Szana-Maraton 2016

2016. 06. 04.

80 egység 138 versenyző 17 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
82
Sebastian IOVANEL
Temesvar
18p
13mp
2
66
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
19p
52mp
3
83
Németh Géza
Temesvar
20p
52mp
4
125
Kristóf Tibor
Mekler László ITSE
22p
59mp
5
350
Szalóki János
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
24p
41mp
6
20
Rácz Miklós
Extrémplast BT
29p
51mp
7
90
Vigh János
Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
36p
56mp
8
85
Komcsik Gábor
Építők
14p
3mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
268
Fekete Melinda
Szigethalom
27p
54mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
188
Vince Róbert
Mekler László ITSE
21p
57mp
2
81
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
22p
31mp
3
101
Herbei Dan
Timisoara/Temesvar
38p
11mp
4
187
Schrauf István
Mekler László ITSE
42p
56mp
5
105
Szecsődi András
Tatabánya
50p
50mp
6
175
Dr. Sáfrány Zsigmond
Csongrád
55p
41mp
7
204
Andrejcsik Tamás
Építők
2p
37mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
477
Beleccin Mihai, Cermescu Marius
5p
49mp
2
26
Bodovics Gábor, Neumann Gergely
7p
46mp
3
179
Nyúl György, Szabó Tamás
MTK / Budapest
13p
19mp
4
299
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
MVM Óbuda
21p
34mp
-
500
Boros Gyula, Földi Viktor
Kiskunlasháza DSE
DNF

TK-V2

Tagok Egyesület
1
376
Balas SEXI Andrada, Molnar MELAK Rajmond
Nomad Kayak Pörnyeszi Team
5p
45mp
2
3
Nagy Szilvia, Szalai József
Törökbálint
34p
32mp
3
230
Lukács László, Varga Ilona
Honvéd Auróra SE
8p
21mp
4
13
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
9p
38mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
24p
6mp
2
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
HASE
27p
36mp
3
11
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE/Szigethalom
27p
44mp
4
173
Kristóf József, Schrauf László
Mekler László ITSE
17p
59mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
111
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
DSE Kiskunlacháza
42p
19mp
2
17
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
DSE Kiskunlacháza
43p
34mp
3
100
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
DSE Kiskunlacháza
43p
52mp
4
287
Hargitai Katalin, Varga Béla
Dunakiliti
48p
57mp
5
72
Salzer Tünde, Szatmári József+Fifi
Mosonmagyaróvári VSE
0p
53mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
177
Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin, Sándor Tamás, Szabó Attila
DSE Kiskunlacháza
28p
4mp
2
50
Csapó Balázs, Gyömbér Zsolt, ifj Metzger Tibor, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
29p
59mp
3
193
Boros Zsuzsanna, Szikora Tibor, Szöllősi Judit, Szomor Julianna
DSE Kiskunlacháza
49p
25mp

K-1

Tagok Egyesület
1
389
Weimper József
FTC
58p
50mp
2
347
Szögi László
BKV
59p
0mp
3
311
Kiss Péter
Lapátolók
3p
7mp
4
84
Bálint Ádám
UTE
5p
7mp
5
304
Fekete István
Szigethalom
11p
43mp
6
36
Bacsó Károly
RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti
18p
4mp
7
9
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
18p
49mp
8
22
Fülep Márton
Építők
19p
55mp
9
178
Bordács Imre
RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti
22p
11mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
102
Butubi Iulius, Maximum Sandu
UTA
58p
53mp
2
19
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team/Dömsöd
15p
43mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
191
Vági Márk, Vona Ágoston, Vona Csaba Béla, Vona Zsombor
Orisháza
4p
12mp
2
180
Iványi Zoltán, Kovalcsik Dóri, Mizithropoulos Tamás
Remonda Szabadidős Lovas és Sportegyesület
4p
16mp
3
499
Gedó Gábriel, Virág Gábor
Újkígyós
8p
21mp
4
176
Bartha Csaba, Bella Mirella Alexandra
Vác
15p
0mp
5
222
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
15p
15mp
6
194
Bánszki Bea, Bánszki Blanka, Klemencz Henrik, Lovas Beatrix
Víziló team
19p
4mp
7
79
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team/Dömsöd
19p
39mp
8
199
Szin Sándor, Szin Soma Sándor
Szanazug
24p
34mp
9
183
Bereczki Anikó, Szabó László, Szabó László Barnabás
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
39p
51mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
189
Szatmári Csaba
Szanazug
4p
8mp
2
182
Ráczné Sejben Ilona
Extrémplast BT
7p
46mp
3
181
Endrődiné Czifrák Viktória, Kovalcsikné Czifrák Tímea
Békéscsaba
20p
54mp
4
192
Geönczeöl Lászlóné
28p
48mp
5
172
Dr. Keresztes Sándor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
30p
59mp
6
326
Kézdi Gábor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
39p
59mp
7
174
Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
40p
3mp
8
107
Sárdi Anett
Tatabánya
46p
59mp

Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
1
108
BERKES SÁNDOR
Budapest
13p
56mp
2
184
Polareczky József
POLA Kayak-Canoe
16p
45mp

C

Tagok Egyesület
1
289
Kamenár Ferenc, Vas György
Vízisport Club Tokaj
3p
4mp
2
21
Farkas Gábor
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
1p
12mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
411
Fábián Gergő, Polgár Ferenc, Virág Attila
Szanazug
25p
54mp
2
186
Fábián Mariann, Paulcsik János, Somogyi Zsolt
Köröstarcsa kishajó kikötő szabaidő klub
27p
47mp
3
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklos VSE
27p
59mp
4
7
Csimma Roland, Jeney László, Varga István
Kiskunlacháza DSE
38p
32mp
5
71
Dr. Szigethy Ágnes, Faltusz Róbert, Kószás Estilla
Faltusz Team
41p
19mp
6
190
Csákó István, Kirchner Árpád (Doki), Rapcsák László (Ropi)
Kiskunlacháza
49p
45mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
38
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
26p
8mp
2
27
Skoda Tamás
Kormorán KKE Csákánydoroszló
27p
57mp
3
225
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
55p
48mp
4
78
Lőrinczi Csaba
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
17p
35mp

Outrigger

Tagok Egyesület
1
185
Tóth János
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
0p
45mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
389
Weimper József
FTC
K-1
58p
50mp
2
102
Butubi Iulius, Maximum Sandu
UTA
K-2 OPEN
58p
53mp
3
347
Szögi László
BKV
K-1
59p
0mp
4
289
Kamenár Ferenc, Vas György
Vízisport Club Tokaj
C
3p
4mp
5
311
Kiss Péter
Lapátolók
K-1
3p
7mp
6
84
Bálint Ádám
UTE
K-1
5p
7mp
7
376
Balas SEXI Andrada, Molnar MELAK Rajmond
Nomad Kayak Pörnyeszi Team
TK-V2
5p
45mp
8
477
Beleccin Mihai, Cermescu Marius
TK-F2
5p
49mp
9
26
Bodovics Gábor, Neumann Gergely
TK-F2
7p
46mp
10
304
Fekete István
Szigethalom
K-1
11p
43mp
11
179
Nyúl György, Szabó Tamás
MTK / Budapest
TK-F2
13p
19mp
12
19
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team/Dömsöd
K-2 OPEN
15p
43mp
13
36
Bacsó Károly
RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti
K-1
18p
4mp
14
82
Sebastian IOVANEL
Temesvar
TK-F1-50–
18p
13mp
15
9
Körmendi László
Bajai Spartacus SC. BAJA
K-1
18p
49mp
16
66
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
TK-F1-50–
19p
52mp
17
22
Fülep Márton
Építők
K-1
19p
55mp
18
83
Németh Géza
Temesvar
TK-F1-50–
20p
52mp
19
299
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
MVM Óbuda
TK-F2
21p
34mp
20
188
Vince Róbert
Mekler László ITSE
TK-F1-50+
21p
57mp
21
178
Bordács Imre
RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti
K-1
22p
11mp
22
81
Stankovics Tamás
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
TK-F1-50+
22p
31mp
23
125
Kristóf Tibor
Mekler László ITSE
TK-F1-50–
22p
59mp
24
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
24p
6mp
25
350
Szalóki János
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
TK-F1-50–
24p
41mp
26
411
Fábián Gergő, Polgár Ferenc, Virág Attila
Szanazug
TC-3
25p
54mp
27
38
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
26p
8mp
28
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
HASE
TC-F2
27p
36mp
29
11
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE/Szigethalom
TC-F2
27p
44mp
30
186
Fábián Mariann, Paulcsik János, Somogyi Zsolt
Köröstarcsa kishajó kikötő szabaidő klub
TC-3
27p
47mp
31
268
Fekete Melinda
Szigethalom
TK-N1-50–
27p
54mp
32
27
Skoda Tamás
Kormorán KKE Csákánydoroszló
SEAK-F1
27p
57mp
33
48
Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás
Szigetszentmiklos VSE
TC-3
27p
59mp
34
177
Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin, Sándor Tamás, Szabó Attila
DSE Kiskunlacháza
