12. Csákány-Körmend Kajak-Kenu futam

2017. 07. 15.

38 egység 79 versenyző 9 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

Kajak 1

Tagok Egyesület
1
43
Turi Attila
Pelso Keszthely
7p
50mp
2
20
Péter Zsolt
Weking SKKE
8p
37mp
3
15
Tóth Norbert
20p
34mp
4
41
Unger Szabolcs
Körmend
49p
43mp

Kenu 2

Tagok Egyesület
1
27
Horváth Tamás, Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
17p
55mp
2
42
Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
18p
7mp
3
13
Lajtafalvi Tamás, Molnár Gergely
27p
38mp
4
11
Csejtei Zoltán, Imre András
28p
7mp
5
34
Gampel András, Somogyi Dávid
hobby
48p
9mp
6
56
Horváth Péter, Zsigmond András
56p
49mp

Vegyes vagy családi kenu 3

Tagok Egyesület
1
5
Bérdi Bence, Gérnyi Krisztina, Gérnyi Péter
Kormorán Kenu Egyesület
25p
24mp
2
18
Czigler Gyula, Kozó József, Kozó Noémi
Kormorán Kenu Egyesület
28p
15mp
3
33
Görbei Gábor, Görbei Nagy Ramóna, Kolman Norbert
32p
9mp
4
21
Déri Piroska, Göller László, Szupper Péter
Csibor
45p
0mp
5
14
Bakóczai Ihrig Gusztáv, Belovai Máté, Nádaljai Tamás
45p
9mp
6
1
Finkelstein Inna, Holub Péter, Homolovics Károly
30p
51mp

Kenu 1

Tagok Egyesület
1
45
Horváth Attila
Weking SKKE
25p
6mp
2
55
Dobronics Balàzs
Bereki Bárkás Egylet
33p
45mp
3
8
Palkovics Róbert
bayou bönhö
34p
18mp
4
7
Homolovics Máté
Rába Völgye Egyesület
34p
33mp
5
23
Dienes András
36p
38mp
6
100
Szép Balázs
39p
44mp
7
38
Csesznok Máté
Vágtázó Kenu Tábor
46p
15mp
8
40
Hauszgénusz Károly
Hausz Sport
51p
53mp
9
31
Nagy Gábor
59p
59mp

Vegyes vagy családi kenu 2

Tagok Egyesület
1
10
Bálint Zsolt István, Derzsó Diána
Kormorán Kenu Egyesület
23p
3mp
2
44
Salzer Tünde, Szatmári József
Mosonmagyaróvári VSE
23p
54mp
3
49
Bödör Ágnes, Sásdi László
Vízi Vándor Alapitvány
24p
46mp
4
17
Herceg Laura, Király Ferenc
Bereki Bárkás Egylet
30p
21mp

Kajak 2

Tagok Egyesület
1
51
Jelencsics Anita, Lajkó Norbert
31p
58mp
2
4
Bujdosó Gábor, Takács Lilla
36p
26mp
3
2
Király Katalin, Oletics Péter
38p
39mp

Kenu 3

Tagok Egyesület
1
47
Őri Zsolt, Sánta Tamás, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
16p
44mp
2
50
Gáspár Zoltán, Somogyi László, Somogyi Pál
28p
53mp

Vegyes vagy családi kenu 4

Tagok Egyesület
1
3
Bálint László, Gergye József, László Krisztián, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
18p
33mp
2
22
Kőházy Anna, Kőházy Attila, Kőházy Zoltán, Szép Adrián
Körmend
10p
12mp
3
12
Walter Alexander, Walter Oliver, Walter Olivera, Walter Tamás
Bereki Bárkás Egylet
11p
14mp

Térdelő kenu 4

Tagok Egyesület
1
32
Laposa Gergő, Molnár Ákos, Tóth-Erdei Máté, Tóth-Erdei Virág
Bereki Bárkás Egylet
30p
20mp

