VÍZITÚRA KUPA - Tokaj 2017.08.12.

2017. 08. 12.

72 egység 109 versenyző 18 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
420
Molnár Rajmond
25p
22mp
2
436
Bacsa György
25p
39mp
3
431
Nagy Endre
26p
6mp
4
100
Nagy Árpád
Göd SE
31p
13mp
5
348
Sebastian IOVANEL
38p
13mp
6
92
Németh Géiza
Temesvar
39p
15mp
7
79
Neumann Gergő
41p
35mp
8
25
Rácz Miklós
Velencei tó
42p
51mp
9
343
Tamás Marcell
47p
24mp
10
273
Kollár Péter
Göd
47p
37mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
60
Fekete Zsófia
41p
36mp
2
128
Maléth Julianna
AVSE
48p
36mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
447
Turi Attila
32p
35mp
2
448
Sápi Gergely
59p
33mp
3
137
Valach Mihály
9p
13mp
4
438
Hamvas Péter
25p
15mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
425
Karácsony Tünde
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
24p
55mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
455
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
9p
37mp
2
412
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
13p
25mp

TK-N2

Tagok Egyesület
1
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
43p
2mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
28p
41mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
39p
28mp
2
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
39p
29mp
3
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
39p
45mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
51p
56mp
2
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
55p
30mp
3
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
56p
28mp
4
375
Dr. Szigety Ágnes, Faltusz Róbert
Faltusz Team - Győr
57p
16mp
5
4
Varga Béla, Varga Nina
Dunakiliti
11p
2mp
6
426
Balogh Dóra, Beszterczei Csaba
hobby
31p
55mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
383
Csákó István, Rapcsák László, Schrauf László
2p
53mp
2
441
Bodnár Anna, Gál Panna, Hochvárt Csenge
Sárospataki DSE
8p
54mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
15
Horváth Attila, Sánta Tamás, Tóth Roland, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
48p
11mp

K-1

Tagok Egyesület
1
7
Kiss Péter
Lapátolók
9p
43mp
2
442
Földházi Tibor
13p
26mp
3
260
Rechnitzer Zoltán
Multi SE.
17p
6mp
4
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
18p
15mp
5
443
Weimper József
KayakFirst
19p
34mp
6
433
Fekete István
KDSE Szigethalom
21p
13mp
7
141
Fekete Csenge
25p
18mp
8
452
Bordács Imre
36p
58mp
9
434
Regele Barbara
FRADI
50p
33mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
61
Néder Ádám, Vona Csaba
Gödi SE
19p
24mp
2
435
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
42p
21mp
-
437
Kolb Dóra, Kolb Tamás
Lágymányosi Spari - Pörnyeszi Team
DNF

C

Tagok Egyesület
1
423
Kövér Márton
6p
43mp
2
446
Gönczöl János, Kamenár Ferenc
Vízisport Club Tokaj
19p
0mp
3
449
Vas György
Vízisport Club Tokaj
36p
38mp
4
445
Gönczöl János
39p
23mp
5
440
Liksay Péter
Vízisport Club Tokaj
19p
23mp

