Barion Pixel

Hazai Vizeken Beevezés pontversenye

Utolsó frissítés: 2021.09.17.


# Tagok Egyesület Pontszám

SUP férfi egyes

1. Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác 165
2. Dóri Balázs Dragonmasters 105
3. Pihelevics Csaba Dragonmasters 98
4. Seper Árpád - 74
5. Nagy Bence Imre MTK 50
5. Kövér Márton Budapesti Honvéd Sportegyesület 50
5. Takács László Mosonmagyaróvár MVSE 50
8. Zöllner Viktor Budapesti Honvéd Sportegyesület 45
9. Czikk Zoltán - 43
10. Czikk Zoltán - 40
11. Marosi Márton - 38
11. Szabó Zénó vaci karakan kajak kenu se 38
13. Márton Károly Mekler László ITSE 25
14. Sági Gábor MTK / Budapest 22
15. Vígh László - 20
15. Nagy Imre MTK 20
15. Chlebovics András SUP Race Hungary SE 20
18. Varjas Dániel VVSC 15
18. Nagy Szabolcs SUP Race Hungary SE 15
20. Kolb Tamás MTK - Pörnyeszi Team 13
20. Bokodi Tamás Kis-Duna SE 13
20. Vadai Krisztián Egyéni 13
23. Bodoki Gábor Sup the Lifestyle 9
23. Motyovszki Patrik Zsolt Dunakeszi Kajak Club 9
25. Vereczi Gabor Dragon Aqua Velence 3
26. Vladimir Markovic CAT Kanjon Adventures 2
26. Hajdú Balázs Attila - 2
28. Bányai István Sup the Lifestyle 1

SUP női egyes

1. Zsótér Mariann - 50
1. Kövér Nóra Römi KKSK 50
3. Oláh Marianna Rita MTK / Budapest 45
4. Marschall Éva SUP Race Hungary SE 28
5. Varga Zsuzsanna - 25
5. Rajner Krisztina RSD SUP 25
5. Nemes Amanda VVSC 25
8. Matiszcsák Katalin Velencei Vízi Sport Club VVSC 20
8. Piroska Vanda Inez - 20
8. Kövér-Váradi Adrienn - 20
8. Farkas Szilvia - 20
12. Suba-Bokodi Éva - 15
12. Kiss Boglárka VVSC 15
14. Tubel Blanka Velencei Vízi Sport Club VVSC 13

evezős hajó

1. Jakab Judit, Mihály Tibor, Nyíry Klára, Tóth-Kalló Éva Külker Evezős Klub 50
2. Dóczy Pál, Kerékgyártó Réka, Mits Márta, Novoth Szilárd, Pálos Kata Külker Evezős Klub 45
3. Pétervári Noémi, Tolnai Balázs Túrafüggő 25