Összesítés: Alterába verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
43
Turi Attila
Pelso Keszthely
Kajak 1
7p
50mp
2
20
Péter Zsolt
Weking SKKE
Kajak 1
8p
37mp
3
47
Őri Zsolt, Sánta Tamás, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
Kenu 3
16p
44mp
4
27
Horváth Tamás, Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
Kenu 2
17p
55mp
5
42
Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
Kenu 2
18p
7mp
6
3
Bálint László, Gergye József, László Krisztián, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
Vegyes vagy családi kenu 4
18p
33mp
7
15
Tóth Norbert
Kajak 1
20p
34mp
8
10
Bálint Zsolt István, Derzsó Diána
Kormorán Kenu Egyesület
Vegyes vagy családi kenu 2
23p
3mp
9
44
Salzer Tünde, Szatmári József
Mosonmagyaróvári VSE
Vegyes vagy családi kenu 2
23p
54mp
10
49
Bödör Ágnes, Sásdi László
Vízi Vándor Alapitvány
Vegyes vagy családi kenu 2
24p
46mp
11
45
Horváth Attila
Weking SKKE
Kenu 1
25p
6mp
12
5
Bérdi Bence, Gérnyi Krisztina, Gérnyi Péter
Kormorán Kenu Egyesület
Vegyes vagy családi kenu 3
25p
24mp
13
13
Lajtafalvi Tamás, Molnár Gergely
Kenu 2
27p
38mp
14
11
Csejtei Zoltán, Imre András
Kenu 2
28p
7mp
15
18
Czigler Gyula, Kozó József, Kozó Noémi
Kormorán Kenu Egyesület
Vegyes vagy családi kenu 3
28p
15mp
16
32
Laposa Gergő, Molnár Ákos, Tóth-Erdei Máté, Tóth-Erdei Virág
Bereki Bárkás Egylet
Térdelő kenu 4
30p
20mp
17
17
Herceg Laura, Király Ferenc
Bereki Bárkás Egylet
Vegyes vagy családi kenu 2
30p
21mp
18
51
Jelencsics Anita, Lajkó Norbert
Kajak 2
31p
58mp
19
33
Görbei Gábor, Görbei Nagy Ramóna, Kolman Norbert
Vegyes vagy családi kenu 3
32p
9mp
20
55
Dobronics Balàzs
Bereki Bárkás Egylet
Kenu 1
33p
45mp
21
8
Palkovics Róbert
bayou bönhö
Kenu 1
34p
18mp
22
7
Homolovics Máté
Rába Völgye Egyesület
Kenu 1
34p
33mp
23
4
Bujdosó Gábor, Takács Lilla
Kajak 2
36p
26mp
24
23
Dienes András
Kenu 1
36p
38mp
25
2
Király Katalin, Oletics Péter
Kajak 2
38p
39mp
26
100
Szép Balázs
Kenu 1
39p
44mp
27
21
Déri Piroska, Göller László, Szupper Péter
Csibor
Vegyes vagy családi kenu 3
45p
0mp
28
14
Bakóczai Ihrig Gusztáv, Belovai Máté, Nádaljai Tamás
Vegyes vagy családi kenu 3
45p
9mp
29
38
Csesznok Máté
Vágtázó Kenu Tábor
Kenu 1
46p
15mp
30
34
Gampel András, Somogyi Dávid
hobby
Kenu 2
48p
9mp
31
41
Unger Szabolcs
Körmend
Kajak 1
49p
43mp
32
40
Hauszgénusz Károly
Hausz Sport
Kenu 1
51p
53mp
33
56
Horváth Péter, Zsigmond András
Kenu 2
56p
49mp
34
31
Nagy Gábor
Kenu 1
59p
59mp
35
22
Kőházy Anna, Kőházy Attila, Kőházy Zoltán, Szép Adrián
Körmend
Vegyes vagy családi kenu 4
10p
12mp
36
12
Walter Alexander, Walter Oliver, Walter Olivera, Walter Tamás
Bereki Bárkás Egylet
Vegyes vagy családi kenu 4
11p
14mp
37
50
Gáspár Zoltán, Somogyi László, Somogyi Pál
Kenu 3
28p
53mp
38
1
Finkelstein Inna, Holub Péter, Homolovics Károly
Vegyes vagy családi kenu 3
30p
51mp
Másik verseny