Tokaj maraton 2015

2015. 08. 15.

78 egység 137 versenyző 23 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

K-F1

Tagok Egyesület
1
1
Vidacs Damian
Temesvar
6p
46mp
2
489
Babos Claudiu
8p
50mp
3
26
Tisza Dávid
UTE
13p
5mp
4
147
Gulyás István
Tápióság
16p
55mp
5
460
Berentés Sándor
DKSC Miskolc
26p
36mp

K-N1

Tagok Egyesület
1
485
Pénzes Emese
20p
39mp
2
484
Kovács Márta
42p
47mp
3
296
Vince Petra
Mekler László ITSE Dunavarsány
46p
7mp

K-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
498
Angyal Villő, Fekete Csenge
KDSE Szigethalom
28p
59mp
2
132
Rostás Máté, Sztojcsev Mercédesz
RSD Eszkimo SE Dunaharaszti
31p
45mp

C-1 OPEN

Tagok Egyesület
1
481
Liksay Péter
Vízisport Club Tokaj
3p
51mp

C-2

Tagok Egyesület
1
483
Gönczöl János, Kamenár Ferenc
5p
24mp
2
482
Farkas Lajos, Vas György
11p
12mp

SEAK-F1

Tagok Egyesület
1
20
Turi Attila
Pelso Keszthely
19p
46mp
2
17
Bacsa György
Agárd
19p
48mp
3
186
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
37p
49mp
4
476
Teller Gábor
Székesfehérvár
44p
45mp
5
245
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
0p
57mp

TK-F1-50–

Tagok Egyesület
1
473
Molnár Rajmond
10p
29mp
2
468
Nagy Árpád
Göd SE
17p
42mp
3
43
Sebastian IOVANEL
Temesvar
29p
17mp
4
31
Nemeth Geiza
Temesvar
30p
57mp
5
344
Rácz Miklós
Extrémplast BT
37p
29mp

TK-N1-50–

Tagok Egyesület
1
10
Angyal Brigitta
KDSE Szigethalom
29p
15mp

TK-F1-50+

Tagok Egyesület
1
40
Neumann Gergő
Szigethalom
32p
44mp
2
4
Kristóf Tibor
Szigetújfalu
32p
47mp
3
488
Herbei Dan
Temesvar
36p
27mp
4
38
Kalocsai Sándor
Ráckeve Városi Sportegyesület
37p
29mp
5
246
Vince Róbert
Alsónémedi
43p
54mp
6
493
Schrauf István
Délegyháza
46p
8mp
7
466
Katona Gábor
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
55p
38mp
8
480
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
1p
45mp

TK-N1-50+

Tagok Egyesület
1
467
Gohér Tímea
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
52p
34mp
2
462
Regele Barbara
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
56p
8mp
3
494
Pozsonyi Gabriella
UTE
58p
59mp

TK-F2

Tagok Egyesület
1
461
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Temesvar
5p
42mp
2
41
Bodovics Gábor, Metzger Péter
Szigetszentmiklósi VSE
5p
48mp
3
259
Horák Attila, Kovács Géza József
13p
4mp
4
6
Breining Péter, Geiszler Tamás
37p
3mp

TK-N2

Tagok Egyesület
1
16
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
36p
1mp
2
458
Hubikné Tarjáni Éva, Jászainé Hajdu Rózsi
Dunaújváros
49p
32mp

TK-V2

Tagok Egyesület
1
14
Fekete István, Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
15p
32mp
2
23
Budaházy Eszter, Kolb Tamás
18p
14mp
3
84
Geönczeöl Anna, Geönczeöl Gáspár
MVM/Óbuda
19p
44mp
4
85
Szabó Veronika, Vajda Máté Csaba
Angyalföld
53p
2mp

TC-F2

Tagok Egyesület
1
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
29p
35mp
2
200
Iványi Zoltán, Tóth Pèter Árpád
OPEL KÖRÖS BÉKÉSCSABA
29p
39mp
3
80
Erdélyi Béla, Tóth János
36p
16mp
4
11
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Csepel
40p
42mp
5
465
Foki Vilmos, Szabó Attila
Kiskunlacháza DSE
48p
49mp
6
479
Ónodi Tamás, Veres István
ORDANA Nagykálló
53p
28mp
7
13
Fekete Gábor, Nagy Péter
KDSE Szigethalom
5p
1mp
8
478
Máté Gergely, Nagy Ádám
Feketeerdő
19p
26mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
7
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
48p
53mp
2
497
Faltusz Róbert, Kószás Estilla
Faltusz Team - Győr
53p
53mp
3
127
Salzer Tünde, Szatmári József + Fifiű
Mosonmagyaróvár MVSE
15p
16mp

AV-C2

Tagok Egyesület
1
496
Ádám Dorka, Kakas Tamás
47p
18mp

TC-3

Tagok Egyesület
1
8
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
Weking SKKE
38p
44mp
2
486
Alberti Péter, Csákó István, Fodor Bence
ASI DSE Budapest
49p
42mp
3
477
Kiss Bence, Mészáros Bence, Orbán Kristóf
50p
51mp