kajak férfi egyes

1. Viski Gábor Albert Dunafüredi Vizisport Klub 255
2. Kész-Lőrincz Ferenc - 171
3. Kovács Barnabás Multi SE. 144
4. Bordács Imre Merkapt-Mekler ITSE 128
5. Juhász Gábor - 126
6. Bárány László Ráckeve Városi Sportegyesület 110
7. Skoda Tamás - 101
8. Szigeti Ákos Multi SE. 100
9. Kornidesz Máté - 95
10. Dozet Ádám Duna Sztk 90
11. Bástyai Botond Multi SE. 87
12. Jantos Gábor - 84
13. Földházi Gergő Dunafüredi Vizisport Klub 80
14. Makay Dániel Multi SE. 78
15. Pintér Dániel Szigetszentmiklósi VSE 57
16. Dr Szigeti Tamás - 56
17. Szabadkai Gábor - 54
18. Bükkösi Raymond FTC-REKONTIR 50
18. Nagy Zoltán Multi SE. 50
18. Molnár Rajmond Nomad Kayak Pörnyeszi Team 50
18. Kázmér Viktor holevezzek.hu 50
22. Bacsa György Agárd 49
23. id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton 48
23. Szomorjai Péter Építők SE 48
25. Nagy Zoltán MULTI SE 45
25. Heincz Sándor Nagymaros SE 45
27. Szekeres Miklós Dunaferr SE 44
28. Burgermeister József Nagymaros SE 40
29. Bagyinszki István - 39
30. Zilahi Ervin NOMAD KAJAK 38
30. Czencz Ferenc Mosonmagyaróvár MVSE 38
32. Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 36
32. Dragon Tibor - 36
32. Felkai Olivér MULTI SE 36
32. Tilki Lőrinc Multi SE. 36
36. Weimper József - 34
36. Vincze Kornél Zoltán Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 34
36. Goda Hunor Mosonmagyaróvár MVSE 34
36. Pfeiffer Dániel - 34
36. Árva Balázs Multi SE. 34
41. Kövesdi Zsolt - 33
42. Veinlich Béla EHE 32
42. Tilki Botond MULTI SE 32
42. Bán Regő Mosonmagyaróvár MVSE 32
45. Krecz Tamás - 30
45. Sudár András Dunaújváros 30
45. Bujtás Gábor KicsiiiNyusziiik 30
45. Paulik Bálint Multi SE. 30
49. Kovács Attila - 28
49. Meinhardt Vince MULTI SE 28
49. Marschalkó Attila Lágymányosi Spari 28
49. Beck László Vadkacsa Egyesület 28
49. Kiss Gábor Szigetszentmiklos VSE 28
49. Ménesi Tamás Multi SE. 28
49. Mészáros Bence Göd 28
56. Szabados Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 26
56. Németh Zoltán Weking SKKE 26
56. Kálmánczhelyi Gábor - 26
59. Blézer Attila Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 25
59. Kokavec Zoltán - 25
59. Kiss Tibor Bálint - 25
59. Turóczy Kristóf Vízisport Club Tokaj 25
63. Szabó László #rábajárók 20
63. Pénzes Csaba Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület 20
63. Mészáros András Lágymányosi Spari 20
63. Tóth Gábor Vízisport Club Tokaj 20
63. Molnár-Farkas Gergő Duna Sztk 20
63. dr. Bakró Dániel - 20
63. Pálmai Gábor Egyéni 20
63. Nagy Bence Imre MTK 20
63. Kovács Péter - 20
72. Gönczi János Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 16
73. Gergelyffy Áron Duna Sztk 15
73. Papp László Vízisport Club Tokaj 15
75. Gladysz Ferenc Budapesti Erőmű SE 14
76. Kiss- Molnár Áron - 13
76. Bakró Levente Dunakeszi Kajak Club 13
76. Kramarik Gergely Multi SE. 13
79. Szűcs Jenő Multi SE. 11
79. Baráth Vince MULTI SE 11
79. Markovics Botond MULTI SE 11
79. Libinyi Ákos - 11
83. Hargitai Gábor Multi Kajak-Kenu SE. 10
83. Rácz Miklós Velencei tó 10
83. Cserpes Tibor Ferenc - 10
83. Hois Ralph - 10
83. Szücs Zoltán - 10
83. Reizinger Róbert - 10
83. Novák Miklós Ráckeve VSE 10
83. Urbánek Vladimir - 10
83. Hurtik Péter János Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 10
83. Lőrincz Endre - 10
83. Szabó Zsolt Nincs egyesületem 10
83. Polgár Tibor SZOESE 10
83. Dr. Koltai Miklós SZOESE 10
83. Iglódi Attila KUVIK Egyesület - Komárom 10
83. Pohlmüller Csaba KUVIK Egyesület - Komárom 10
83. Mezei Tamás KUVIK Egyesület - Komárom 10
83. Ladó Miklós Velem 10
83. Polyák Péter Egyéni 10
83. Kondorosi Zoltán - 10
83. Balogh Gábor Römi KKSK 10
83. Kovács Máté - 10
83. Lányi Péter MULTI SE 10
83. Nagy László Máté - 10
83. Borovics Károly - 10
83. Nokta János Szigethalom 10
83. Gadanecz András - 10
83. Kiss Attila - 10
83. Czibor Krisztián KUVIK Egyesület - Komárom 10
83. Katona Zoltán #rábajárók 10
83. Molnár Csaba OKSE 10
83. Szmoleniczki Zsolt - 10
114. Rafácz Olivér MULTI SE 9
114. Meinhardt Vilmos Multi SE. 9
114. Bokodi Krisztián - 9
114. Demeter Zsolt Graboplast Győri Vízisport Egyesület 9
118. Molnár Marcell Multi SE. 7
118. Tánczos Tamás Graboplast Győri Vízisport Egyesület 7
118. Fényes Richárd Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 7
118. Szoradi Istvan - 7
122. Bánkuti Bercel Multi SE. 5
122. Bakró Márton BKV Előre 5
122. Duldner Albert Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 5
125. Verebes Gábor MTK 3
125. Bobak Ede Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 3
127. Misley Tibor Budapesti Erőmű SE 2
127. Solt Péter MTK / Budapest 2
129. Bélafalvi János Kimlei Sárkányok VSE 1
129. Bakos Krisztián - 1
129. Ötvös Attila Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület 1
129. Balog Miklós Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület 1
129. Papp László MTK / Budapest 1
129. Serbán József Csaba - 1
129. Balog Ádám - 1
129. Romhányi Tamás Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület 1
129. Szűcs Zoltán - 1

