VÍZITÚRA KUPA 2018 - Ráckeve nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Szöllősi Judit Kiskunlacháza DSE
Hrabecz Anett Budapesti Evezős Egyesület
Ádám Dorottya MTK / Budapest
Karácsony Tünde MTK / Budapest
Kecskeméti Gréta vitalitas balassagyarmat

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Fülöp Tamás
Varga Gergő BEE
Basa Zsolt Kiskunlacháza DSE
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Németh Géiza Temesvar
Kollár Péter Göd MAFC
IOVANEL Sebastian Temesvar
Szekeres Miklós Pörnyeszi Team
Huszák Attila

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Sen.Mészáros NK Smith András SiófokiTK
Szabadkai Gábor Dunaföldvár
Stankovics Tamás Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Szilágyi Szabolcs
Bacsa György Agárd
Ódor Barnabás vitalitas balassagyarmat
Valach Mihály
Fidlóczky Zsolt Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Schrauf István
Beck László Vadkacsa Egyesület
Cziba Zoltán

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Bak Károly, Horák Attila DSE Kiskunlacháza
Cernescu Marius, Belecciu Mihai Water House Timisoara
Jámbor Versény, Kenyeres Máté Csanád vitalitas balassagyarmat
Tóth Endre, Szőke Barnabás Pénzügyőr SE
Calis Mingó, Fülep Márton Építők

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Ulveczki Edina, Ódor Benedek vitalitas balassagyarmat
Fehér László, Fehér Anna Kiskunlacháza DSE /Weking
Szabó Györgyné Éva, Lukács László
Barabás József, Dominkovics Kriszta ELMŰ
Fehér Viola, Bagyula Kristóf
Giesz Luca, Szabó Bálint Építők

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Pobori Krisztián, Kakas Tamás Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Cserényi István, Jónás Zoltán DSE Kiskunlacháza
Szunyog Tamás, Mestyanek Zsolt Álmos Szélhámosok
Gyöke Attila, Balogh Gábor

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Varga Béla, Varga Nina
Kótiné Fábián Ágnes, Faltusz Róbert Faltusz team-GYVSE
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli DSE Kiskunlacháza
Bőcze Bernadett, Kiss Alajos
Kátai László, Mocsáry Noémi

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Dicsa Mihály Károly, Baranyai Csaba, Dicsa András
Fehér József, Dolmány Anikó, Németh Gábor Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Jakab Péter, Uri Tamás, Jakab Gábor Szigetszentmiklósi VSE
Fuchs Ernő, Fuchs Dóra, Fuchs Réka
Ocák Szilvia, Novák István, Novák Zalán
Denke Sándor, Csömöri Péter, Momo Attila
Schrauf László, Vince Róbert, Csákó István

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Godár Balázs, Egri Gergely, Tóth-Heyn Luca, Godár Barnabás Budapest
Szomor Julianna, Örsi Gabriella, Boros Zsuzsanna, Sándor Tamás DSE Kiskunlacháza
Hajdu István, Földesi Katalin, Balogh Eszter, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Pétervári Pál, László Ábel, Szinnai László, Horváth Márton

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Kurucz Tünde Egyéni
id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton
Kollár Ferenc Göd MAFC
Szabó Zsolt Dunaföldvár
Skoda Tamás Kormorán KKE Csákánydoroszló
Rideg Roland
Szűcs Imre
Túri Attila

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Kolb Tamás Pörnyeszi Team
Novák Gábor
Gulyás István
Tóth Sándor István Ráckeve Városi Sportegyesület
Münzberg Dominik vitalitas balassagyarmat
Jámbor Karina vitalitas balassagyarmat
Bándi Ádám MULTI SE
Bratu Péter MULTI SE
Molnár Raimond Nomad Kayak
Fejős Andor MULTI SE
Székely Márton Építők SE
Mikola Bálint Ráckeve Városi Sportegyesület

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Nagy Napsugár, Kaszai Zoltán Ráckeve VSE
Siket Anna, Csábi Dorka vitalitas balassagyarmat
Vona Csaba, Váczai Enikő Gödi SE Kajak-Kenu
Bratu Zsigmond, Bertesina Aldo MULTI SE
Fodor Róbert, Lowescher Ábel MULTI SE
Osváth Zénó Olivér, Kirschner István

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Kövér Márton Merkapt-Mekler ITSE
Adolf Balázs Szentendrei Kajak-Kenu SE
Gallai Márk Szentendrei Kajak-Kenu SE

