Barion Pixel

VÍZITÚRA KUPA - Szigetszentmiklós nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Szöllősi Judit DSE Kiskunlacháza
Hrabecz Anett BEE
Maléth Julianna AVSE
Karácsony Tünde MTK / Budapest
Kecskeméti Gréta vitalitas balassagyarmat
Földesi Regina
Ádám Dorottya MTK / Budapest
Gohér Tímea Duna Sztk
Hargitai Katalin

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Stankovics Tamás Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest
Szabadkai Gábor Dunaföldvár
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Kövesdi Zsolt
Valach Mihály
Fidlóczky Zsolt Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
Bacsa György Agárd
Kristóf Tibor Baitfactory team
Dr Szigeti Tamás nincs
Schauf István
Beck László Vadkacsa Egyesület

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Varga Gergő BEE
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Rácz Miklós Sukoró
Maróti István Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Jámbor Versény vitalitas balassagyarmat
Münzberg Dominik vitalitas balassagyarmat
Basa Zsolt Kiskunlacháza DSE
Dr Fejős Róbert Vízügyi Sport Club Budapest
Katona György
Markovits Imre
Rapcsák László Kiskunlacháza DSE

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Bak Károly, Horák Attila DSE Kiskunlacháza
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter Amatőr Lelkesedés
Belecciu Mihai, Cernescu Marius

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Fehér Viola, Bagyula Kristóf
Ulveczki Edina, Ódor Benedek vitalitas balassagyarmat
Lukács László, Szabó Györgyné

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Kökény Balázs, Fekete dr. Dániel
Balogh Gábor, Angyal Henrik KDSE/Szigethalom

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli DSE Kiskunlacháza
Varga Zsuzsanna, Dombai Mihály Szigeti Sárkányok
Varga Béla, Varga Nina
Szigeti Ágnes, Faltusz Róbert Faltusz team-GYVSE

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Horváth Tibor, Dornbach István, Herlingh Róbert SZVSE/Szigetszentmiklós
Fehér József, Németh Gábor, Schubert Ferenc Szabadcsapatok
Uri Tamás, Jakab Gábor, Jakab Péter Szigetszentmiklos VSE
Némethné Keresztes Andrea, Csoma Krisztián, Németh Attila Ráckeve Városi Sportegyesület

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka, Grebenár Zoltán, Duldner Albert Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Hajdu István, Földesi Katalin, Balogh Eszter, Földesi Tamás Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Boros Zsuzsanna, Szomor Julianna, Foki Vilmos, Sándor Tamás Kiskunlacháza DSE

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
id. Szomorjai Ferenc
Kollár Ferenc Göd MAFC
Szücs Imre Pomázi Futó Bajnokok SE
Szabó Zsolt Dunaföldvár
Skoda Tamás Kormorán Kenu Egyesület
Simon Tibor Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Németh Márta
Rideg Roland
Turi Attila
Szabó Richárd Szigetszentmiklos VSE

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Bordács Imre RSD Eszkimo SE Dunaharaszti
Kolb Tamás Pörnyeszi Team
Gulyás István
Weimper József FTC
Kiss Péter Lapátolók
Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA
Harami Hajnal MULTI SE
Bratu Péter MULTI SE
Bándi Ádám MULTI SE
Dubnicz Dániel Gödi SE Kajak-Kenu
Jámbor Karina vitalitas balassagyarmat
Fejős Andor MULTI SE
Molnár Rajmond Nomad Kayak Pörnyeszi Team
Sóti István MULTI SE
Agócs Dániel
Bacsó Károly

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Vona Csaba, Váczai Enikő Gödi SE Kajak-Kenu
Ódor Barnabás, Kruj Benedek vitalitas balassagyarmat
Siket Flóra, Kecskeméti Kamilla vitalitas balassagyarmat
Bratu Zsigmond, Bertesina Aldo MULTI SE
Fodor Róbert, Lowescher Ábel MULTI SE

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Kövér Márton Merkapt-Mekler ITSE

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Pataki András Pörnyeszi Team
Tóth János Pörnyeszi Team
Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác
Kövesdi Oszkár

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Szomorjai Ferenc, Szomorjai Benedek, Szomorjai Bálint, Szomorjai Bercel Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Demes-Kőfalusi Krisztina, Nagy Árpád Szigetszentmiklósi VSE
Molnárka Tünde, Nagy Bence, Köblös Nóra Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Kovácsné Rózsa, Vargáné Venczel Beáta, Kágel Beáta, Abrecht Éva Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Rusz Gergely, Rusz Balázs, Pajor Viktória, Kassai Attila
Förhécz Gábor, Tóth Gábor, Kovács Zoltán
Szabó László, Szabó László Barnabás, Csaba Gergő Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Köblös Nóra, Nyíri Boglárka, Molnárka Tünde Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina, Pörnyeszi Tímea Pörnyeszi Team

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Kalocsayné Vid Gabriella Szigetszentmiklósi VSE
BERKES SÁNDOR magánzó
Vidrih Dóra
Glaser Gergő Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Jordán Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Pálinkás László Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Balogh László, Szikora János DSE Kiskunlacháza
Babay András Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Tömpe Zoltán Szigetszentmiklósi VSE
Karsza László, Karsza Ágnes Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Kézdi Gergely, Szász Krisztina Szigetszentmiklósi VSE
Geng József
Szilágyi Ágnes BEE
Molnár Nikolett Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Geönczeöl Lászlóné
Vidacs Damian Nomad Kayak
Gittinger András Nomad Kayak
Németh Odette Budapesti Evezős Egyesület
Horváth Lili
Horváth Norbert Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület
Szilágyi Zoe Mercedes
Patai Ágnes Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
Rohacsek Máté, Rohacsek Márton