VÍZITÚRA KUPA 2018 - Tokaj nevezései


Verseny / túra kajak női egyes (TK-N1)

Tagok Egyesület
Maléth Julianna AVSE
Karácsony Tünde MTK / Budapest
Ádám Dorottya MTK / Budapest

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+)

Tagok Egyesület
Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE
Schrauf István Nincs egyesületem
Juhász Gábor DKSC Miskolc
Valach Mihály Békéscsaba
Bacsa György Agárd
Katona György
Hamvas Péter

Verseny / túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–)

Tagok Egyesület
Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület
Rácz Miklós Velencei tó
Kollár Péter Göd MAFC
Paska Balázs Dombóvári Hangulat SE

Verseny / túra kajak férfi páros (TK-F2)

Tagok Egyesület
Sallay Miklós, Sallay-Apor Dániel
Kolosa Ervin, Kovács Zsolt DUNAFÉM SE/ PÖRNYESZI TEAM
Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter Amatőr Lelkesedés

Verseny / túra kajak vegyes páros (TK-V2)

Tagok Egyesület
Glaser Anita, Glaser Pál Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Barabás József, Dominkovics Kriszta ELMŰ
Bagyula Kristóf, Fehér Viola
Szőke Barnabás, Koppány Enikő Pénzügyőr SE
Dr. Ureczky Dóra, Merekva Erika Dombóvári Hangulat SE

Verseny / túra kenu férfi páros (TC-F2)

Tagok Egyesület
Szatmári József, Király Csaba Mosonmagyaróvári VSE
Pobori Krisztián, Kakas Tamás Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Egri Gergely, Kovács Bence Budapest
Liksay Péter, Porembach Ferenc

Verseny / túra kenu vegyes páros (TC-V2)

Tagok Egyesület
Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza
Lillik Zoltán, Németh Anita Weking SKKE
Bohák Kálmán, Gáncs Eszter

Verseny / hármas túra kenu (TC-3) open

Tagok Egyesület
Fehér József, Dolmány Anikó, Schubert Ferenc Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
Dicsa Mihály Károly, Baranyai Csaba, Baranyai Zoltán Pinty
Schrauf László, Csákó István, Vince Róbert nincs
Novák István, Novák Zalán Levente, Dombai Mihály

Verseny / négyes túra kenu (TC-4) open

Tagok Egyesület
Opauszki István, Harangozó Eszter, Opauszki Balázs, Opauszki Hanna Nincs egyesületem

Verseny / tengeri kajak egyes (SEAK)

Tagok Egyesület
Skoda Tamás Kormorán KKE Csákánydoroszló
Kollár Ferenc Göd MAFC
id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton

Verseny / versenyhajó – kajak (K-1)

Tagok Egyesület
Kolb Tamás Pörnyeszi Team
Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Weimper József FTC
Kiss Péter Lapátolók
Takács Dominik Vízisport Club Tokaj
Bratu Péter MULTI SE
Bándi Ádám MULTI SE
Harami Hajnal MULTI SE
Regele Barbara MTK / Budapest
Fejős Andor MULTI SE

Verseny / versenyhajó – kajak páros (K-2 OPEN)

Tagok Egyesület
Rechnitzer Zoltán, Földházi Tibor AVSE - MULTI SE.
Vona Csaba, Néder Ádam Gödi SE Kajak-Kenu
Bratu Zsigmond, Eich Botond MULTI SE

Verseny / versenyhajó – kenu (C-1 OPEN)

Tagok Egyesület
Vas György Vízisport Club Tokaj
Öreglaki Gábor
Pintér István, Kamenár Ferenc KSI
Bana László Sárospataki RKGA
Kövér Márton Merkapt Mekler SE

Verseny / Outrigger

Tagok Egyesület
Tóth János Pörnyeszi Team
Pataki András Pörnyeszi Team
Ring József Szigeti Sárkányok
Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác
Varga Zsuzsanna Szigeti Sárkányok

Friss túrázó / Kenu 2-3-4 OPEN

Tagok Egyesület
Ottófi Edit, Kiss László, Kiss Boglárka, Kiss Benedek
Szőke - Csizmadia Regina, Szőke Zoltán, Szőke Máté, Szőke Vivien
Krajnyák Tibor, Lajtos István, Lajtos Luca
Csányi Zoltán, Mizák Erzsébet
Czifra Veronika, Lakatos Tamás
Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztina, Bakró Marcell Pörnyeszi Team
Gurbán Béla, Kisteleki Zoltán
Molnár János, Masek István
Eich János, Eichné Leisz Csilla, Eich Dániel MULTI SE
Pataki Zsolt, Tóbiás Gábor, Dobrosi Ágnes, Szondy Zsolt
Máté Fanny, Szücs Miklós, Orosz Katalin
Dankó-Topa Andrea, Dankó János

Friss túrázó / Kajak 1-2 OPEN

Tagok Egyesület
Jakab Andrea, Nagy Edit
Saftics Dóra Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
Pummer Ádám, Pummer Kincső
Kiss Zsolt, Nagy Andrea
Pásztor György
Glaser Gergő Duna Szabadidő és Tömegsport Klub
Balogh Adrienn, Varga László
Somkuti Zsolt, Somkuti Bence
Karsza László, Karsza Ágnes Hírös kajak-kenu, sárkányhajó vízisport egyesület Kecskemét
Suszter Imre, Déri Zsolt Egyéni
Almássy Balázs
Lábó József, Mészáros László
Birke Gabor, Birke Edit
Geönczeöl Lászlóné
dr. Bakró Dániel
Bakró Levente BKV Előre