kajak női egyes

1. Kovács-Varga Krisztina MULTI SE 245
2. Szabó Krisztina Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 181
3. Baranyai Andrea MULTI SE 95
4. Karácsony Tünde MTK / Budapest 83
5. Nagy Éva - 80
6. Kovács Anna Multi SE. 50
6. Pintér Emese KicsiiiNyusziiik 50
8. Maléth Julianna MTK 45
8. Mikesi Angéla Weking SKKE 45
8. Bajai Judit MTK 45
11. Fekete Melinda KDSE Szigethalom 40
11. Kökény Anita #rábajárók 40
13. Czibor Noémi KUVIK Egyesület - Komárom 38
14. Ulbert Andrea - 36
15. Eigner Nikolett Multi SE. 25
15. Kósa Rita vaci karakan kajak kenu se 25
15. Véghelyi Anita - 25
15. Sléber Judit - 25
19. Glaser Anita Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 20
20. Tóth-Buzder Andrea - 15
20. Boros Zsuzsanna - 15
22. Tóth Edina - 13

kajak vegyes csapat

1. Bordács Imre, Glaser Anita, Szabados Gábor Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 170
2. Törteli Ferenc, Vincze Kornél Zoltán Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 126
3. Kolb Tamás, Maléth Julianna MTK - Pörnyeszi Team 95
4. Eigner Nikolett, Somogyi Anna MULTI SE 86
5. Csatári Anita, Regele Barbara MTK 83
6. Krecz Tamás, Krecz Zsófia, Wagner Annamaria BKV Előre 80
7. Pénzes Csaba, Saftics Dóra Dunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület 68
8. Czebei Zétény, Garzó Gergely MULTI SE 59
9. Fekete István, Potoniec Zsófia - 50
9. Kassai Álmos, Lászlófalvi László, Révész Álmos, Zöld Zoltán FTC-REKONTIR 50
9. Kucsera Mária Apollónia, Mészáros Zoltán MTK / Budapest 50
9. Fekete Attila, Forgács Klára - 50
9. Bujtor Máté, Horváth Nikolett - 50
9. Beluczné Gira Ágnes, Rechnitzer Zoltán - 50
9. Patai Ágnes, Szabó Richárd Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 50
16. id. Szomorjai Ferenc, Szomorjai Benedek, Szomorjai Péter - 48
17. Czuffer Attila, Istenes Márton FTC-REKONTIR 45
17. Metz László, Metzné Nagy Andrea BKV Előre 45
17. Főfai Sándor, Főfainé Balics Viktória - 45
17. Szücs Eszter, Tuller Gábor - 45
21. Bujtás Gábor, Pintér Emese KicsiiiNyusziiik 40
21. Kardos Gábor, Kardos Judit Lágymányosi Spari 40
21. Felkai Olivér, Makay Dániel MULTI SE 40
24. Dovák István, Dovák Szonja Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 36
25. Baldauf Péter Zsolt, Szentesi Réka MTK Budapest 32
26. Boros Bendegúz, Meinhardt Vilmos MULTI SE 28
27. Sallay Miklós, Sallay-Apor Sarolta - 26
28. Erdész Mihály, Nagy Bertalan Dunakeszi Kajak Club 25
28. Meinhardt Vince MULTI SE 25
30. Bánkuti Bercel, Rafácz Olivér MULTI SE 20
30. Kelemen Lívia, Krisztandl Zsuzsanna Gömbsellő Vizisport Egyesület 20
30. Kovács Tibor, Szabó László Szigetszentmiklósi VSE 20
33. Kádasi Emese, Mányik Zsófia MULTI SE 19
34. Földházi Tibor, Tóth Anikó - 15
34. Balog László, Vigh János Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 15
34. Kapás Bíborka, Kapás Gergely MTK / Budapest 15
37. Farkas Márk, Jákó Szilvia MTK 13
37. Vajda Attila, Vajda Ildikó Dunaújvárosi Kajak Kenu SE 13
39. Joy Cay, Nedeczky Adrienn MULTI SE 11
39. Tőzsér Balázs, Tőzsér Tibor - 11
41. Printz Rita, Szűcs Jenő MULTI SE 10
42. Léber Frigyes, Léber Frigyesné Budapesti Erőmű SE 9
43. Domján Zsolt, Teöke Dóra - 7
43. Bodovics Gábor, Toth Erika Szigetszentmiklósi VSE 7
45. Bardóczy Olivér, Szemanik Dániel MULTI SE 5
46. Czifra Eszter, Lányi Júlia MULTI SE 3
47. Keleti Klára, Tóth Mariann MULTI SE 2
48. Erdős Kinga, Juráni Laura MULTI SE 1