Outrigger

Tagok Egyesület
1
432
Szabó Gábor
44p
56mp
2
57
Tóth János
47p
59mp
3
450
Ring József
48p
26mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
132
Kollár Ferenc
Göd
7p
12mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
22p
7mp
2
422
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
23p
38mp
3
456
Rencsi Márta, Zay Dávid
46p
18mp
4
421
Kakas Hajnalka, Kakas Mátyás, Németh Melinda
hobby
46p
41mp
5
451
Csongrádi Bernadett, Tóth Gábor
48p
21mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
429
Forró Sándor
8p
14mp
2
424
Vona Ágoston, Vona Csaba Béla
Dunakeszi
9p
45mp
3
247
Karsza Ágnes, Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
10p
49mp
4
427
Dr Szigeti Tamás
17p
8mp
5
64
Zakar Edina
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
19p
3mp
6
418
Jámbor Karina
vitalitas balassagyarmat
20p
50mp
7
419
Csábi Dorka
vitalitas balassagyarmat
24p
46mp
8
439
Bodnár Zoltán, Reizer Róbert
27p
43mp
9
417
Jámbor Versény, Ódor Barnabás
vitalitas balassagyarmat
30p
47mp
10
65
Ódor Benedek, Ulveczki Edina
vitalitas balassagyarmat
37p
11mp
11
430
Saftics Dóra
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
37p
58mp
12
454
Várkonyi Andor, Verebi Andrea
hobby
56p
16mp
13
453
Dr Mayer Krisztina, Mayer László
58p
54mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
423
Kövér Márton
C
6p
43mp
2
455
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
TK-F2
9p
37mp
3
7
Kiss Péter
Lapátolók
K-1
9p
43mp
4
412
Bak Károly, Horák Attila
Kiskunlacháza DSE
TK-F2
13p
25mp
5
442
Földházi Tibor
K-1
13p
26mp
6
260
Rechnitzer Zoltán
Multi SE.
K-1
17p
6mp
7
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
18p
15mp
8
446
Gönczöl János, Kamenár Ferenc
Vízisport Club Tokaj
C
19p
0mp
9
61
Néder Ádám, Vona Csaba
Gödi SE
K-2 OPEN
19p
24mp
10
443
Weimper József
KayakFirst
K-1
19p
34mp
11
433
Fekete István
KDSE Szigethalom
K-1
21p
13mp
12
141
Fekete Csenge
K-1
25p
18mp
13
420
Molnár Rajmond
TK-F1-50–
25p
22mp
14
436
Bacsa György
TK-F1-50–
25p
39mp
15
431
Nagy Endre
TK-F1-50–
26p
6mp
16
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-V2
28p
41mp
17
100
Nagy Árpád
Göd SE
TK-F1-50–
31p
13mp
18
447
Turi Attila
TK-F1-50+
32p
35mp
19
449
Vas György
Vízisport Club Tokaj
C
36p
38mp
20
452
Bordács Imre
K-1
36p
58mp
21
348
Sebastian IOVANEL
TK-F1-50–
38p
13mp
22
92
Németh Géiza
Temesvar
TK-F1-50–
39p
15mp
23
445
Gönczöl János
C
39p
23mp
24
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
39p
28mp
25
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
TC-F2
39p
29mp
26
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Szigethalom
TC-F2
39p
45mp
27
79
Neumann Gergő
TK-F1-50–
41p
35mp
28
60
Fekete Zsófia
TK-N1-50–
41p
36mp
29
435
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
K-2 OPEN
42p
21mp
30
25
Rácz Miklós
Velencei tó
TK-F1-50–
42p
51mp
31
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
TK-N2
43p
2mp
32
432
Szabó Gábor
Outrigger
44p
56mp
33
343
Tamás Marcell
TK-F1-50–
47p
24mp
34
273
Kollár Péter
Göd
TK-F1-50–
47p
37mp
35
57
Tóth János
Outrigger
47p
59mp
36
15
Horváth Attila, Sánta Tamás, Tóth Roland, Várnai Szabolcs
Weking SKKE
TC-4
48p
11mp
37
450
Ring József
Outrigger
48p
26mp
38
128
Maléth Julianna
AVSE
TK-N1-50–
48p
36mp
39
434
Regele Barbara
FRADI
K-1
50p
33mp
40
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
51p
56mp
41
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
55p
30mp
42
24
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
56p
28mp
43
375
Dr. Szigety Ágnes, Faltusz Róbert
Faltusz Team - Győr
TC-V2
57p
16mp
44
448
Sápi Gergely
TK-F1-50+
59p
33mp
45
383
Csákó István, Rapcsák László, Schrauf László
TC-3
2p
53mp
46
132
Kollár Ferenc
Göd
SEAK-F1
7p
12mp
47
137
Valach Mihály
TK-F1-50+
9p
13mp
48
4
Varga Béla, Varga Nina
Dunakiliti
TC-V2
11p
2mp
49
440
Liksay Péter
Vízisport Club Tokaj
C
19p
23mp
50
425
Karácsony Tünde
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-N1-50+
24p
55mp
51
438
Hamvas Péter
TK-F1-50+
25p
15mp
52
426
Balogh Dóra, Beszterczei Csaba
hobby
TC-V2
31p
55mp
53
441
Bodnár Anna, Gál Panna, Hochvárt Csenge
Sárospataki DSE
TC-3
8p
54mp
-
437
Kolb Dóra, Kolb Tamás
Lágymányosi Spari - Pörnyeszi Team
K-2 OPEN
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
429
Forró Sándor
Kajak 1-2 OPEN
8p
14mp
2
424
Vona Ágoston, Vona Csaba Béla
Dunakeszi
Kajak 1-2 OPEN
9p
45mp
3
247
Karsza Ágnes, Karsza László
Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Kajak 1-2 OPEN
10p
49mp
4
427
Dr Szigeti Tamás
Kajak 1-2 OPEN
17p
8mp
5
64
Zakar Edina
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
Kajak 1-2 OPEN
19p
3mp
6
418
Jámbor Karina
vitalitas balassagyarmat
Kajak 1-2 OPEN
20p
50mp
7
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
Kenu 2-3-4 OPEN
22p
7mp
8
422
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina
Pörnyeszi Team
Kenu 2-3-4 OPEN
23p
38mp
9
419
Csábi Dorka
vitalitas balassagyarmat
Kajak 1-2 OPEN
24p
46mp
10
439
Bodnár Zoltán, Reizer Róbert
Kajak 1-2 OPEN
27p
43mp
11
417
Jámbor Versény, Ódor Barnabás
vitalitas balassagyarmat
Kajak 1-2 OPEN
30p
47mp
12
65
Ódor Benedek, Ulveczki Edina
vitalitas balassagyarmat
Kajak 1-2 OPEN
37p
11mp
13
430
Saftics Dóra
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Kajak 1-2 OPEN
37p
58mp
14
456
Rencsi Márta, Zay Dávid
Kenu 2-3-4 OPEN
46p
18mp
15
421
Kakas Hajnalka, Kakas Mátyás, Németh Melinda
hobby
Kenu 2-3-4 OPEN
46p
41mp
16
451
Csongrádi Bernadett, Tóth Gábor
Kenu 2-3-4 OPEN
48p
21mp
17
454
Várkonyi Andor, Verebi Andrea
hobby
Kajak 1-2 OPEN
56p
16mp
18
453
Dr Mayer Krisztina, Mayer László
Kajak 1-2 OPEN
58p
54mp
Másik verseny