VÍZITÚRA KUPA - Dunakiliti nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Karácsony Tünde MTK / Budapest
Maléth Julianna AVSE
Ádám Dorottya MTK / Budapest
Hargitai Katalin

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Dr Szigeti Tamás nincs
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Szabadkai Gábor Dunaföldvár
Geönczeöl Gáspár Amatőr Lelkesedés
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Bagyinszki István nincs
Reizinger Róbert
Bacsa György Agárd
Katona György
Varga Ágoston
Stark Ernő
Palsa Ferenc
Schrauf István
Dragon Tibor

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Németh Géiza Temesvar
Kolb Tamás Pörnyeszi Team
IOVANEL Sebastian Temesvar
Rácz Miklós Pörnyeszi Team
Fehér László Kiskunlasháza DSE
Tamás Marcel
Beck László Vadkacsa Egyesület
Maróti István Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Bak Károly, Horák Attila DSE Kiskunlacháza
Belecciu Mihai, Cernescu Marius Water House Timisoara
Lőrincz Géza, Willinger Krisztián nincs
Varga József Lajos, Borbély Sándor

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Fehér Viola, Bagyula Kristóf
Barabás József, Dominkovics Kriszta ELMŰ
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Fehér László, Fehér Anna
Földházi Tibor, Tóth Anikó

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Szatmári József, Király Csaba Mosonmagyaróvári VSE
Pobori Krisztián, Kakas Tamás Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Süvegh Laszló, Pétervári Pál Szentendrei Kajak-Kenu SE
Balogh Gábor, Angyal Henrik KDSE Szigethalom
Horváth Márton, Süvegh László
Várnai Zsolt, Nyilas Gergely
Zdenik Herzan, Van Vlcer

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Varga Béla, Varga Nina
Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert Faltusz team-GYVSE
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza
Lillik Zoltán, Németh Anita Weking SKKE
Sejben Csilla, Szeberényi Gábor
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli DSE Kiskunlacháza
Vieland Ágnes, Pozsonyi Gabriella Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Burits Eszter, Tomacsek Tamás
Kiss Evelin, Réti Kornél

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Fehér József, Dolmány Anikó, Németh Gábor Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Rovó András, Zentai Ádám, Szakos Roland Bandi bá és a lufisok
Csizmár Orsolya, Mészáros Bence, Temesvári Attila Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Kozár Eszter, Tahy Viktor, Papp Virág MAFC Hangower
Katona Dóra, Jakab Janina, Hankóczi Gábor MAFC Hangower
Hanh Kristóf, Katona Gergő, Pichler Zsófia MAFC Hangower
Oravecz Boglárka, Oravecz László, Szűcs Gábor MAFC Hangower
Sándor László, Schrauf László, Csákó István
Rosta Máté, Rosta András, Kuller Tibor

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Szomorjai Ferenc, Szomorjai Benedek, Szomorjai Baranabás, Szomorjai Ferenc Szigetszentmiklos VSE
Dicsa Mihály Károly, Baranyai Csaba, Opauszki István Pinty
Hajdú István, Balogh Eszter, Földesi Katalin, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Boros Zsuzsanna, Fülöp Márk, Kapovári László, Rapcsák László DSE Kiskunlacháza
Szomorjai Ferenc, Szomorjai Ferenc, Szomorjai Benedek, Szomorjai Bálint Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Bolyki Barna, Cserveny Réka, Olman Csanád, László Ábel

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Turi Attila Vulcanus Badacsonytomaj
Skoda Tamás Kormorán KKE Csákánydoroszló
Szücs Imre Pomázi Futó Bajnokok SE
Szabó Zsolt Dunaföldvár
Czencz Ferenc Mosonmagyaróvár MVSE
Filicki Tibor
Szűcs Zoltán
Seakayar Vir Hron
Cserpes Tibor Ferenc

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Gulyás István
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Kardos Dóri MULTI SE
Csengei Luca MULTI SE
Vajda Szonja MULTI SE
Bratu Péter MULTI SE
Román Panni MULTI SE
Harami Hajnal MULTI SE
Bándi Ádám MULTI SE
Kóródi Lőrinc Mosonmagyaróvári VSE
Kóródi Vencel Mosonmagyaróvári VSE
Szabó Melitta
Mátyás Barbara
Fejős Andor
Salga István Mosonmagyaróvári VSE
Szilágyi Benedek
Rechnitzer Zoltán

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Bratu Zsigmond, Bertesina Aldo MULTI SE
Vona Csaba, Váczai Enikő Gödi SE Kajak-Kenu
Eich Botond, Posch Gergely MULTI SE
Hegyi Lili, Pénteki Szofi
Horváth Dávid, Ásványi Olivér
Iványi Zalán, Korner Attila

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Kövér Márton Merkapt-Mekler ITSE
Fejes József Mosonmagyaróvár MVSE
Bokodi István
Cseh Tamás

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Lencse Ádám, Cseri Eszter, Gulyás Bence, Plesz Barbara Merj elbukni
Zólya Andrea Csilla, Brodmann Tamás, Brodmann Márton Boldizsár
Biewald Nóra, Biewald Attila, Hódosi Anna
Kiss Attila, Szmoleniczki Zsolt
Fehér Levente, Kakas Mátyás
Németh András, Némethné Tudja Éva, Róbert Katalin, Tőkés Kinga
Kószás Zalán, Kószás József, Takács Zombor, Takács László
Lencse Ádám, Cseri Eszter
Szabó Attila, Szabó Flóra, Szedlák Péter

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Szabados Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Major Bálint Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Pásztor György
Balogh László, Szikora János DSE Kiskunlacháza
Demeter Zsolt Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Tibold Gergely Graboplast Győri Vízisport Egyesület
Rácz Adrián
Soltész Ágnes
Rácz Ádám
Vincze Barna Benedek
Szilágyi Júlia