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team
Kapitány Zoltán, Gubovicsné Szabó Szilvia, Nagyszegi Gábor, Kovács Katalin, Berecz Ádám, Szabóné Markó Katalin, Kácser Viola, Markó Petra, Tóth Zsolt, Simon László, Lukácsné Matics Ágnes DSE Kiskunlacháza

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Liptai Szilvia, Papp László, Illés Livia
Hegyi Eszter, Csontos Gábor
Sánta Tamás, Sántáné Tóth Andrea, Sánta Dávid Weking SKKE
Molnárka Tünde, Nagy Boglárka, Köblös Nóra Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Czifra Péter, Czifráné Olasz Mária Budapest
Horváth Antal, Burányi Irén, Péterfay Ferenc, Horváth Virág Kiskunlacháza DSE
Horváthné Kovács Katalin, Horváth Dorka, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka Kiskunlasháza DSE
Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta, Kágel Beáta, Abrecht Éva Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Gelencsér Ferenc, Gelencsér Ferenc
Babity István, Babity Domonkos
Fodor Tímea, Schatz Regina, Ruff Szilvia
Molnár János, Koppány Enikő, Masek István
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina Pörnyeszi Team
Horváth Ádám, Horváth Áron, Horváth Zsófia, Horváth Boglárka
Kruzslicz Lajos, Szivák Ilona, Gajdóczy Zoltán, Teréki Tünde
Gurbán Béla, Kisteleki Zoltán
Argay Katalin, Kiss Magdolna, Argay Gyula, Törökné Argay Márta
Csánki Zoltán, Mizák Erzsébet
Huszákné Tóth Anita, Huszák Réka, Huszák Gergő, Huszák Géza
Kakas Mátyás, Fehér Levente
Szabó Elemér, Szabó Dávid, Szabó Sára, Szabó Eszter

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Baktay Krisztina, Márton Tibor
Márton Tibor
Huszty Béla Kalocsai Földön Futók
Borovics Károly nincs
Halász László, Molnár Károly HASE
Kristóf Tibor, Kristóf Richárd Bait Factory Team
Basa László
Rigó Gábor
Sallai Gergő Ráckeve Városi Sportegyesület
Balogh László, Szikora János DSE Kiskunlacháza
Németh Odette Budapesti Evezős Egyesület
Széll Csaba, Woth Zsofia
Bali Márton
Kiss-Szirmay Félix, Kirchner Bálint
Szilágyi Ágnes
Borneas Cristian Nomad Kayak
Nagy Gyula, Vagács Benedek Ráckeve VSE
Őrsi Levente
Rierpl Tibor Erik, Szabó János
Malatinszky Evelin, Csíki Lilian
Hodinka Milán Ráckeve Városi Sportegyesület
Nemes-Nagyné Meizl Tünde, Nemes-Nagy Adél
Karsza László, Karsza Ágnes
Mikola Mátyás
Kézdi Gergely, Orbán Norbert
Matyko Viktória, Szűcs Dániel
Kerti Bence
Simon Gergely
Fehér Anna, Fehér László
Csoma András Krisztián Ráckeve Városi Sportegyesület
Koller Dániel Imre
Vígh János
Jankovics András

Friss túrázó / Egyéb OPEN

Tagok Egyesület
Máthéné Varga Anikó, Máthé Zoltán, Máthé Ágnes, Máthé Zsófia, Máthé Orsolya, Hetey Attila
Joó Péter
Kapitány Zoltán DSE Kiskunlacháza
Némethné Keresztes Andrea, Csoma Krisztián, Németh Attila Ráckeve Városi Sportegyesület
Kurucz Tünde, Bohák Kálmán
Simon Lászlóné, Némethné Keresztes Andrea, Németh Attila, Melina Danka, Csontos István, Szabó Zsolt, Szűcs Matild, Soós Gábor, Kiss-Szirmay Richárd, Csoma Krisztián, Dreska Hajnalka, Csoma Boglárka, Csoma Andrásné, Török Zita, Barna Zoltán Ráckeve VSE
Molnár Béla, Lukács Anna Kata

gyermek (U10 - U12) / Kajak

Tagok Egyesület
Klszák Evelin DUSE Dömsöd
Őrsi Kende

kölyök (U-13 - U-14) / Kajak

Tagok Egyesület
Ács Zoltán DUSE
Réti György
Fábián Balázs

kölyök (U-13 - U-14) / Kenu

Tagok Egyesület
Mozsárik Kende, Fegyó Iván, Marinkovic Marcall, Kaltenecker Ádám Péter

serdülő (U-15 - U-16) / Kajak

Tagok Egyesület
Tóth Vivien, Tóth Bence