TC-4

Tagok Egyesület
1
499
Fábián Gergő, Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Virág Attila
Szanazug
26p
27mp
2
111
Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám
Szentendrei Kajak-Kenu SE
27p
47mp

óriás túra kenu open

Tagok Egyesület
1
469
Botos Levente, Lakatos Bálint, Lepcsényi Lilla, Nagy Gergely, Megyeri Klára, Rapcsák László
54p
48mp

FT Kenu 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
1
495
Kristóf József, Schrauf László
Szigetújfalu / Gyál
59p
9mp
2
178
Rell Lajos, Szűcs Edit
Kiskunlacháza DSE
59p
50mp
3
400
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztin
6p
34mp
4
459
, Berentés Szabolcs
DKSC Miskolc
9p
32mp
5
463
Szomorjai Péter, Szomorjai Tamás
Szigetszentmárton
9p
36mp
6
471
, Klemencz Henrik
24p
25mp

FT-C3-4-OPEN

Tagok Egyesület
1
487
Forró Márk, Takács Szabolcs, Vajkai András, Vámosi Róbert
57p
46mp
2
470
, Fehér Éva, Sinkovicz Krisztina, Vandlik Tamás
Békéscsaba
2p
8mp
3
464
Szomorjai Bálint, Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc
Szigetszentmiklósi VSE
12p
6mp

FT-K1-OPEN

Tagok Egyesület
1
492
Schrauf Zsombor
57p
31mp
2
491
Mókos Emese
59p
34mp
3
472
Caciora Nicoleta
3p
10mp

FT-K2-OPEN

Tagok Egyesület
1
474
Dumitrescu Cosmin, Mezei Tudor
47p
9mp
2
490
Kiszák Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
47p
10mp
3
475
Szejke Máté, Szilágyi Máté
56p
3mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
483
Gönczöl János, Kamenár Ferenc
C-2
5p
24mp
2
461
Belecciu Mihai, Cernescu Marius
Temesvar
TK-F2
5p
42mp
3
41
Bodovics Gábor, Metzger Péter
Szigetszentmiklósi VSE
TK-F2
5p
48mp
4
1
Vidacs Damian
Temesvar
K-F1
6p
46mp
5
489
Babos Claudiu
K-F1
8p
50mp
6
473
Molnár Rajmond
TK-F1-50–
10p
29mp
7
482
Farkas Lajos, Vas György
C-2
11p
12mp
8
259
Horák Attila, Kovács Géza József
TK-F2
13p
4mp
9
26
Tisza Dávid
UTE
K-F1
13p
5mp
10
14
Fekete István, Fekete Melinda
KDSE Szigethalom
TK-V2
15p
32mp
11
147
Gulyás István
Tápióság
K-F1
16p
55mp
12
468
Nagy Árpád
Göd SE
TK-F1-50–
17p
42mp
13
23
Budaházy Eszter, Kolb Tamás
TK-V2
18p
14mp
14
84
Geönczeöl Anna, Geönczeöl Gáspár
MVM/Óbuda
TK-V2
19p
44mp
15
20
Turi Attila
Pelso Keszthely
SEAK-F1
19p
46mp
16
17
Bacsa György
Agárd
SEAK-F1
19p
48mp
17
485
Pénzes Emese
K-N1
20p
39mp
18
499
Fábián Gergő, Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Virág Attila
Szanazug
TC-4
26p
27mp
19
460
Berentés Sándor
DKSC Miskolc
K-F1
26p
36mp
20
111
Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám
Szentendrei Kajak-Kenu SE
TC-4
27p
47mp
21
498
Angyal Villő, Fekete Csenge
KDSE Szigethalom
K-2 OPEN
28p
59mp
22
10
Angyal Brigitta
KDSE Szigethalom
TK-N1-50–
29p
15mp
23
43
Sebastian IOVANEL
Temesvar
TK-F1-50–
29p
17mp
24
29
Farkas Péter, Pataki András
Pörnyeszi Team
TC-F2
29p
35mp
25
200
Iványi Zoltán, Tóth Pèter Árpád
OPEL KÖRÖS BÉKÉSCSABA
TC-F2
29p
39mp
26
31
Nemeth Geiza
Temesvar
TK-F1-50–
30p
57mp
27
132
Rostás Máté, Sztojcsev Mercédesz
RSD Eszkimo SE Dunaharaszti
K-2 OPEN
31p
45mp
28
40
Neumann Gergő
Szigethalom
TK-F1-50+
32p
44mp
29
4
Kristóf Tibor
Szigetújfalu
TK-F1-50+
32p
47mp
30
16
Fekete Zsófia, Jenei Enikő
KDSE Szigethalom
TK-N2
36p
1mp
31
80
Erdélyi Béla, Tóth János
TC-F2
36p
16mp
32
488
Herbei Dan
Temesvar
TK-F1-50+
36p
27mp
33
6
Breining Péter, Geiszler Tamás
TK-F2
37p
3mp
34
344
Rácz Miklós
Extrémplast BT
TK-F1-50–
37p
29mp
35
38
Kalocsai Sándor
Ráckeve Városi Sportegyesület
TK-F1-50+
37p
29mp
36
186
Benke Kálmán
Szentendrei Kajak-Kenu SE
SEAK-F1
37p
49mp
37
8
Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
Weking SKKE
TC-3
38p
44mp
38
11
Angyal Henrik, Balogh Gábor
KDSE Csepel
TC-F2
40p
42mp
39
484
Kovács Márta
K-N1
42p
47mp
40
246
Vince Róbert
Alsónémedi
TK-F1-50+
43p
54mp
41
476
Teller Gábor
Székesfehérvár
SEAK-F1
44p
45mp
42
296
Vince Petra
Mekler László ITSE Dunavarsány
K-N1
46p
7mp
43
493
Schrauf István
Délegyháza
TK-F1-50+
46p
8mp
44
496
Ádám Dorka, Kakas Tamás
AV-C2
47p
18mp
45
465
Foki Vilmos, Szabó Attila
Kiskunlacháza DSE
TC-F2
48p
49mp
46
7
Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
Kiskunlacháza DSE
TC-V2
48p
53mp
47
458
Hubikné Tarjáni Éva, Jászainé Hajdu Rózsi
Dunaújváros
TK-N2
49p
32mp
48
486
Alberti Péter, Csákó István, Fodor Bence
ASI DSE Budapest
TC-3
49p
42mp
49
477
Kiss Bence, Mészáros Bence, Orbán Kristóf
TC-3
50p
51mp
50
467
Gohér Tímea
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-N1-50+
52p
34mp
51
85
Szabó Veronika, Vajda Máté Csaba
Angyalföld
TK-V2
53p
2mp
52
479
Ónodi Tamás, Veres István
ORDANA Nagykálló
TC-F2
53p
28mp
53
497
Faltusz Róbert, Kószás Estilla
Faltusz Team - Győr
TC-V2
53p
53mp
54
469
Botos Levente, Lakatos Bálint, Lepcsényi Lilla, Nagy Gergely, Megyeri Klára, Rapcsák László
óriás túra kenu open
54p
48mp
55
466
Katona Gábor
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-F1-50+
55p
38mp
56
462
Regele Barbara
Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
TK-N1-50+
56p
8mp
57
494
Pozsonyi Gabriella
UTE
TK-N1-50+
58p
59mp
58
245
id. Szomorjai Ferenc
Szigetszentmárton
SEAK-F1
0p
57mp
59
480
Juhász Gábor
DKSC Miskolc
TK-F1-50+
1p
45mp
60
481
Liksay Péter
Vízisport Club Tokaj
C-1 OPEN
3p
51mp
61
13
Fekete Gábor, Nagy Péter
KDSE Szigethalom
TC-F2
5p
1mp
62
127
Salzer Tünde, Szatmári József + Fifiű
Mosonmagyaróvár MVSE
TC-V2
15p
16mp
63
478
Máté Gergely, Nagy Ádám
Feketeerdő
TC-F2
19p
26mp

