímea
K1-N
DNF
-
410
Storcz Botond
K1-F
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
314
Németh Máté, Székely Bálint
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
FT-K2-OPEN
53p
1mp
2
359
Perger Máté
DUSE Dömsöd
FT-K1-F-OPEN
55p
17mp
3
62
Kovács Zsolt
Kiskunlacháza DSE
FT-K1-F-OPEN
59p
44mp
4
311
Mikola Bálint
FT-K1-F-OPEN
59p
49mp
5
346
Bölcskei Attila
Kiskunlacháza DSE
FT-K1-F-OPEN
0p
40mp
6
365
Köböl Zsolt
FT-K1-F-OPEN
0p
44mp
7
361
Farkas Zsolt
DUSE
FT-K1-F-OPEN
0p
51mp
8
357
Volter Evelin
DUSE
FT-K1-N-OPEN
2p
28mp
9
298
Borovics károly
hobby
FT-K1-F-OPEN
4p
5mp
10
290
Kerti Bence
FT-K1-F-OPEN
6p
16mp
11
352
Popovics Sára
DUSE Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
6p
57mp
12
355
Lantai Tímea
DUSE Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
6p
59mp
13
379
dr. Jólesz József
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
FT-K1-F-OPEN
7p
42mp
14
300
Mikola Bence
FT-K1-F-OPEN
10p
6mp
15
363
Koller András
Ráckeve VSE
FT-K1-F-OPEN
10p
9mp
16
356
Keresztes Adrienn
DUSE Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
12p
23mp
17
284
Csábi Dorka
vitalitas balassagyarmat
FT-K1-N-OPEN
13p
27mp
18
377
Dr. Szigeti Tamás
Faltusz Team - Győr
FT-K1-F-OPEN
14p
15mp
19
328
Kézdi Gergely, Orbán Norbert
Szigetszentmiklósi VSE
FT-K2-OPEN
14p
33mp
20
247
Karsza Ágnes, Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
FT-K2-OPEN
15p
45mp
21
316
Tóth Sándor István {2005.}
Ráckeve Városi Sportegyesület
FT-K1-F-OPEN
16p
25mp
22
336
Kiss-Szirmai Félix
Ráckeve VSE
FT-K1-F-OPEN
16p
25mp
23
338
Szabó János László
Ráckeve VSE
FT-K1-F-OPEN
17p
2mp
24
342
Csömöri Gréta, Csömöri Hédi, Csömöri Péter, Csömöri Péter, Csömöriné Szabados Andrea
FT Óriás kenu
17p
17mp
25
351
Tóth Judit
K-N Team / DUSE - Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
18p
5mp
26
296
Vida Vendel
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
FT-C1-OPEN
20p
23mp
27
285
Jámbor Karina
vitalitas balassagyarmat
FT-K1-N-OPEN
20p
33mp
28
297
Vida Péter
FT-C1-OPEN
20p
39mp
29
322
Rierpl Tibor Erik
FT-K1-F-OPEN
21p
19mp
30
294
Harton Gábor, Kopis Beáta, Répás József, Répás Szabolcs, Répás Zoltán, Varga Tamás
Kiskunlacháza DSE
FT Óriás kenu
21p
48mp
31
349
Klszák Evelin
DUSE Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
22p
28mp
32
353
Hajdu Fanni
K-N Team / DUSE - Dömsöd
FT-K1-N-OPEN
22p
32mp
33
381
Nagy Máté
Ráckeve VSE
FT-K1-F-OPEN
22p
50mp
34
360
Slezák Péter
DUSE Dömsöd
FT-K1-F-OPEN
23p
20mp
35
334
Albrecht Éva, Kágel Beáta, Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta
Szigetszentmiklósi VSE
FT-C3-4-OPEN
23p
23mp
36
399
Molnárka Tünde, Nyíri-Nagy Boglárka, Veresné Köblös Nóra
Szigetszentmiklósi VSE
FT-C3-4-OPEN
23p
33mp
37
252
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
FT-C2-OPEN
25p
45mp
38
288
Jámbor Versény, Ódor Barnabás
vitalitas balassagyarmat
FT-K2-OPEN
26p
5mp
39
286
Ulveczki Edina
vitalitas balassagyarmat
FT-K1-N-OPEN
26p
15mp
40
312
Forró Tibor
FT-K1-F-OPEN
27p
39mp
41
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
FT-C2-OPEN
30p
0mp
42
391
Fehér Levente, Fehérné Sipos Enikő
hobby
FT-K2-OPEN
30p
32mp
43
339
Szűcs Ferenc
FT-K1-F-OPEN
36p
57mp
44
333
Bányai Alfonz, Fodor István
Gödi SE
FT-K2-OPEN
39p
23mp
45
341
Matola Rudolf
Pumpa kft
FT-K1-F-OPEN
39p
31mp
46
335
Horváth Antal, Horváth Dorka, Horváth Virág, Horváthné Kovács Katalin, Pásztor Boglárka, Pásztor Dorina
Kiskunlacháza DSE
FT Óriás kenu
40p
11mp
47
76
Sallay-Apor Dániel
Építők
FT-K1-F-OPEN
41p
22mp
48
192
Geönczeöl Lászlóné
FT-K1-N-OPEN
41p
33mp
49
295
Csikós Balázs
Polythlon ETK
FT-K1-F-OPEN
43p
27mp
50
385
Ölvegyi István, Ölvegyi Istvánné, Ölvegyi Roland, Ölvegyi Szandra
Tapolca
FT-C3-4-OPEN
48p
54mp
51
374
Berkes Lajos, Berkes Mihály, Jakab Katalin
Zirc
FT-C3-4-OPEN
4p
10mp
52
46
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
FT-K2-OPEN
6p
39mp
53
411
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
FT-C2-OPEN
7p
33mp
54
416
Hajnal Péter László, Hajnalné Filipich Adrienn
FT-C2-OPEN
28p
57mp
55
395
Huszák Attila
Szigetszentmárton
FT-K1-F-OPEN
34p
45mp
Másik verseny