Barion Pixel

VÍZITÚRA KUPA - Dunakeszi nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Hartáné Hunyadi Zsuzsanna
Gohér Tímea Duna Sztk

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Bányai Alfonz
Szabadkai Gábor Dunaföldvár
Magyar Gábor Nincs egyesületem
Stankovics Tamás Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Maróti István Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Bacsa György Agárd
GÉMESI GYULA MULTI SE
Turi Attila Vulcanus Badacsonytomaj
Papp Tibor Pacs-Pacs
Bánhegyi János

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Godár Balázs
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Bordács Imre Mekler László ITSE
Rácz Miklós Sukoró
Nagy Árpád Göd
Kereszturi Zoltán
Németh Géiza Pörnyeszi Team
IOVANEL Sebastian Temesvar
Vecseri Lajos Pörmjeszi
Beck László Vadkacsa Egyesület
Zilahi Ervin

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Szőke Barnabás, Tóth Endre Pénzügyőr SE

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Érckövi Zsófia Luca, Miskolczi Balázs Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Dr. Ureczky Dóra, Merekva Erika
Varga Gergő, Németh Odette Budapesti Evezős Egyesület

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Horváth Antal, Horváth Bálint Siófoki Kajak-Kenu Sportegyesület​
Balogh Gábor, Angyal Henrik Römi KKSE/KDSE

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Bajor István, Bajor Cintia Vadkacsa Egyesület
Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert Faltusz Team

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Baranyai Csaba, Baranyai Zoltán, dr. Opauszki István Pinty
Fehér József, Dolmány Anikó, Pataki Adrienn Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Aipli Sándor, Denke Sándor, Szabó Attila DSE Kiskunlacháza

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Varga Zsuzsanna, Angelmayer Éva, Bánáti Anita, Lang Zsuzsanna Szigeti Sárkányok
Kótai Ferenc, Hallas János, Dengel Zoltán, Miklós László Budapesti Erőmű SE
Hajdu István, Víg Géza, Földesi Katalin, Balogh Eszter Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Máté János, Máté Judit, Sztudva Imre, Gál Katalin

Verseny / kenu 3-4 családi

Tagok Egyesület
Radics Anna, Szabó Tamás, Nagy Klára, Jurik Erika

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Metz László BKV Előre
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Vincze Ákos GANZ / HASE
Kádasi Betti MULTI SE
Kádasi Emese MULTI SE
Posch Gergely MULTI SE
Bándi Ádám MULTI SE
Kardos Dóri MULTI SE
Molnar Rajmond
Márton Károly Merkapt-Mekler ITSE
Bratu Zsigmond MULTI SE
Bertesina Aldo MULTI SE
Barkó Dániel

Verseny / versenyhajó - kajak (K-1 MASTERS)

Tagok Egyesület
Gulyás István Tápióság
Fodor Tibor
Korompay András BKV Előre
Földházi Tibor AVSE
Rechnitzer Zoltán MULTI SE
Gönczi János Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Frittmann Béla Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Heincz Sándor
Nikoletti Gábor Békésszentandrás

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Makay Dániel, Molnár Marcell MULTI SE
Kolb Tamás, Maléth Juli Pörnyeszi Team - AVSE
Vona Csaba, Váczai Enikő Gödi SE Kajak-Kenu
Tilky Lőrinc, Andorkó Tibor MULTI SE
Árva Balázs, Makai Dániel MULTI SE
Fodor Róbert, Lowescher Ábel MULTI SE
Felkai Olivér, Eich Botond MULTI SE

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Pintér István, Kamenár Ferenc Pacs-Pacs
Öreglaki Gábor
Farkas Lajos
Bokodi István

Verseny / SUP OPEN

Tagok Egyesület
Fodor Szabolcs UTE
Kövér Márton Honvéd

Verseny / outrigger 1 (OC-1) open

Tagok Egyesület
Szabó Balázs Szigeti Sárkányok
Szabó Gábor Szigeti Sárkányok
Pataki András Pörnyeszi Team
Török Péter Dunai Sárkányok Vác
Tóth János Pörnyeszi Team

Verseny / outrigger 2 (OC-2) open

Tagok Egyesület
Varga Zsuzsanna, Dombai Mihály Szigeti Sárkányok
Kis Gabriella, Ring József Dunai Sárkányok Vác

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Szücs Imre Pomázi Futó Bajnokok SE
Dr Szigeti Tamás
Szabó Zsolt Dunaföldvár
Vladimir Urbánek

