VII. Rába Lapátolás 2017 - OLIMPIAI ÖTPRÓBA nevezései


Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
IOVANEL Sebastian Timisoara/Temesvar
Németh Géiza Temesvár
Péter Zsolt Weking SKKE
Nagy Árpád

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Kalocsai Sándor Ráckeve VSE
Czibor Krisztián KUVIK Egyesület - Komárom
Schubert Gábor
Pohlmüller Csaba KUVIK Egyesület - Komárom
Szecsődi András
Valach Mihály
Őri Zsolt Weking SKKE
Sápi Gergely Berettyóújfalu
Molnár János Budapest
Horváth János Szigetszentmiklósi VSE
Beck László
Vince Róbert
Szabó Zsolt

Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1-50+)

Tagok Egyesület
Fekete Melinda

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Bak Károly, Horák Attila Kiskunlacháza DSE
Fehér László, Fehér Bendegúz Kiskunlacháza DSE
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter MVM Óbuda
Széplaki Tamás, Hodossy Sándor Körmend
Úri-Kovács Daniel, Molnár Balázs Szigetszentmiklósi VSE
Schrauf Zsombor, Schrauf István
Szalai József, Kovács József
Cernescu Marius, Belecciu Mihai Water House Timisoara

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Czibor Noémi, Horváth Csaba KUVIK Egyesület - Komárom
Iglódi Attila, Farkas Tünde KUVIK Egyesület - Komárom
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Willinger Krisztián, Willinger Nikolett

Verseny / túra kenu férfi (TC-F1)

Tagok Egyesület
Blazovits Zoltán Weking SKKE
Sásdi László
Dienes András
Görbei Gábor
Palkovics Róbert

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Kakas Tamás, Pobori Krisztián GANZ / HASE
Kozó József, Horváth Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Víg Géza, Hajdú István Szigetszentmiklósi VSE
Ésik Tibor, Dobronics Balázs Bereki Bárkás Egylet
Pataki András, Farkas Péter Pörnyeszi Team
Lajtafalvi Tamás, Barbai Kristóf Kék Bálna Sport – Veszprém
Balogh Gábor, Angyal Henrik KDSE Szigethalom
Metzger Tibor, Gyömbér Zsolt Szigetszentmiklósi VSE
Zsigmond András, Horváth Péter

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Klszak Tamás, Morvai Andrea Dömsöd
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona Kiskunlacháza DSE
Rozgonyi László, Koch Marianne Judit Kiskunlacháza DSE
Klszak Tamásné, Nagy Zsolt Dömsöd
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli Kiskunlacháza DSE
Nagy Gábor, Nagy Alexandra
Tahin Péter, Bognár Anita
Varga Béla, Varga Nina
Faltusz Róbert, Kószás Estilla

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Koleno Marián, Babják Csaba, Zsugya Lóránt KUVIK Egyesület - Komárom
Mayer Ferenc, Mayerné Farkas Báta, Petrovicz Balázs KUVIK Egyesület - Komárom
Borbély József, Hülber Krisztián, Hruby Tamás KUVIK Egyesület - Komárom
Lakatos Tóth István, Héri Gergő, Végh Dominik KUVIK Egyesület - Komárom
Imre András, Horváth László, Tóth Tamás Weking SKKE
Csákó István, ifj Csákó István, Rapcsák László Ropi
Schrauf László, Oszvald Titán, Oszvald Gábor
Majer Ferenc, Petrovics Balázs, Majerné Farkas Beáta

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs Weking SKKE
Bálint László, Gergye József, Sárvári Andrea, László Krisztián Kormorán Kenu Egyesület
Szakály György, Kolman Norbert, Kozó Roland, Tóth-Edrei Virág

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Agócs Dániel Szigetszentmiklósi VSE
Fekete István
Pfeiffer Dániel
Bordács Imre
Storcz Botond

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Klszak Tamás, Morvai Andrea Dömsöd
Ham Zoltán, Vona Csaba Brezdan (SRB)/Göd SE
Fekete Csenge, Potoniec Zsófia

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team

Verseny / torpedó (T-2)

Tagok Egyesület
Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin Kiskunlacháza DSE

Verseny / tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)

Tagok Egyesület
Schnitzer Zoltán hobby
Mojzes Ákos KUVIK Egyesület - Komárom
Ladó Miklós Velem
Szalai József Kiskunlacháza DSE
Kollár Ferenc KUVIK Egyesület - Komárom
Németh Zoltán Weking SKKE
Bacsa György Agárd
Skoda Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Turi Attila Pelso Keszthely
Kézdi Gergő Szigetszentmiklósi VSE
Kézdi Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Cserpes Tibor Ferenc
Szücs Zoltán
Bedi Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Simon Balázs
Tóth Norbert
Rónai Balázs
Konkoly Imre
Horváth Zsolt
Lőrincz Endre

Verseny / tengeri kajak női egyes (SEAK-N1)

Tagok Egyesület
Végh Mariann

Verseny / kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak

Tagok Egyesület
Molnár Csaba, Molnárné Verbényi Beáta Oroszlány
Bak István, Bak Istvánné Kiskunlacháza DSE

Verseny / családi kenu 2-3-4

Tagok Egyesület
Kolb Tamás, Csősz Judit, Varga Katica, Varga Simon Pörnyeszi Team
Horváth Péter, Horváth Péter
Molnár Julianna, Kiss Attila, Kiss-Molnár Áron

Friss túrázó / Kenu 1 OPEN

Tagok Egyesület
Bokor István Weking SKKE
Papp Katalin

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Sófalvi János, Nagy László, Horváth Valéria Weking SKKE