kenu férfi egyes

1. Tóth János Pörnyeszi Team 353
2. Pataki András - 318
3. Martinkó György - 125
4. Kamenár Ferenc Römi KKSK 90
5. Buzsáki Károly KDSE Szigethalom 72
6. Szabó Zsolt - 63
7. Kövér Márton Budapesti Honvéd Sportegyesület 50
7. Sinka Gábor - 50
9. Sipos Árpád - 45
9. Bérdi Bence Kormorán KKE Csákánydoroszló 45
9. Szigeti Péter - 45
12. Körmendi László Bajai Spartacus SC. BAJA 40
13. Varga Béla - 34
14. Képes Tibor Vízisport Club Tokaj 25
14. Horváth Zsolt Dragonmasters 25
14. Vajda József Dunaújvárosi Kajak Kenu SE 25
17. Dálnoki Kovács Dániel Vízisport Club Tokaj 20
18. Tomó Sándor - 15
18. Perei Zalán Vízisport Club Tokaj 15
20. Soltész Botond Vízisport Club Tokaj 13
20. Papp Bálint - 13

kenu női egyes

1. Kis Gabriella - 50
2. Dr.Szigeti Ágnes GYVSE 45

kenu vegyes csapat

1. Dr. Szigeti Ágnes, Földesi Katalin, Hajdu István, Igonda Réka, Kovács Balázs, Laklia Balázs, Rukkel László, Sipos Tünde, Tóth Ernő, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 232
2. Dombai Mihály, Kövesdi Oszkár Dunai Sárkányok Vác 195
3. Markella Krisztán, Monori Attila, Öreglaki Gábor, Ring József, Szitó Szabolcs, Vajda Béla Gömbsellő Vizisport Egyesület 180
4. Horváth Antal, Papp Péter, Zsirai Gergely Siófoki Vizisport Club 178
5. Kótai Ferenc, Kótai Ferencné BESE 110
6. Pobori Krisztián, Vieland Ágnes Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület 90
7. Földesi Katalin, Horváth Attila, László Dzsenifer, Tóth Tamás Weking SKKE 88
8. Király Csaba, Szatmári József Szegedi VE 84
9. Lillik Zoltán, Németh Anita, Tóth Roland Weking SKKE 68
10. Takács Fruzsina, Takács László - 62
11. Jármer Richárd, Ring József, Török Péter - 51
12. Faltusz Róbert, Kótiné Fábián Ágnes - 50
13. Boros Zsuzsanna, Csatári Sándor, Jeney László, Rózsahegyi Balázs DSE Kiskunlacháza 45
13. Jármer Richárd, Kis Gabriella Dunai Sárkányok Vác 45
15. Balogh Gábor, Dr.Szigeti Ágnes Römi KKSK 40
15. Mészáros Bence, Szabó András Göd SE 40
15. Bálint László, Gergye József, Horvath Tamas, Sinka Dóra Kormorán KKE Csákánydoroszló 40
15. Bélik Péter, Fóty Ákos - 40
19. Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona DSE Kiskunlacháza 36
19. Molnár Géza, Nagy Sándor DKSC Miskolc 36
19. Horváth Antal, Horváthné kovács Katalin, Sándor Tamás - 36
19. Varga Béla, Varga Nina - 36
23. Boros Zsuzsanna, Örsi Gabriella, Sándor Tamás, Szomor Julianna Kiskunlacháza DSE 34
23. Kardos László, Zsirai Gergely - 34
23. Kiss Bence, Kovács Réka, Mészáros Bence, Vadászi Henrietta Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub 34
26. Nagy Bence, Nagy Boglárka, Nyíri Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 30
26. Bérdi Bence, Sinka Dóra Kormorán KKE Csákánydoroszló 30
28. Horváth Ágnes, Tóth Roland, Tóth Zoé Regina Weking SKKE 28
