VÍZITÚRA KUPA - Baja nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Gohér Tímea Duna Sztk
Ádám Dorottya MTK / Budapest

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Zoboki Zoltán Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Stankovics Tamás Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Bacsa György Agárd
Horváth János Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Szabadkai Gábor Dunaföldvár
Turi Attila Vulcanus Badacsonytomaj
Geönczeöl Gáspár Amatőr Lelkesedés
Bánhegyi János
Maróti István Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Rácz Miklós Sukoró
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Nagy Árpád Göd SE
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Zilahi Ervin Nomad Kayak
Németh Géiza Temesvar
Vecseri Lajos
Nagy Árpád
Fülöp Tamás

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Denke Sándor, Csömöri Péter
Cernescu Marius, Bubles Daniel

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Németh Odette, Varga Gergő Budapesti Evezős Egyesület
Fekete Attila, Forgács Klára
Dr. Ureczky Dóra, Paska Balázs
Fekete Melinda, Mátyás Dorina

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Horváth Antal, Horváth Bálint Siófoki Kajak-Kenu Sportegyesület​
Balogh Gábor, Angyal Henrik Römi KKSK/KDSE

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Lakatos Tamás, Czifra Veronika
Horváth Antal, Horváth Hné Kováncs Katalin Kiskunlacháza DSE
Varga Béla, Varga Nina
Faltusz Róbert, Dr. Szigeti Ágnes Faltusz Team
Németh Attila, Némethné Gregor Judit Dragon Aqua Velence

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Fehér József, Bagyula Kristóf, Pataki Adrienn Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Horváth Attila, Aipli Sándor, Várnai Szabolcs Weking SKKE

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Baranyai Csaba, Dicsa Mihály Károly, Dicsa András, Czeffer Róbert Pinty
Hajdu István, Víg Géza, Földesi Katalin, Agócs Dániel Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Kótai Ferenc, Kótai Ferencné, Dengel Zoltán, Bacsosz Kata Budapesti Erőmű SE
Boros Zsuzsanna, Szomor Julianna, Fehér Gabriella, Sándor Tamás Kiskunlacháza DSE

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Dr Szigeti Tamás
Szabó Zsolt Dunaföldvár

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Rechnitzer Zoltán MULTI SE
Gönczi János Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
dr. Bakró Dániel
Földházi Tibor AVSE
Molnar Rajmond Nomad Kayak Pörnyeszi Team
Heincz Sándor
Korompay András BKV Előre

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Kolb Tamás, Maléth Juli Pörnyeszi - AVSE

Verseny / outrigger 1 (OC-1) open

Tagok Egyesület
Pataki András Pörnyeszi Team
Tóth János Pörnyeszi Team
Ring József
Kaiser János

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Czifra Veronika, Lakatos Tamás
Liptai Vera, Rukkel László Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Szabados Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Brezina Albert
Szabó Krisztina Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Bakró Levente BKV Előre
Littner Tamás

Friss túrázó / Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
Jurik Erika, Nagy Klára
Sarkadi Sándor
Milánkovics Réka, Ódor Tibor, Leisztner Klára, Herczeg Petra, Nagy Klára, Jurik Erika, Nagy Teréz, Szakó Ildikó, Rizsányiné Kiss Rózsa, Csihi János, Baráth Magdolna, Szabó Zsolt, Márton Mihály, Orsós Linda

Minimaraton Kalandoroknak / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Dékány Levente
Hrabecz Anett Budapesti Evezős Egyesület
Szilágyi Ágnes Budapesti Evezős Egyesület
Stéhl Benjámin
Tamás Balázs
Hirmann Endre
Sirok Zsombor
Komáromi Réka
Gavallér József Bajai Spartacus SC. BAJA

Minimaraton Kalandoroknak / Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
Vidákovics Dániel
Bíró Bálint
Marusa András
Abai Bence, Dékány Levente
Ódor Tibor
Leisztner Klára
Király Dávid