Verseny / Surfski open

Tagok Egyesület
Egei László
Szekeres Miklós Pörnyeszi Team
Molnár János
Nagy Éva

Verseny / sárkányhajó

Tagok Egyesület
Vári Gábor, Bálint Gergely, Németh Andrea, Huk János, Köteles Gábor, Gulyás József, Egri Gergely, Wagner András, Barátosi Botond, Dr. Kiss Béla, Molnár János

Friss túrázó / Kenu 1 OPEN

Tagok Egyesület
Klemencz Henrik

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Grósz Nikolett, Sipos Tamás
Balázsi István, Müller Péterné Nagy Mária
Gurbán Béla, Kisteleki Zoltán
Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta, Kágel Beáta, Abrecht Éva Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Gelencsér Ferenc, Gelencsér Ferenc, Dozsa György, Dózsa Zétény
Molnárka Tünde, Nyiri-Nagy Boglárka, Veresné, Köblös Nóra, Jordán Gábor Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Kollár Péter, Vona Csaba Béla
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület

Friss túrázó / kenu 3-4 családi

Tagok Egyesület
Szigetiné Kőhalmi Zita, Szigeti Mátyás, Szigeti Zalán, Szigeti Zoltán
Ertinger Imre Gábor, Lendvay Kinga, Ertinger Lilla, Ertinger Ádám Budapest

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Dr. Kiss Béla
Nagy Tamas Építők
Brezina Albert
Kövér Nóra
Szabados Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Z Szabó Krisztina Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Tilistyák Tamás, Mikolasek András
Wágner András

Friss túrázó / kajak 1 kölyök (K-1 U-13 - U14)

Tagok Egyesület
Dékány Julianna OTP Sportkör
Szentpéteri Eszter MULTI SE
Somogyi Anna MULTI SE
Tardos Péter Károly MULTI SE

Friss túrázó / kajak 2 kölyök (K-2 U13-U14)

Tagok Egyesület
Mányik Zsófia, Eigner Nikolett MULTI SE
Pajtók Vendel, Kovács Barnabás MULTI SE

Friss túrázó / kajak 1 serdülő  (K-1 U15-U16)

Tagok Egyesület
Vajda Szonja MULTI SE
Kovách Zsombor MULTI SE

Friss túrázó / kajak 2 serdülő  (K-2 U15-U16)

Tagok Egyesület
Balogh Andor, Németh Bendegúz MULTI SE
Koppány Réka, Molnár Luca MULTI SE

Friss túrázó / kajak senior - 50 évnél idősebb bármilyen kajak

Tagok Egyesület
Bagyinszki István

Friss túrázó / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Benke Tamás Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
BERKES SÁNDOR Berkes Sándor
Skoda Tamás Kormorán Kenu Egyesület

Friss túrázó / SUP open - merev deszkával

Tagok Egyesület
Őri Zsolt zsozsovizitura.hu
Nagy Szabolcs Dunakeszi Kajak Club
Hubik Attila

Friss túrázó / SUP open - felfújható deszkával

Tagok Egyesület
Kígyósi Csilla
Mártha Nicole Dunakeszi Kajak Club
Rasztotzky Eszter Dunakeszi Kajak Club

Friss túrázó / sárkányhajó

Tagok Egyesület
Petz Denise Gerda, Szilágyiné Szokolai Ágnes, Szilágyi Imre, Sonyovszki László, Szabó Zsolt, Nagy József, Szűcs József, Faludi Orsolya, Visi Erzsébet, Makovics Sándor Attila , Pásztor Szabolcs, Kiss Tibor, Magyarné Anikó, Magyar Zoltán, Kónya Gábor, Kónyáné Dézsi Marianna, Bágyi Sz. Lóránd, Várdai Zoltán
Máté Fanny, Szűcs Miklós, Sira Alexander, Sira Sándor, Sira Krisztina, Cserháti Tímea , Wéber Milán, Kelemen Zsófia, Farkas Róbert, Szekeres László, Laczai Csaba, Szabóné Koleszár Edina, Czifra Péter, Czifráné Olasz Mária, Horváth Zsolt, Frindy Róbert Milán
Magyar Zoltán, Magyarné Anikó, Sonyovszki László, Makovics Sándor Attila , Szilágyiné Szokolai Ágnes, Szilágyi Imre, Detz Denise Gerda, Nagy József, Faludi Orsolya, Szabó Zsolt, Szűcs József, Bágyi Sz. Lóránd, Pásztor Szabolcs, Kiss Tibor, Kónya Gábor, Kónyáné Dézsi Marianna, Kopka Mihály, Tordai Attila, Nagy Tamás, Dallos Sarolta, Visi Erzsébet, Zsíros Ákos
Dobos Ildikó, Molnár Béla Bence, Molnár Alexandra, Brevrák János, Brevkáné Kiss Edit