TC-4
28p
4mp
35
20
Rácz Miklós
Extrémplast BT
TK-F1-50–
29p
51mp
36
50
Csapó Balázs, Gyömbér Zsolt, ifj Metzger Tibor, Víg Géza
Szigetszentmiklósi VSE
TC-4
29p
59mp
37
3
Nagy Szilvia, Szalai József
Törökbálint
TK-V2
34p
32mp
38
90
Vigh János
Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
TK-F1-50–
36p
56mp
39
101
Herbei Dan
Timisoara/Temesvar
TK-F1-50+
38p
11mp
40
7
Csimma Roland, Jeney László, Varga István
Kiskunlacháza DSE
TC-3
38p
32mp
41
71
Dr. Szigethy Ágnes, Faltusz Róbert, Kószás Estilla
Faltusz Team
TC-3
41p
19mp
42
111
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
DSE Kiskunlacháza
TC-V2
42p
19mp
43
187
Schrauf István
Mekler László ITSE
TK-F1-50+
42p
56mp
44
17
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
DSE Kiskunlacháza
TC-V2
43p
34mp
45
100
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
DSE Kiskunlacháza
TC-V2
43p
52mp
46
287
Hargitai Katalin, Varga Béla
Dunakiliti
TC-V2
48p
57mp
47
193
Boros Zsuzsanna, Szikora Tibor, Szöllősi Judit, Szomor Julianna
DSE Kiskunlacháza
TC-4
49p
25mp
48
190
Csákó István, Kirchner Árpád (Doki), Rapcsák László (Ropi)
Kiskunlacháza
TC-3
49p
45mp
49
105
Szecsődi András
Tatabánya
TK-F1-50+
50p
50mp
50
175
Dr. Sáfrány Zsigmond
Csongrád
TK-F1-50+
55p
41mp
51
225
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
55p
48mp
52
185
Tóth János
Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Outrigger
0p
45mp
53
72
Salzer Tünde, Szatmári József+Fifi
Mosonmagyaróvári VSE
TC-V2
0p
53mp
54
204
Andrejcsik Tamás
Építők
TK-F1-50+
2p
37mp
55
230
Lukács László, Varga Ilona
Honvéd Auróra SE
TK-V2
8p
21mp
56
13
Bak István, Bak Istvánné
Kiskunlacháza DSE
TK-V2
9p
38mp
57
85
Komcsik Gábor
Építők
TK-F1-50–
14p
3mp
58
78
Lőrinczi Csaba
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
SEAK-F1
17p
35mp
59
173
Kristóf József, Schrauf László
Mekler László ITSE
TC-F2
17p
59mp
60
21
Farkas Gábor
Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
C
1p
12mp
-
500
Boros Gyula, Földi Viktor
Kiskunlasháza DSE
TK-F2
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
189
Szatmári Csaba
Szanazug
Kajak 1-2 OPEN
4p
8mp
2
191
Vági Márk, Vona Ágoston, Vona Csaba Béla, Vona Zsombor
Orisháza
Kenu 2-3-4 OPEN
4p
12mp
3
180
Iványi Zoltán, Kovalcsik Dóri, Mizithropoulos Tamás
Remonda Szabadidős Lovas és Sportegyesület
Kenu 2-3-4 OPEN
4p
16mp
4
182
Ráczné Sejben Ilona
Extrémplast BT
Kajak 1-2 OPEN
7p
46mp
5
499
Gedó Gábriel, Virág Gábor
Újkígyós
Kenu 2-3-4 OPEN
8p
21mp
6
108
BERKES SÁNDOR
Budapest
Egyéb OPEN
13p
56mp
7
176
Bartha Csaba, Bella Mirella Alexandra
Vác
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
0mp
8
222
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
15mp
9
184
Polareczky József
POLA Kayak-Canoe
Egyéb OPEN
16p
45mp
10
194
Bánszki Bea, Bánszki Blanka, Klemencz Henrik, Lovas Beatrix
Víziló team
Kenu 2-3-4 OPEN
19p
4mp
11
79
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team/Dömsöd
Kenu 2-3-4 OPEN
19p
39mp
12
181
Endrődiné Czifrák Viktória, Kovalcsikné Czifrák Tímea
Békéscsaba
Kajak 1-2 OPEN
20p
54mp
13
199
Szin Sándor, Szin Soma Sándor
Szanazug
Kenu 2-3-4 OPEN
24p
34mp
14
192
Geönczeöl Lászlóné
Kajak 1-2 OPEN
28p
48mp
15
172
Dr. Keresztes Sándor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
30p
59mp
16
183
Bereczki Anikó, Szabó László, Szabó László Barnabás
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kenu 2-3-4 OPEN
39p
51mp
17
326
Kézdi Gábor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
39p
59mp
18
174
Metzger Tibor
Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
40p
3mp
19
107
Sárdi Anett
Tatabánya
Kajak 1-2 OPEN
46p
59mp
Másik verseny