28. Domján Csaba, Domján Mátyás - 28
28. Maróti István, Molnárka Tünde Szigetszentmiklósi VSE 28
31. Makay Imre, Sipos László - 26
31. Csimma Roland, Csimma Roland Gábor - 26
33. Jászainé Hajdu Rozália, Kuzner Antal - 25
33. Perhács Máté, Soltész Péter Vízisport Club Tokaj 25
33. Németh András, Németh Lili Zoé, Németh Luca Sára, Némethné Tudja Éva - 25
33. Demkó Fanni Dorina, Demkó Ferenc, Demkó Kiss Beáta Judit, Tóth Máté - 25
37. Kovács Gyöngyi, Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka, Vrabély Alfréd Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 20
37. Csordás Balázs, Pataki Zsolt, Tóbiás Gábor, Tóth Attila Tokaji Ferenc Gimnázium Diáksport Egyesület 20
37. dr. Krupár Ferenc, Nagy Gábor, Nagy Péter - 20
37. Kiss Attila, Molnár Julianna - 20
41. Balogh Csenge, Balogh Péter Dávid, Balogh Zalán, Vállaji Orsolya MKKSZ 15
41. Szunai Lili, Venglovecz László, Venglovecz Marcell - 15
41. Dr. Pető Éva, Dr. Solymosi Zsuzsanna, Dr. Tóth László Bajai Spartacus SC. BAJA 15
44. Eöry Lajos, Filkó Géza, Kelemen Csaba - 13
45. Óturai Ágnes, Till György - 11
46. Ivanov Gábor, Zoboki Zoltán Gödi SE Kajak-Kenu 10
46. Czinege Máté, Pásti Donát - 10
46. Horváth Péter, Tasnádi Bence - 10
46. Bíró Tamás, Mihály Tamás - 10
46. Baumgartner Bálint, Czakó Csenge, Péter Ábrahám - 10
46. DORNBACH ISTVÁN, HORVÁTH TIBOR Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 10
46. Deák Krisztina, Szabó István Tibor - 10
46. Unger Szabolcs, Zimonyi Csaba VRSSE 10
46. Fuchs Ernő, Perczel Szandra - 10

sárkányhajó

1. Berlinger Natasa, Gyökeresné Udvarhelyi Andrea, Kocza István, Kolozsi Erzsébet, Kolozsi Zoltán Imre, Mayer Anikó, Mező Roland, Orosz Katalin, Szakál Katalin, Tóth Zsolt, Varga István, Vargáné H. Gabriella - 50
2. Csihi János, Franczva László, Gelányi Zoltán, Marusa István, Rigó Jánosné, Rókus Zsirkó, Szekeres Mária - 25

sárkányhajó ötpróba

1. Bacher József, Gelencsér Ferenc, Gulyás József Attila, Molnár János, Pados Róbert Béla, Solymosi István, Tárnoki József, Várady Ferenc, Varga István, Vargáné H. Gabriella - 25
2. Erdősi László, Ertinger Ádám, Ertinger Imre Gábor, Folhoffer Gyöngyi, Grünvald Petra, Gyökeresné Udvarhelyi Andrea, Horváth Jenő, Horváth Jenőné, Juhász Tamás, Kovács Katalin, Kövér-Váradi Adrienn, Ludányi Lajos - 20
3. Ács László, Diósi József, Dr. Hajdú Gábor Zoltán, Gulyás József Attila, Horváth Jenő, Horváth Jenőné, Kiss Róbert, Mácsár Gyula, Mácsár Hunor, Pados Róbert Béla, Sütő Mária, Tárnoki József, Tatár Edit, Várady Ferenc - 15
4. Bakacsi István, Biczó Bence, Borovics Károly, Flach Zsolt, Folhoffer Gyöngyi, Gelencsér Ferenc, Gyökeresné Udvarhelyi Andrea, Kolozsi Erzsébet, Kolozsi Zoltán Imre, Nagy Milán Attila, Solymosi István, Varga István, Vargáné H. Gabriella, Zsigmond Krisztina - 13