Összesítés: Friss túrázó

Tagok Egyesület Kategória
1
474
Dumitrescu Cosmin, Mezei Tudor
FT-K2-OPEN
47p
9mp
2
490
Kiszák Tamás, Morvai Andrea
Dömsöd
FT-K2-OPEN
47p
10mp
3
475
Szejke Máté, Szilágyi Máté
FT-K2-OPEN
56p
3mp
4
492
Schrauf Zsombor
FT-K1-OPEN
57p
31mp
5
487
Forró Márk, Takács Szabolcs, Vajkai András, Vámosi Róbert
FT-C3-4-OPEN
57p
46mp
6
495
Kristóf József, Schrauf László
Szigetújfalu / Gyál
FT Kenu 1-2 OPEN
59p
9mp
7
491
Mókos Emese
FT-K1-OPEN
59p
34mp
8
178
Rell Lajos, Szűcs Edit
Kiskunlacháza DSE
FT Kenu 1-2 OPEN
59p
50mp
9
470
, Fehér Éva, Sinkovicz Krisztina, Vandlik Tamás
Békéscsaba
FT-C3-4-OPEN
2p
8mp
10
472
Caciora Nicoleta
FT-K1-OPEN
3p
10mp
11
400
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztin
FT Kenu 1-2 OPEN
6p
34mp
12
459
, Berentés Szabolcs
DKSC Miskolc
FT Kenu 1-2 OPEN
9p
32mp
13
463
Szomorjai Péter, Szomorjai Tamás
Szigetszentmárton
FT Kenu 1-2 OPEN
9p
36mp
14
464
Szomorjai Bálint, Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc
Szigetszentmiklósi VSE
FT-C3-4-OPEN
12p
6mp
15
471
, Klemencz Henrik
FT Kenu 1-2 OPEN
24p
25mp
Másik verseny