VÍZITÚRA KUPA - Dunakeszi nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Horváth Eszter
Maléth Julianna AVSE
Szőllősi Judit DSE Kiskunlacháza
Gohér Tímea Duna Sztk

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Stankovics Tamás Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Szekeres Miklós Pörnyeszi Team
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Valach Mihály
Bacsa György Agárd
Horváth János Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Szalóki János Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
Kalocsai Sándor KDSE Szigethalom
Sápi Gergely
Beck László Vadkacsa Egyesület
Papp Tibor

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Rácz Miklós Pörnyeszi Team
Varga Gergő
Németh Géiza Temesvar
IOVANEL Sebastian Temesvar
Karsza László Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Osváth Zénó Építők
Bordács Imre
Marcel Tamás
Nagy Árpád

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Cernescu Marius, Belecciu Mihai Water House Timisoara
Bak Károly, Horák Attila Kiskunlasháza DSE
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter MVM Óbuda
Fülep Márton, Calis Mihály Építők

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Barabás József, Dominkovics Kriszta ELMŰ SC
Fehér Viola, Bagyula Kristóf
Szabó Bálint, Giesz Luca Építők

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Pataki András, Farkas Péter Pörnyeszi Team
Mucs Mihály, Kovács József Dragon Aqua Velence
Metzger Tibor, Gyömbér Zsolt Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Szatmári József, Király Csaba Mosonmagyaróvári VSE
Balogh Gábor, Angyal Henrik KDSE-Szigethalom
Pobori Krisztián, Kakas Tamás Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Faltusz Róbert, Dr.Szigethy Ágnes
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli DSE Kiskunlacháza
Vieland Ágnes, Pozsonyi Gabriella Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Svéd Tamás, Dellamárió Anna, Kőrösi Attila
Mészáros Bence, Csizmár Orsolya, Kiss Bence Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Fehér József, Dolmány Anikó, Schubert Ferenc GANZ / HASE
Csákó István, Vince Róbert Gábor, Schrauf László

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Horváth Dániel, Sudár Zsolt, Bigai Viktor, Balázs Péter ELMŰ
Novák István, Novák Zalán Levente, Dombai Mihály, Vanyák Dávid Szigeti Sárkányok
Hajdu István, Víg Géza, Balogh Eszter, Igonda Réka Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Jakus Béla, Vajda Béla, Öreglaki Gábor, Balgovits Gábor

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Dr. Szám Kristóf
Kollár Ferenc Göd
Skoda Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Urbánek Vladimir SVK Bratislava
Sramek Tamás SVK Bratislava
Karácsony Tünde MTK / Budapest

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Kolb Tamás Pörnyeszi Team
Dubnicz Dániel Gödi SE Kajak-Kenu
Kiss Péter Lapátolók
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Metz László BKV
Nikoletti Gábor Békésszentandrás
Marschalko Attila
Kardos Gábor
Földházi Tibor AVSE
Kolozár György
Fejős Andor
Bilicz Miklós
Gulyás István
Bratu Péter
Kardos Dóra

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Vona Csaba, Néder Ádám Göd SE
Németh Máté, Székely Bálint
Lowescher Ábel, Fodor Róbert
Ménes Zsombor, Mészáros Zsombor
Bratu Zsigmond, Bertesina Aldó
Csengei Luca, Pázmány Petra
Felkai Olivér, Eich Botond MULTI SE

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Farkas Lajos
Isépy Zoltán

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team
Ring József Dunai Sárkányok Vác
Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác
Jármer Richárd, Kiss Gabriella Dunai Sárkányok Vác
Kis Gabriella
Török Péter Dunai Sárkányok Vác
Jármer Richárd Dunai Sárkányok Vác
Buday Balázs
Kövesdi Oszkár

Verseny / SUP OPEN

Tagok Egyesület
Kövér Márton Merkapt-Mekler ITSE
Márton Károly Merkapt Maraton Team SE, Budapest

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Vargáné Venczel Beáta, Albrecht Éva, Jordán Gábor, Kágel Beáta Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Fodor István, Horák Csaba Göd

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Glaser Gergő Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Szabados Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Ambrus Bendegúz Szigetszentmiklósi VSE
Szigeti Tamás Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Monoki Tamás
Dr. Horváth Ákos, Somodi Áron
Molnár Luca MULTI SE
Tardos Péter MULTI SE
Bodzay Barnabás MULTI SE
Barkóczay László
Andorkó Tibor MULTI SE
Árva Balázs MULTI SE
Monárné Csatárfalvi Andrea, Molnár László Norbert
Barkóczay Veronika

Friss túrázó / Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
Pajtók Vendel MULTI SE
Czebei Zétény, Andorkó Viktória MULTI SE
Kovács Barnabás MULTI SE

Friss túrázó / Sárkányhajó min. 10 fő

Tagok Egyesület
Dunakeszi Sárkány Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Vadliba Tata