11. Csákány-Körmend Kajak-Kenu futam

2016. 08. 13.

27 egység 54 versenyző 9 kategóriában

Másik verseny   Jelenlegi eredmény nyomtatása

K1-F

Tagok Egyesület
1
26
Kiczenkó Gábor
29p
24mp

C1-OPEN

Tagok Egyesület
1
1
Horváth Attila
Weking SKKE
11p
18mp
2
7
Homolovics Máté
Rába
13p
47mp
3
17
Szép Balázs
bayou bönhö
17p
7mp
4
3
Kocsesz
23p
7mp
5
100
Kiskarcsi
Vízi Vándor Alapitvány
36p
14mp

C2-OPEN

Tagok Egyesület
1
10
Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
4p
43mp
2
5
Kiraly Ferenc, Kocsis Krisztian
Bereki Bárkás Egylet
5p
35mp
3
21
Kavics, Tibor Várnai
9p
44mp
4
16
Horváth Bence, Nagy Gábor
Vágtázó Kenu Tábor
14p
4mp
5
19
Katona Zoltán, Kozma Máté
14p
11mp
6
24
Horváth Péter , Kurucz Ádám
19p
5mp
7
27
Balaton Rudolf, Lévai Rudolf
28p
24mp
-
2
Budai Zoltán, Rabby
DNF

C3-OPEN

Tagok Egyesület
1
9
Palika, Somó, Szusza
15p
37mp

TC-V2

Tagok Egyesület
1
11
Bálint Zsolt, Derzsó Diána
Kormorán Kenu Egyesület
9p
18mp
2
25
Lévai Andrea, Sásdi Laci
11p
50mp
3
14
Csepeli Tina, Várnai Krisztián
Vízi Vándor Alapitvány
15p
57mp
4
4
Déri István, Déri Piroska
19p
41mp

TC-V3

Tagok Egyesület
1
13
Barbarics Kristóf, Budainé Harcor Nikolett, Lajtafalvi Tamás
6p
16mp
2
20
Bálint László, Gergye József, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
8p
42mp
3
6
Göller László, Monolits Viktória, Nádaljai Tamás
16p
36mp
4
88
Boros András, Horváth Zsófia, Nagy Kasza Csaba
Bereki Bárkás Egylet
19p
25mp

TC-N2

Tagok Egyesület
1
28
Bödör Ágnes, Dévényi Dalma
22p
38mp

Családi kenu 3

Tagok Egyesület
1
15
Hollmann Norbert, Szakály György, Tóth-Erdelyi Virág
Bereki Bárkás Egylet
7p
30mp
2
29
Horváth Laci, Imre András, Varga Emese
11p
1mp

Kenu női egyes C1-N

Tagok Egyesület
1
22
Pós Noémi
28p
2mp

Összesítés: Verseny

Tagok Egyesület Kategória
1
10
Lillik Zoltán, Tóth Roland
Weking SKKE
C2-OPEN
4p
43mp
2
5
Kiraly Ferenc, Kocsis Krisztian
Bereki Bárkás Egylet
C2-OPEN
5p
35mp
3
13
Barbarics Kristóf, Budainé Harcor Nikolett, Lajtafalvi Tamás
TC-V3
6p
16mp
4
15
Hollmann Norbert, Szakály György, Tóth-Erdelyi Virág
Bereki Bárkás Egylet
Családi kenu 3
7p
30mp
5
20
Bálint László, Gergye József, Sárvári Andrea
Kormorán Kenu Egyesület
TC-V3
8p
42mp
6
11
Bálint Zsolt, Derzsó Diána
Kormorán Kenu Egyesület
TC-V2
9p
18mp
7
21
Kavics, Tibor Várnai
C2-OPEN
9p
44mp
8
29
Horváth Laci, Imre András, Varga Emese
Családi kenu 3
11p
1mp
9
1
Horváth Attila
Weking SKKE
C1-OPEN
11p
18mp
10
25
Lévai Andrea, Sásdi Laci
TC-V2
11p
50mp
11
7
Homolovics Máté
Rába
C1-OPEN
13p
47mp
12
16
Horváth Bence, Nagy Gábor
Vágtázó Kenu Tábor
C2-OPEN
14p
4mp
13
19
Katona Zoltán, Kozma Máté
C2-OPEN
14p
11mp
14
9
Palika, Somó, Szusza
C3-OPEN
15p
37mp
15
14
Csepeli Tina, Várnai Krisztián
Vízi Vándor Alapitvány
TC-V2
15p
57mp
16
6
Göller László, Monolits Viktória, Nádaljai Tamás
TC-V3
16p
36mp
17
17
Szép Balázs
bayou bönhö
C1-OPEN
17p
7mp
18
24
Horváth Péter , Kurucz Ádám
C2-OPEN
19p
5mp
19
88
Boros András, Horváth Zsófia, Nagy Kasza Csaba
Bereki Bárkás Egylet
TC-V3
19p
25mp
20
4
Déri István, Déri Piroska
TC-V2
19p
41mp
21
28
Bödör Ágnes, Dévényi Dalma
TC-N2
22p
38mp
22
3
Kocsesz
C1-OPEN
23p
7mp
23
27
Balaton Rudolf, Lévai Rudolf
C2-OPEN
28p
24mp
24
100
Kiskarcsi
Vízi Vándor Alapitvány
C1-OPEN
36p
14mp
25
22
Pós Noémi
Kenu női egyes C1-N
28p
2mp
26
26
Kiczenkó Gábor
K1-F
29p
24mp
-
2
Budai Zoltán, Rabby
C2-OPEN
DNF
Másik verseny