VÍZITÚRA KUPA - Dunakiliti 2017.09.02.

2017. 09. 02.

93 egység 166 versenyző 18 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
492
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
45p
23mp
2
100
Nagy Árpád
0p
9mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
457
Fekete Zsófia
15p
27mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
447
Palsa Ferenc
hobby
55p
7mp
2
497
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
16p
52mp
3
461
Neumann Gergő
KDSE Szigethalom
20p
50mp
4
131
Vince Róbert
22p
14mp
5
82
Szecsődi András
41p
42mp
6
137
Valach Mihály
1p
22mp
7
456
Sápi Gergely
5p
30mp
8
464
Rosta András
25p
57mp
9
493
Reizinger Róbert
33p
30mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
449
Mátyás Barbara
56p
13mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
484
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
36p
22mp
2
489
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Építők SE
30p
50mp
3
495
Jedlička Adam, Záveský Jaroslav
Sport club 2000, Nymburk, Czech Republic
20p
3mp

TK-N2

Tagok Egyesület
1
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
52p
45mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
21p
3mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
428
Pétervári Pál, Süvegh László
Szentendrei Kajak-Kenu SE
1p
2mp
2
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
1p
12mp
3
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
Szigethalom
5p
56mp
4
444
Godár Balázs, Kovács Bence
48p
9mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
28p
57mp
2
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
29p
18mp
3
454
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
31p
53mp
4
161
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
42p
30mp
5
4
Varga Béla, Varga Nina
47p
47mp
6
496
Adolf Géza, Hargitai Katalin
1p
43mp
7
453
Hajdu István, Igonda Réka
Szigetszentmiklósi VSE
2p
3mp
8
463
Csömöri Péter, Csömöriné Szabados Andrea
12p
7mp
9
481
Ádám Dorka, Joó Imre
28p
44mp
10
494
Réti Kornél, Strupka Ágnes
55p
51mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
383
Csákó István, ifj. Csákó István, Rapcsák László
46p
3mp
2
468
Bagyula Kristóf, Dolmány Anikó, Fehér József
hobby
15p
28mp
3
462
Strausz Krisztián, Szendrei Ferenc, Vida Valéria
27p
0mp
4
482
Járvás András Vázsony, Kóti Dávid Attila, Tóth Tamás László
55p
53mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
102
Horváth Márton, László Ábel, Lenchés Ádám, Olmann Csanád
Szentendrei Kajak-Kenu SE
9p
53mp
2
15
Horváth Attila, Horváth Eszter, Lillik Zoltán, Péter Zsolt
Weking SKKE
27p
8mp
3
451
Kormos Balázs, Rovó András, Szakos Roland, Zentai Ádám
32p
27mp
4
455
Alföldi László, Drienyovszki László, Novák Márton, Répás Krisztián
34p
8mp
5
483
Balla Zsolt, Járvás Tamás, Tóth Sándor, Tóth Szabolcs Ottó
52p
34mp
6
477
Józan Ferenc, Kátai Stefán, Lender Sándor, Makó Attila
7p
22mp

K-1

Tagok Egyesület
1
466
Salga István
Mosonmagyaróvári VSE
34p
28mp
2
498
Süvegh András
Szentendrei Kajak-Kenu SE
35p
56mp
3
499
Süvegh Zsófia
Szentendrei Kajak-Kenu SE
37p
47mp
4
485
Metz László
37p
49mp
5
476
Misik Martin
43p
13mp
6
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
50p
45mp
7
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
51p
48mp
8
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
7p
5mp
9
475
Bordács Imre
RSD Eszkimo SE Dunaharaszti
15p
9mp
10
442
Duzs Brigitta
15p
47mp
11
443
Duzs József
15p
48mp
-
474
Fürnstall Benjámin
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
DNF

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
467
Huszár Attila, Kóródi Lőrinc
Mosonmagyaróvár MVSE
35p
7mp
2
469
Kóródi Vencel, Szilágyi Benedek
Mosonmagyaróvár MVSE
37p
57mp
3
112
Fekete Csenge, Vona Csaba
45p
50mp
4
470
Nagy Milán, Pocsai Martin
Mosonmagyaróvár MVSE
56p
13mp
5
471
Horváth Balázs, Korner Attila
Mosonmagyaróvár MVSE
9p
2mp
6
435
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
24p
49mp
7
459
Hadarits Áron, Hadarits Tamás
31p
52mp
-
465
Laube Dániel, Németh Dániel
DNF

C

Tagok Egyesület
1
472
Cseh Tamás
22p
8mp
2
480
Fejes József
hobby
1p
0mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
10p
0mp
2
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
17p
23mp
3
478
Skovajsa Pavol
18p
36mp
4
452
Várnai Zsolt
45p
50mp
5
8
Schnitzer Zoltán
55p
55mp
6
490
Cserpes Tibor Ferenc
18p
54mp
7
491
Szűcs Zoltán
19p
9mp

Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
1
500
Fekete Gábor, Kószás Estilla, Nagy Péter
7p
52mp
2
446
Doholuczki Magdolna, Takács Fruzsina, Takács László, Takács Zsombor
9p
37mp
3
401
Bakon Csaba, Szalai Zoltán
15p
17mp
4
437
Kiss Attila, Szmoleniczki Zsolt
15p
51mp
5
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
20p
5mp
6
460
Csalló Marianna, Hadarits Tamás, Hadarits Zsófia
43p
19mp
7
445
Cseri Eszter Viktória, Gede László, Jászkolics Viktor, Lencse Ádám
4p
8mp
8
488
Filko Géza, Kelemen Csaba, Mucha János
12p
15mp
9
448
Fazekas István, Vajna Balázs
59p
20mp

Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
419
Balogh László, Szikora János
Kiskunlacháza DSE
52p
56mp
2
450
dr. Horváth Ákos
hobby
54p
41mp
3
438
Vincze Barna Benedek
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
0p
24mp
4
487
dr. Bárdossy Eszter, Kerényi Veronika
MULTI SE
0p
28mp
5
440
Babics Ádám
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
1p
42mp
6
441
Bartha Szabolcs
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
7p
2mp
7
486
Metzné Nagy Andrea
7p
23mp
8
420
Szabados Gábor
14p
2mp
9
439
Major Bálint
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
14p
14mp
10
64
Zakar Edina
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
14p
59mp
11
479
Fehér Viola, Páldi Máté
21p
23mp
12
473
Fehér Levente, Fehérné Sipos Enikő
hobby
22p
31mp

Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
1
458
Menko Richard
58p
7mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
466
Salga István
Mosonmagyaróvári VSE
K-1
34p
28mp
2
467
Huszár Attila, Kóródi Lőrinc
Mosonmagyaróvár MVSE
K-2 OPEN
35p
7mp
3
498
Süvegh András
Szentendrei Kajak-Kenu SE
K-1
35p
56mp
4
484
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Water House Timisoara
TK-F2
36p
22mp
5
499
Süvegh Zsófia
Szentendrei Kajak-Kenu SE
K-1
37p
47mp
6
485
Metz László
K-1
37p
49mp
7
469
Kóródi Vencel, Szilágyi Benedek
Mosonmagyaróvár MVSE
K-2 OPEN
37p
57mp
8
476
Misik Martin
K-1
43p
13mp
9
492
Kolb Tamás
Pörnyeszi Team
TK-F1-50–
45p
23mp
10
112
Fekete Csenge, Vona Csaba
K-2 OPEN
45p
50mp
11
260
Rechnitzer Zoltán
MULTI SE
K-1
50p
45mp
12
53
Fekete István
KDSE Szigethalom
K-1
51p
48mp
13
447
Palsa Ferenc
hobby
TK-F1-50+
55p
7mp
14
470
Nagy Milán, Pocsai Martin
Mosonmagyaróvár MVSE
K-2 OPEN
56p
13mp
15
100
Nagy Árpád
TK-F1-50–
0p
9mp
16
428
Pétervári Pál, Süvegh László
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-F2
1p
2mp
17
44
Kakas Tamás, Pobori Krisztián
GANZ / HASE
TC-F2
1p
12mp
18
211
Angyal Henrik, Balogh Gábor
Szigethalom
TC-F2
5p
56mp
19
68
Pénzes Csaba
Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
K-1
7p
5mp
20
471
Horváth Balázs, Korner Attila
Mosonmagyaróvár MVSE
K-2 OPEN
9p
2mp
21
102
Horváth Márton, László Ábel, Lenchés Ádám, Olmann Csanád
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-4
9p
53mp
22
404
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
10p
0mp
23
475
Bordács Imre
RSD Eszkimo SE Dunaharaszti
K-1
15p
9mp
24
457
Fekete Zsófia
TK-N1-50–
15p
27mp
25
497
Maróti István
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F1-50+
16p
52mp
26
41
Skoda Tamás
Kormorán Kenu Egyesület
SEAK-F1
17p
23mp
27
478
Skovajsa Pavol
SEAK-F1
18p
36mp
28
461
Neumann Gergő
KDSE Szigethalom
TK-F1-50+
20p
50mp
29
413
Glaser Anita, Glaser Pál
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-V2
21p
3mp
30
472
Cseh Tamás
C
22p
8mp
31
131
Vince Róbert
TK-F1-50+
22p
14mp
32
435
Klszák Tamás, Morvai Andrea
K-N Team / DUSE - Dömsöd
K-2 OPEN
24p
49mp
33
15
Horváth Attila, Horváth Eszter, Lillik Zoltán, Péter Zsolt
Weking SKKE
TC-4
27p
8mp
34
344
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
28p
57mp
35
77
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
29p
18mp
36
489
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Építők SE
TK-F2
30p
50mp
37
459
Hadarits Áron, Hadarits Tamás
K-2 OPEN
31p
52mp
38
454
Faltusz Róbert, Szigeti Ágnes
Faltusz Team - Győr
TC-V2
31p
53mp
39
82
Szecsődi András
TK-F1-50+
41p
42mp
40
161
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
42p
30mp
41
452
Várnai Zsolt
SEAK-F1
45p
50mp
42
383
Csákó István, ifj. Csákó István, Rapcsák László
TC-3
46p
3mp
43
4
Varga Béla, Varga Nina
TC-V2
47p
47mp
44
31
Fekete Melinda, Mátyás Dorina
KDSE Szigethalom
TK-N2
52p
45mp
45
8
Schnitzer Zoltán
SEAK-F1
55p
55mp
46
480
Fejes József
hobby
C
1p
0mp
47
137
Valach Mihály
TK-F1-50+
1p
22mp
48
496
Adolf Géza, Hargitai Katalin
TC-V2
1p
43mp
49
453
Hajdu István, Igonda Réka
Szigetszentmiklósi VSE
TC-V2
2p
3mp
50
456
Sápi Gergely
TK-F1-50+
5p
30mp
51
463
Csömöri Péter, Csömöriné Szabados Andrea
TC-V2
12p
7mp
52
468
Bagyula Kristóf, Dolmány Anikó, Fehér József
hobby
TC-3
15p
28mp
53
442
Duzs Brigitta
K-1
15p
47mp
54
443
Duzs József
K-1
15p
48mp
55
490
Cserpes Tibor Ferenc
SEAK-F1
18p
54mp
56
491
Szűcs Zoltán
SEAK-F1
19p
9mp
57
495
Jedlička Adam, Záveský Jaroslav
Sport club 2000, Nymburk, Czech Republic
TK-F2
20p
3mp
58
462
Strausz Krisztián, Szendrei Ferenc, Vida Valéria
TC-3
27p
0mp
59
481
Ádám Dorka, Joó Imre
TC-V2
28p
44mp
60
451
Kormos Balázs, Rovó András, Szakos Roland, Zentai Ádám
TC-4
32p
27mp
61
444
Godár Balázs, Kovács Bence
TC-F2
48p
9mp
62
494
Réti Kornél, Strupka Ágnes
TC-V2
55p
51mp
63
449
Mátyás Barbara
TK-N1-50+
56p
13mp
64
464
Rosta András
TK-F1-50+
25p
57mp
65
493
Reizinger Róbert
TK-F1-50+
33p
30mp
66
455
Alföldi László, Drienyovszki László, Novák Márton, Répás Krisztián
TC-4
34p
8mp
67
483
Balla Zsolt, Járvás Tamás, Tóth Sándor, Tóth Szabolcs Ottó
TC-4
52p
34mp
68
482
Járvás András Vázsony, Kóti Dávid Attila, Tóth Tamás László
TC-3
55p
53mp
69
477
Józan Ferenc, Kátai Stefán, Lender Sándor, Makó Attila
TC-4
7p
22mp
-
474
Fürnstall Benjámin
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
K-1
DNF
-
465
Laube Dániel, Németh Dániel
K-2 OPEN
DNF

