VII. Rába Lapátolás 2017 - OLIMPIAI ÖTPRÓBA nevezései




Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
IOVANEL Sebastian Timisoara/Temesvar
Nagy Árpád
Németh Géiza Temesvár
Péter Zsolt Weking SKKE



Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Beck László
Czibor Krisztián KUVIK Egyesület - Komárom
Horváth János Szigetszentmiklósi VSE
Kalocsai Sándor Ráckeve VSE
Molnár János Budapest
Őri Zsolt Weking SKKE
Pohlmüller Csaba KUVIK Egyesület - Komárom
Sápi Gergely Berettyóújfalu
Schubert Gábor
Szabó Zsolt
Szecsődi András
Valach Mihály
Vince Róbert



Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1-50+)

Tagok Egyesület
Fekete Melinda



Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Bak Károly, Horák Attila Kiskunlacháza DSE
Belecciu Mihai, Cernescu Marius Water House Timisoara
Fehér Bendegúz, Fehér László Kiskunlacháza DSE
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter MVM Óbuda
Hodossy Sándor, Széplaki Tamás Körmend
Kovács József, Szalai József
Molnár Balázs, Úri-Kovács Daniel Szigetszentmiklósi VSE
Schrauf István, Schrauf Zsombor



Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Czibor Noémi, Horváth Csaba KUVIK Egyesület - Komárom
Farkas Tünde, Iglódi Attila KUVIK Egyesület - Komárom
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Willinger Krisztián, Willinger Nikolett



Verseny / túra kenu férfi (TC-F1)

Tagok Egyesület
Blazovits Zoltán Weking SKKE
Dienes András
Görbei Gábor
Palkovics Róbert
Sásdi László



Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Angyal Henrik, Balogh Gábor KDSE Szigethalom
Barbai Kristóf, Lajtafalvi Tamás Kék Bálna Sport – Veszprém
Dobronics Balázs, Ésik Tibor Bereki Bárkás Egylet
Farkas Péter, Pataki András Pörnyeszi Team
Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor Szigetszentmiklósi VSE
Hajdú István, Víg Géza Szigetszentmiklósi VSE
Horváth Péter, Zsigmond András
Horváth Tamás, Kozó József Kormorán Kenu Egyesület
Kakas Tamás, Pobori Krisztián GANZ / HASE



Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona Kiskunlacháza DSE
Bognár Anita, Tahin Péter
Faltusz Róbert, Kószás Estilla
Klszak Tamás, Morvai Andrea Dömsöd
Klszak Tamásné, Nagy Zsolt Dömsöd
Koch Marianne Judit, Rozgonyi László Kiskunlacháza DSE
Nagy Alexandra, Nagy Gábor
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli Kiskunlacháza DSE
Varga Béla, Varga Nina



Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Babják Csaba, Koleno Marián, Zsugya Lóránt KUVIK Egyesület - Komárom
Borbély József, Hruby Tamás, Hülber Krisztián KUVIK Egyesület - Komárom
Csákó István, ifj Csákó István, Rapcsák László Ropi
Héri Gergő, Lakatos Tóth István, Végh Dominik KUVIK Egyesület - Komárom
Horváth László, Imre András, Tóth Tamás Weking SKKE
Majer Ferenc, Majerné Farkas Beáta, Petrovics Balázs
Mayer Ferenc, Mayerné Farkas Báta, Petrovicz Balázs KUVIK Egyesület - Komárom
Oszvald Gábor, Oszvald Titán, Schrauf László



Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Bálint László, Gergye József, László Krisztián, Sárvári Andrea Kormorán Kenu Egyesület
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs Weking SKKE
Kolman Norbert, Kozó Roland, Szakály György, Tóth-Edrei Virág



Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Agócs Dániel Szigetszentmiklósi VSE
Bordács Imre
Fekete István
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Pfeiffer Dániel
Storcz Botond



Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Fekete Csenge, Potoniec Zsófia
Ham Zoltán, Vona Csaba Brezdan (SRB)/Göd SE
Klszak Tamás, Morvai Andrea Dömsöd



Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team



Verseny / torpedó (T-2)

Tagok Egyesület
Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin Kiskunlacháza DSE



Verseny / tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)

Tagok Egyesület
Bacsa György Agárd
Bedi Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Cserpes Tibor Ferenc
Horváth Zsolt
Kézdi Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Kézdi Gergő Szigetszentmiklósi VSE
Kollár Ferenc KUVIK Egyesület - Komárom
Konkoly Imre
Ladó Miklós Velem
Lőrincz Endre
Mojzes Ákos KUVIK Egyesület - Komárom
Németh Zoltán Weking SKKE
Rónai Balázs
Schnitzer Zoltán hobby
Simon Balázs
Skoda Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Szalai József Kiskunlacháza DSE
Szücs Zoltán
Tóth Norbert
Turi Attila Pelso Keszthely



Verseny / tengeri kajak női egyes (SEAK-N1)

Tagok Egyesület
Végh Mariann



Verseny / kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak

Tagok Egyesület
Bak István, Bak Istvánné Kiskunlacháza DSE
Molnár Csaba, Molnárné Verbényi Beáta Oroszlány



Verseny / családi kenu 2-3-4

Tagok Egyesület
Csősz Judit, Kolb Tamás, Varga Katica, Varga Simon Pörnyeszi Team
Horváth Péter, Horváth Péter
Kiss Attila, Kiss-Molnár Áron, Molnár Julianna



Friss túrázó / Kenu 1 OPEN

Tagok Egyesület
Bokor István Weking SKKE
Papp Katalin



Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Horváth Valéria, Nagy László, Sófalvi János Weking SKKE