VÍZITÚRA KUPA - Szigetszentmiklós nevezései


Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Vecseri Lajos Pörnyeszi Team
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Nagy Árpád Gödi SE
Vincze Kornél Zoltán Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Vigh János Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Tóth Gusztáv Egyéni
Rácz Miklós Pörnyeszi Team
Fülöp Tamás
Fehér László DSE Kiskunlacháza
Zilahi Ervin
Beck László
Maróti István

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Zoboki Zoltán Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Szabados Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Magyar Gábor mozgáskotta team
Bacsa György Agárd
Turi Attila Vulcanus Badacsonytomaj
Ódor Barnabás vitalitas balassagyarmat
Perger József DUSE Dömsöd
Kenyeres Máté Csanád vitalitas balassagyarmat
Stoch Barnabás vitalitas balassagyarmat
Kövesdi Zsolt
Bánhegyi János
Schrauf István

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Bak Károly, Horák Attila DSE Kiskunlacháza
id. Szomorjai Ferenc, Szomorjai Péter Szigetszentmárton
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Metzger Péter, Bodovics Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Pénzes Balázsné, Pénzes Balázs vitalitas balassagyarmat
Metz László, Metzné Nagy Andrea BKV Előre

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Horváth Tibor, Dorbach István Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Balogh Gábor, Angyal Henrik Römi KKSK/KDSE
Horváth Antal, Horváth Bálint Siófoki Kajak-Kenu Sportegyesület​

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert Faltusz Team - Győr
Varga Béla, Varga Nina
Sztudva Imre, Gál Katalin

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Mészáros Bence, Vadászi Henrietta, Kiss Bence Göd SE
Fehér József, Bagyula Kristóf, Pataki Adrienn Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Dicsa Mihály Károly, Baranyai Csaba, Baranyai Zoltán Pinty

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Hajdu István, Víg Géza, Földesi Katalin, Balogh Eszter Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Uri Tamás, Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Viktor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka Kiskunlacháza DSE
Czingli Viktória, Novák István, Novák Zalán, Dombai Mihaly Nincsen csoda csak munka van

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Gönczi János Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Fekete István KDSE Szigethalom
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Csábi Dorka vitalitas balassagyarmat
Ember Lili vitalitas balassagyarmat
Pesti János vitalitas balassagyarmat
Münzberg Dominik vitalitas balassagyarmat
Blaskó Dominik vitalitas balassagyarmat
Kenyeres Hunor vitalitas balassagyarmat
Kecskeméti Gréta vitalitas balassagyarmat
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Molnár Rajmund
Korompay András
Dobos István László
Dozet Ádám

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Kolb Tamás, Maléth Juli Pörnyeszi - AVSE
Kecskeméti Kamilla, Pesti Anna Rozália vitalitas balassagyarmat
Ódor Benedek, Pénzes Balázs vitalitas balassagyarmat
Dubles Daniel, Cernescu Marius

Verseny / outrigger 1 (OC-1) open

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team
Pataki András Pörnyeszi Team
Buzsáki Károly

Verseny / outrigger 2 (OC-2) open

Tagok Egyesület
Kalocsai Ervin, Fodor Sándor

Verseny / tengeri kajak női egyes (SEAK-N1)

Tagok Egyesület
Nyíri-Nagy Boglárka Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Ulveczki Edina vitalitas balassagyarmat
Fekete Melinda

Verseny / tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)

Tagok Egyesület
Dr Szigeti Tamás
Skoda Tamás Kormorán KKE Csákánydoroszló
Simon Tibor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Vladimir Urbánek
Szabadkai Gábor
Szabó Zsolt

Friss túrázó / Kenu 1 OPEN

Tagok Egyesület
Kövér Nóra Römi KKSK

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Molnárka Tünde, Veresné Köblös Nóra Szigetszentmiklósi VSE
Szabó Richárd, Patai Ágnes, Farkas Gabriella, Markovits Imre Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta, Kágel Beáta, Abrecht Éva Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Czifra Veronika, Lakatos Tamás
Liptai Vera, Rukkel László Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Jakab Péter, Jakabné Pál Katalin, Jakab Laura, Jakab Eszter Szigetszentmiklósi VSE
Szekeres Tamás, Nagy Diána, Rusz Balázs
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Brezina Albert
Z.Szabó Krisztina Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Babay András Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Potondi László Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Balázs Bercel, Balázs Ferenc
Bagyinszki István
Karsza László, Karsza Ágnes Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Németh Odette Budapesti Evezős Egyesület
Tömpe Zoltán Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Balogh László, Szikora János KKLDSE
Havett Szavi
Boltos Péter
Jordán Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kazinczi Marci