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
419
Balogh László, Szikora János
Kiskunlacháza DSE
Kajak 1-2 OPEN
52p
56mp
2
450
dr. Horváth Ákos
hobby
Kajak 1-2 OPEN
54p
41mp
3
438
Vincze Barna Benedek
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
0p
24mp
4
487
dr. Bárdossy Eszter, Kerényi Veronika
MULTI SE
Kajak 1-2 OPEN
0p
28mp
5
440
Babics Ádám
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
1p
42mp
6
441
Bartha Szabolcs
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
7p
2mp
7
486
Metzné Nagy Andrea
Kajak 1-2 OPEN
7p
23mp
8
500
Fekete Gábor, Kószás Estilla, Nagy Péter
Kenu 2-3-4 OPEN
7p
52mp
9
446
Doholuczki Magdolna, Takács Fruzsina, Takács László, Takács Zsombor
Kenu 2-3-4 OPEN
9p
37mp
10
420
Szabados Gábor
Kajak 1-2 OPEN
14p
2mp
11
439
Major Bálint
Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Kajak 1-2 OPEN
14p
14mp
12
64
Zakar Edina
Merkapt Maraton Team SE, Budapest
Kajak 1-2 OPEN
14p
59mp
13
401
Bakon Csaba, Szalai Zoltán
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
17mp
14
437
Kiss Attila, Szmoleniczki Zsolt
Kenu 2-3-4 OPEN
15p
51mp
15
51
Klszák Tamásné, Nagy Zsolt
K-N Team / DUSE - Dömsöd
Kenu 2-3-4 OPEN
20p
5mp
16
479
Fehér Viola, Páldi Máté
Kajak 1-2 OPEN
21p
23mp
17
473
Fehér Levente, Fehérné Sipos Enikő
hobby
Kajak 1-2 OPEN
22p
31mp
18
460
Csalló Marianna, Hadarits Tamás, Hadarits Zsófia
Kenu 2-3-4 OPEN
43p
19mp
19
445
Cseri Eszter Viktória, Gede László, Jászkolics Viktor, Lencse Ádám
Kenu 2-3-4 OPEN
4p
8mp
20
488
Filko Géza, Kelemen Csaba, Mucha János
Kenu 2-3-4 OPEN
12p
15mp
21
458
Menko Richard
Egyéb OPEN
58p
7mp
22
448
Fazekas István, Vajna Balázs
Kenu 2-3-4 OPEN
59p
20mp
Másik verseny